Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temanızı Kolayca Önizleyecek Bir Site
Arkadaşlar bugün çok düşündüm ve ( Tema Önizleme ) sitesi açmak istedim 
Burada ücretsiz şekilde temanızı Önizleyeceksiniz !
Hesap bilgilerini Ö.M ile isteyin.
++--++
Site açıp temanızı yükleyip SS almak ile bu kadar uğraşmanın bir anlamı yok 
Hemen gir D10Tema.10tl.net'e Temanı Önizle 
Tamamen ücretsiz  Sonsuza dek  ( Ta ki 10tl.net kapanana kadar.)
Link ; D10Tema.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık fakat ben genelde localhost'tan yapardım :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olsun insanlar hiç site açmak gibi şeylerle uğraşmak yerine hemen gelsin alsın bilgileri Önizleme İşlemini yapsın gitsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendi 10tl.net sitemi açıp üzerinde tema test etmek varken neden tanımadığım bir kişiye tema dosyalarımı emanet edeyim? Çok saçma olmuş bu kadar kişi kullanıyorsa bu sistemi benim temamı silmeyeceği ne malum?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam burası sadece Önizleme sitesi.. Yükle Temanı Çek SS'ni yükle konunu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence de gereksiz bir etkinlik.
Yine de teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırda bunların güvenle muhafaza edileceğinin garantisi var mı? Yok. Emeklerinizin boşuna gitmesini istemiyorsanız güvenmeyin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olsun Önizleme sitesi olarak kullanılmazsa tema deposu olarak kullanılır..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden bazı konularınız Karanlık bölgede ? Yanlış yerlere açıyorsunuz . Biraz daha dikkatli olalım :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam olarak nereye açacağımı bilemedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar hocam sizden DogdyDefault2 temasını istiyorum
--++--
Konu açmıştınız ancak yüklerken güvenlik sorunu diyor.

@Moody's
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesela biri ücretli tema kodluyor ve senin sitende önizleyeceğini düşünüyor musun ?
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 20:33)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olsun Önizleme sitesi olarak kullanılmazsa tema deposu olarak kullanılır..

Herkes hesabı kullanırsa temaların muhafaza edilmeyeceğini belirtmek istiyorum. Herkese güvenilmez, daha örnekleri çeşitlendirebilirim. Site sahibi dahi temayı çalabilecekler arasında.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kısacası bir proje daha yatar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizde haklısınız..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle bir şey yapabilirsin. Destekte yayınlanan XML'leri yükleyip, her temanın headerine fixed bir css açarak tema seçimi eklersin oraya. Böylece 10tl.net demo tema sitesi gibi bir şey olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Hesabı öm ile isteyin." Özel bir sistem yapıp siteye girer girmez tema ekle diyip ekletip bakabilrdik.Kimse senin hesabı vermen için beklemez,nasıl güvenelim bu arada ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşte tam olarak yapmak istediğim buydu peki bana yardım edermisiniz ?

@#Power-O
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 20:49)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşte tam olarak yapmak istediğim buydu peki bana yardım edermisiniz ?

@#Power-O

Sanırım bu header şablonundan çekilmez de footer'a koyup da yapabilirsin bunu. Ya da bilmiyorum headerda denemen daha sağlıklı ilk. footer_themeselect'ten alırsın.

Sana ne yapacağını anlatayım gerisini sen hallet. Ben yaparsam ben yapmış olurum onu, sen herhangi bir katkı sağlamazsın. Ha fikir benim diyorsan aynı şeyi ben de daha önce düşünmüştüm.

Şimdi bir css açacaksın position fixed(ya da absolute de yapabilirsin sana kalmış) yapacaksın genişliği tam olacak top: 0; ile de yukarı yerleşir o. Tabii yine birkaç ayar çekmeye ihtiyacın olacak. Footerdaki tema seçimi kodunu güzelce istiflersin oraya. Bir iki şey yazarsın(demo üyelik olur mesela oraya üyelik bilgilerini yazarsın gibi gibi). Bir de Kapat butonu koyarsın ona tıklayınca kapanır header'ı görmek için. Jquery yardımıyla kolayca yapılabilir, bana ya da herhangi birine sormana gerek yok google'dan bak. Ben de kimse sormadan öğrendim, google'cı ol her zaman.

Sitenin default olan temasını da kendine göre ayarlarsın. Indexi değiştirirsin yazarsın bir şeyler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hocam halledeceğim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform