Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Power Theme - #Power
(13-01-2019 Saat: 22:03)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hortlatıyorum, ama tema güncellenecek mi? Mobil uyumlu olması ayrıca bir avantaj sağlar.

Taifun

Mesajı hangi tarihte atmışsın bilmiyorum ama sanırım bu mesajı yazdığım ana yakın yani şanslısın. Bu işleri bırakalı çok oldu. Gelmeyecek maalesef. Ama isteyen biri istediği gibi düzenleyebilir temayı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Temayı kuramıyorum.

Hata;
"Sistem yüklemek istediğiniz dosyada, tema bulamadı. Lütfen dosyada tema olup olmadığını kontrol ediniz."
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2020 Saat: 18:54)ChikaraTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayı kuramıyorum.

Hata;
"Sistem yüklemek istediğiniz dosyada, tema bulamadı. Lütfen dosyada tema olup olmadığını kontrol ediniz."

yardım edemediğim için üzgünüm, sadece buraya yorum yazmak için kayıt olmuşsun sanırım. 

bu temayı 2021 başında güncelledim, şimdi ilk halinden çok daha iyi. ilk hali çok kötüydü posttaki fotolardan gördüğünüz üzere. şimdiki hali tam değil yine baya yapılması gereken şey var ama yine de kullanılabilir.
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=949
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
Mükemmel bir tema , kullandığım için mutluyum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Nihility
(03-01-2022 Saat: 02:27)adalex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mükemmel bir tema , kullandığım için mutluyum :)

ben de destekteki tek mesajı benim temam için olan insanlar görünce çok mutlu oluyorum. umarım son attığım mesajdan en güncel halini kullanıyorsundur, konudaki hali çok eskidi. bu ay sonunda yeni bir güncelleme yapabilirim kafama eserse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
özellikle kodlama tarafında yardımcı olabilecek bir ortak olsa güzel olurdu da artık kimse yapmaz bu işi keyfine gibime geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu temaya çok fazla evrim geçirttim. başlangıcı şu an inanılmaz kötü görünüyor gözüme, ben bunu nasıl yayınlamışım bilmiyorum. geçen sene bir güncelleme yapmıştım bu temaya, o çok daha iyi başlangıçtaki haline göre. fakat o da gözüme eskimiş görünüyor şu an, çok da karakter yoksunu bi tema bu(yaptığım tüm temalar böyle aslında). şimdi de biraz değiştirdim bu temayı ve estetiği aşağı yukarı böyle görünüyor şu an, 3. versiyonu olarak yayınlayacağım bunu sanırım. hala sıradan minimal ve hiçbir risk almıyor.

tam13o8.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aaa pardon resme tıklayınca başka bir resim açılıyor ya tüh yanlışlıkla olmuş, düzenleyemiyoruz da.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping