Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ScarypoweR Grafiker Başvurusu #
Video 
Adın
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabi ki en çok hak edensiniz.. Başarılar diliyorum %100 Hak ediyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 20:16)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tabi ki en çok hak edensiniz.. Başarılar diliyorum %100 Hak ediyorsun.

Teşekkürler :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim kardeşim, kişiliğin de karakterin de tasarımların kadar güzel, yeteneklisin, olmanı isterim..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
başarılar umarım olursun ^-^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkese teşekkür ederim. Desteğiniz mutlu ediyor :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizi hiç grafiker olarak görmedim benim geldiğim sene değildiniz ne şans ama :D başarılar :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 20:20)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizi hiç grafiker olarak görmedim benim geldiğim sene değildiniz ne şans ama :D başarılar :D

Teşekkürler umarım bu sefer görürsünüz :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basarilar Berat.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar kardeşim. İnşallah alırsın bu rütbeyi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım Bilginiz: %95
Anlıyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 20:27)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım Bilginiz: %95

Neye göre kime göre?

Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destekçinim dostum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakediyorsun başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar, umarım seçilirsin Berat.
Hakediyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 20:30)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-02-2017 Saat: 20:27)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım Bilginiz: %95

Neye göre kime göre?

Başarılar.

%95 lik tasarım bilgisi ve d10 da grafiker başvurusu yapıyor sizin aklınıza mantıklı geliyormu.
Siz bu yüzdelik dilimlerini yanlış öğrenmişsiniz photoshopda binlerce şey var wallpaper logo rank yapıp %95 bilgim var denmez küfür gibi birşey bu hayır nerdeyse %100 dicek arkadaş çalışmaların güzel olabilir güzel yorumlar alınabilirde wallpaper logo banner yapıp 2 texture bir font texture googleden , böyle olupta %95 denmez %95 nedir abi sen photoshop u sular seler gibi biliyorum diyorsun küfür den kötü birşey bana göre
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Kendinizin daha iyi olduğunu düşünüyorsanız yapın da görelim.
Lütfen saçma sapan yorum yapacaklar konuya giriş bile yapmasın. Madem "dalga" geçiyorsunuz kendinizi bize kanıtlayın lütfen.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
He arkadaşım sen başka anlamışsın. Ben ÇİZİM yapıyorum. Hani çizim de zaten texture ile yapılıyor demi sana göre ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 21:20)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-02-2017 Saat: 20:30)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Neye göre kime göre?

Başarılar.

%95 lik tasarım bilgisi ve d10 da grafiker başvurusu yapıyor sizin aklınıza mantıklı geliyormu.
Siz bu yüzdelik dilimlerini yanlış öğrenmişsiniz photoshopda binlerce şey var wallpaper logo rank yapıp %95 bilgim var denmez küfür gibi birşey bu hayır nerdeyse %100 dicek arkadaş çalışmaların güzel olabilir güzel yorumlar alınabilirde wallpaper logo banner yapıp 2 texture bir font texture googleden , böyle olupta %95 denmez %95 nedir abi sen photoshop u sular seler gibi biliyorum diyorsun küfür den kötü birşey bana göre

%95'i neye göre demiş sence biraz düşün(sadece burada açıklayacağım şey için söylemiyorum). Photoshop bilgisi demek photoshop programını kullanma yeteneğidir. Berat da photoshop'a hakim demek ki. Ne kadar iyi tasarım yaptığı da yaratıcılığına kalmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar güzel tasarımlarını biliyorum, hakediyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Lütfen yorum yazmadan önce forum kurallarını okuyunuz.

[-]
Hızlı Cevap
Konu

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping