Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ScarypoweR Grafiker Başvurusu #
Edit.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya hocam 2 yorum yapamayacakmıyız biz ne desek zorunuza gidiyor başvurunu yapmışsın ne güzel bende yorumumu belirtiyorum biraz düşünün ya

* ben sana textureci filan demedim neden üzerine alındın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 21:30)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya hocam 2 yorum yapamayacakmıyız biz ne desek zorunuza gidiyor başvurunu yapmışsın ne güzel bende yorumumu belirtiyorum biraz düşünün ya

Bence sen çok tartışmaya meyilli cümle kuruyorsun. Buraya sinirini dökmek için girme lütfen.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 21:31)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-02-2017 Saat: 21:30)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya hocam 2 yorum yapamayacakmıyız biz ne desek zorunuza gidiyor başvurunu yapmışsın ne güzel bende yorumumu belirtiyorum biraz düşünün ya

Bence sen çok tartışmaya meyilli cümle kuruyorsun. Buraya sinirini dökmek için girme lütfen.

*Bu Konuya son yorumum *

Sinirimi dökmek içinn filan girmiyorum arkadaş güzel tasarım yapıyor olabilir ama %95 demek çok fazla adamlar iş başvurusu yaparken %85 ' in üstünde diyen görmedim ben daha iş başvurularında bile yani bizim forumumuzda %95 geliyorsa ....

Tartışmaya yönelik arkadaşa bir şey demedim yorumumu yazdım teşekkür ederim yorumun için ben kendimi bu seviye görebiliyorum diyebilirdi konusunu silmesine gerek yoktu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım olursun berat. Forumdaki çoğu yetkiliden daha çok hak ediyorsun seni yüksek rütbelerde görmek isterim. Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScarypoweR: Başvurunu editlemişsin. Şuanda bulunan bazı grafikerlerden daha yüksek seviyede bilgin var. Sadece biraz paslanmışsın, sonuçta youtube ile uğraşıyorsun. Başvurunu tekrar düzenle derim, çünkü sen bu rütbeyi hak ediyorsun.

Bir anlık sinir ile kazanacağın tecrübelerden olma derim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat, ben birkaç yorum üzerine bırakmamanı tavsiye ederim, bence başvuruyu tekrar düzenle, sonuçta hakediyorsun bu rütbeyi.
Tabi ki senin kararın son kez soruyorum emin misin konuyu kapatayım mı?
@scarypower
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bilgi konusunu çok takıyorsunuz. Neyse düzenliyorum konuyu.

* @SunXDizayn Buyrun umarım bunu doğru görürsünüz.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beratcım Ne derler çakallara meydanı boş bırakma seni tanıyan tanır zaten daha sert cevaplar verip kendini haksız duruma düşürme en iyisi başvur zaten hak ediyosun paslanmış olabilirsin 2-3 güzel çalışma yap alışırsın.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hocam.Umarım Hedeflerine Ulaşırsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir de utanmadan gönderiyi de beğendin ya :)
- Destekleriniz için teşekkür ederim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat sen takma ne yapacaksın :) Sen yoluna bak boş ver.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2017 Saat: 18:43)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir de utanmadan gönderiyi de beğendin ya :)

İşte aramızdaki fark bu siz bir lafa küsen adamlarsınız böyle giderseniz yükselerede gelemeyeceksiniz 2 olumsuz yorum alınca hemen düşmanmı olduk :D neyse umrumda değil utanacak birşey de yok ortada ben sana iyi niyetimi göstermek istiyorum da boşuna uğraşıyorum ne anlıyorsan o .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar Hak Ediyorsun.
-Bence Tekrar Editle Konunu Başvur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2017 Saat: 21:58)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-02-2017 Saat: 18:43)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir de utanmadan gönderiyi de beğendin ya :)

İşte aramızdaki fark bu siz bir lafa küsen adamlarsınız böyle giderseniz yükselerede gelemeyeceksiniz 2 olumsuz yorum alınca hemen düşmanmı olduk :D neyse umrumda değil utanacak birşey de yok ortada ben sana iyi niyetimi göstermek istiyorum da boşuna uğraşıyorum ne anlıyorsan o .

Lafa küsen adam mı? Hatırlatırım bunu diyen sendin :
SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:@rayray93 senin geçtiğin yollarda bizim ayak izimiz kurudu

Artık şu foruma yaş doğrulaması getirin. Yada arkadaşı ziyaretçi falan yapın bu nedir ya.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2017 Saat: 22:08)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-02-2017 Saat: 21:58)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Lafa küsen adam mı? Hatırlatırım bunu diyen sendin :
SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:@rayray93 senin geçtiğin yollarda bizim ayak izimiz kurudu

Artık şu foruma yaş doğrulaması getirin. Yada arkadaşı ziyaretçi falan yapın bu nedir ya.

Yaş doğrulaması gelse foruma nasıl gireceksiniz bilemiyorum , benim lafımda ne var ? boş boş cümleler kuruyorsunuz arkadaşlar bi yazdığınızı okuyun bakalım size mantıklı geliyormu ek olarak beni ziyaretçi olarak görme sebebin nedir ya siz olumsuz eleştiri niye alamıyorsunuz :D valla kardeşim yorumlarımı görmek istemiyorsan bakmazsın bu kadar basit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzatmayın Bu Mesaj Dışında Tartışmaya Yönelen Olursa Uyarı Puani Gören Yetkili Versin.

-Basarilar Hak ediyorsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Desteğiniz için teşekkürler. Konuyu tekrar editledim, uygun görürseniz tabii ki...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz @admin
Güncel.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazdım mı bilmiyorum, başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Lütfen yorum yazmadan önce forum kurallarını okuyunuz.

[-]
Hızlı Cevap
Konu

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping