Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkdaşlar bilgisiyarıma arplan yardım.
(17-02-2017 Saat: 18:57)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:54)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:46)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada kuralları sen mi belirliyorsun kimin nasıl konuşacağını felan?Ben bu forumda olm kelimesini sık kullanıyorum.Ula argo kelime bile değil.Göze fazla batıyorsun insan ol insan gibi konuş,yetkilisin, bş 3 sün diye abilik adminlik taslamana gerek yok.Forum üstleri dururken seninle eşit yetkide birini uyarma hakkın olduğunuda sanmıyorum.Bak sanmıyorum dedim senin gibi kural koymuyorum yapamazsın diye.Bırak forumu git tartışma çıkarmaktan başka birşey yaptığın yok

Az önce açtığım konuya bir örnek mi istiyorsunuz, buyrun.
@Albırt Enişten , @Scarypower , @kraljmehmet , @Murat#baykam
Tepkiye tepkidir bu. Sakin tepki ver ki karşındaki de sakin tepki versin. Senin yetkililiğini sorgulayan yok. Sadece yetkiliysen biraz daha sakin olman hem forumun hem senin yararına..

Hocam ciddi anlamda sinir hastalığım var, hem de bu 2 yetkiyide hakketiğimi düşünmüyorum, zaten Abdullah hocama rütbemi alması için mesaj attım 25-30 dakika önce.
Böyle bir şeyi yapmana gerek yok ki? Geçmiş olsun öncelikle ama diğer konuda yazdığım gibi yetkili olmak her bir konuda çok bilgili olmak değildir. Ben yetkili olduğum zaman kendime daha çok şey kattım. Sende kendine bir şeyler katmaya çalış. Fazla polemiğe girme. Sonuçta sende çok uzun zamandır yetkili değilsin, yeni oldun önünde daha zamanın var, öğreneceğin şeyler var, tecrübe edineceğin şeyler var. O yüzden yetkini bırakmaktan vazgeç. Bu konuyu da daha fazla baltalamayalım sonuçta başka bir amaç için açılmış.. @Jinpachi
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat'ın kullandığı kelimelerin yasak olduğu yok, olan şey forum ortamına absürt kaçması. Ayrıca şaka anlamında söylemiş ciddiye almana gerek yoktu Yusuf. Sen de Sezarla sakince konuşup halledebilirdin meseleni. Gerçekten sinir hastalığın varsa bunu klavyeye yansıtmamak bence oldukça kolay, benim anama sövenlere gülüp geçiyorum artık. Eskiden ben de fazla takardım. Ama sana önerim takmaman. Ve yetkili olmak Alper'in de dediği gibi her zaman doğuştan gelmez tecrübe edindikçe davranışların değişir. Benden bu kadar sezardan da bir daha böyle bir tepki vermemesini rica ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam murat baykamda yeni bir yetkili.Üstüne çok gidildi artık bende buna dayanamıyorum adamın kullandığı kelimede birşey yok neredeyse her yazdığı mesaja uyarı veriliyor uyarı sebebi ise bir çay kaşığını doldurmayacak sebepler.
Acemidir ne yapsa yeridir.Bence çok temiz ve çok dürüst birisi Murat bu kadar üstüne gidilmemeli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Belki yine Youtube'a bağlıyor gibi olacak ama..
Eski kanalımı ilk kurduğumda kötü videolar çekiyordum. Minecraft çeken bir "velet" ne beklersin ki değil mi ? Ama herkesin unuttuğu bir şey var o kişi küfür veya "velet" kelimesiyle üzülüyor. @#Power hocam zaten belirtmiş. Bana gelen küfürler o kadar çoktu ki. Önemli olan onlara rağmen devam etmektir bence. Bana velet diyen ne kadar kişi var bi bilseniz. Allah'a şükür bu aralar küfür falan yemiyorum.. Eskiden kanalda bana attıkları yorumların yarısı küfürdür belki de. Şimdi çıkar biri der " yine kanal üstünden prim yapıyor gerizekalı (kelime için üzgünüm). "
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2017 Saat: 19:02)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:57)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:54)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:46)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada kuralları sen mi belirliyorsun kimin nasıl konuşacağını felan?Ben bu forumda olm kelimesini sık kullanıyorum.Ula argo kelime bile değil.Göze fazla batıyorsun insan ol insan gibi konuş,yetkilisin, bş 3 sün diye abilik adminlik taslamana gerek yok.Forum üstleri dururken seninle eşit yetkide birini uyarma hakkın olduğunuda sanmıyorum.Bak sanmıyorum dedim senin gibi kural koymuyorum yapamazsın diye.Bırak forumu git tartışma çıkarmaktan başka birşey yaptığın yok

Az önce açtığım konuya bir örnek mi istiyorsunuz, buyrun.
@Albırt Enişten , @Scarypower , @kraljmehmet , @Murat#baykam
Tepkiye tepkidir bu. Sakin tepki ver ki karşındaki de sakin tepki versin. Senin yetkililiğini sorgulayan yok. Sadece yetkiliysen biraz daha sakin olman hem forumun hem senin yararına..

Hocam ciddi anlamda sinir hastalığım var, hem de bu 2 yetkiyide hakketiğimi düşünmüyorum, zaten Abdullah hocama rütbemi alması için mesaj attım 25-30 dakika önce.
Böyle bir şeyi yapmana gerek yok ki? Geçmiş olsun öncelikle ama diğer konuda yazdığım gibi yetkili olmak her bir konuda çok bilgili olmak değildir. Ben yetkili olduğum zaman kendime daha çok şey kattım. Sende kendine bir şeyler katmaya çalış. Fazla polemiğe girme. Sonuçta sende çok uzun zamandır yetkili değilsin, yeni oldun önünde daha zamanın var, öğreneceğin şeyler var, tecrübe edineceğin şeyler var. O yüzden yetkini bırakmaktan vazgeç. Bu konuyu da daha fazla baltalamayalım sonuçta başka bir amaç için açılmış.. @Jinpachi

Hocam belki görmemişsinizdir fakat 2 yıl önce bölüm şefiydim, yeni değilim ben sadece nick değiştim (!!Yeah!!) @Albırt Enişten  :) :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping