Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'nin en başarılı Youtuber'ı: Sude
Türkiye'nin en başarılı Youtuber'ı: Sude
Oyuncak koza tv erdem isimli bir Youtube kanalına sahip olan dünyalar tatlısı Sude, bir yandan yeni videolar çekmeye devam ederken, diğer yandan Lösemi yani kanser ile savaşıyor.
1 hafta içerisinde 85 bin aboneye ulaşan Sude'ye, daha iyi videolar çekebilmesi için Türkiye'nin dört bir yanından hediyeler gönderilmeye devam ediliyor.
- Shiftdelete.net'ten alıntı yapılmıştır. -

Prim için yapıyor, para kazanmak için yapıyor demeyelim lütfen rica ediyorum.
Umarım sağlığına kavuşur ve çok daha güzel videoları bize sunar :)

Sude'nin kanalına ulaşmak isterseniz
Alıntı:https://www.youtube.com/channel/UCpnqsPhlBcSdRCARdI4tT0A
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah şifa versin, Allah hastalıktan bizleri korusun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Millet bunu paylaştı sonucunda prim oldu yani. Ne yalan mı :D Herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle bunu yapmak hiç hoş değil bence. Ben yapmazdım.
Allah şifa versin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 19:32)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Millet bunu paylaştı sonucunda prim oldu yani. Ne yalan mı :D Herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle bunu yapmak hiç hoş değil bence. Ben yapmazdım.
Allah şifa versin.

Görüşüne saygı duyarım hocam. Mutluluk biliyorsunuz ki önemli bu hastalıkta. Ben olsam yapardım, paylaşırdım...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım sağlığına kavuşur ve çok daha güzel videoları bize sunar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 19:33)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 19:32)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Millet bunu paylaştı sonucunda prim oldu yani. Ne yalan mı :D Herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle bunu yapmak hiç hoş değil bence. Ben yapmazdım.
Allah şifa versin.

Görüşüne saygı duyarım hocam. Mutluluk biliyorsunuz ki önemli bu hastalıkta. Ben olsam yapardım, paylaşırdım...

Bende de dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu denen illet var. Bu hastalık motive olamamaktan kaynaklanıyor, beyinde mutluluk hormonlarının işlevi eksik çalışıyor. Ve sonuçları hayatı çok kötü etkiliyor. Ama ben yapmıyorum. Yapamam da yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 19:36)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 19:33)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Allah şifa versin.

Bende de dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu denen illet var. Bu hastalık motive olamamaktan kaynaklanıyor, beyinde mutluluk hormonlarının işlevi eksik çalışıyor. Ve sonuçları hayatı çok kötü etkiliyor. Ama ben yapmıyorum. Yapamam da yani.

Kızın video çekmesi değilde şu paylaşımları yapardım ben. Yani milletin yaptığını :) Video çekme konusunu bilemiyorum hocam
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah şifa versin bu kücük kardesimize.
Abone olalim destek verelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selen Teksöz biliyor musunuz ? Kız primler 200k olmuştu unutmadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah şifa versin.

Mert'in tüm dediklerine katılmakla birlikte artı olarak bu kadar abone alarak o kız daha da üzülecek( aynı Azerbaycan'lı abimiz gibi), neden mi? Çünkü Sude adlı arkadaşımız tabiki bu abonelerle sevinmiştir. Ama ne kadar takip edecek insanlar? En fazla 2-3 ay sonra videolarına bile bakmayacak, unutacaklar onu. O kız bu sefer insanların hastalığı sebebiyle abone olduklarını anlayınca daha da üzülecek. Bu yüzden en mantıklısı abone olup destek vermek, her yerde paylaşmak değil. Umarım hastalığını yakın zamanda yener. Üzülüyorum..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping