Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumun Düzeni
http://turkyazilimfrm.10tl.net/index.php

Arkadaşlar forumuma girin üye olmayanlarda kullanıcı paneli , admin panel vesaire görüyor , üyelerde .. ama adminlerdede gözüküyor fakat admin lere admin panel gözükmüyor , header kısmı dolmuş oraya bir menü yaparak ordaki bazı şeyleri alt alta yapılsa güzel olacak , Üyelerin admin paneli görmesini mod paneli görmesini istememekteyim , ayrıca forum temasını sevdim değiştiremem :))

@Dream41

@Jinpachi

@Murat#Baykam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer siz kendiniz menüyü yaptıysanız yani linkleri kendiniz eklediyseniz olmaz görünür tabii ki :)
Şablonlar > Temanız > Header Şablonları > header_welcomeblock_member giriniz , eğer linkleri kendiniz koyduysanız değiştirin ;
Admin linkini : {$admincplink}
Mod linkini : {$modcplink}
Bununla değiştirin yapmadıysanız bana söyleyin :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
beyler tamam sıkıntı yok en altta gözüküyormuş forumla beraber hareket ediyor fakat adminlerinki alt alta sıralandığından gözükmüyor..

?

@Dream41
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Paneli » Temalar&Şablonlar » Kullandığınız Tema » Header Şablonları » header_welcomeblock_member » Oradan Sadece Kullanıcı Paneli'ni Ekleyin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anladığım kadarı ile alttaki kullanıcı kısmını yukarı almak istiyorsunuz demi eğer üye değilse giriş yap üye ol görüksün üye ise kullanıcı paneli felan görüksün istiyorsunuz demi?
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet
dream ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2017 Saat: 14:09)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: evet
dream ..

Bunun için üst tarafa temayla uyumlu kullanıcı paneli yazılması gerek.
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam forumdaki dream41 sizseniz yetkiyi veriyim yandada olsa sıkıntı etmez , altta olacaksa alt alta olmasın ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet o benim.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping