Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdiğiniz Youtube Kanalları # Konuşuyoruz!
Yeni bir forum içeriğiyle karşınızdayım :)
En sevdiğiniz kanal (lar) hangisi ?
Aramızda bir sohbet olsun, hem de kişilerin kimleri sevdiğini öğrenelim :) Tabii bir youtuber hakkında herkes istediğini söyleyebilir :) Yani ufak ufak tartışabiliriz :)

- Benim en sevdiğim kanallar -
NDNG - Enes Batur
Barış Özcan :)
Siz bu youtuberlar hakkında ne düşünüyorsunuz ve sizin en sevdiğiniz, izlediğiniz youtuber kim ? 
Hadi yaz :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Enes Batur , Orkun Işıtmak, Hüseyin Karaduman :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorekok, Jahrein'in yayınlarının tekrarları paylaşılan kanallar {plebistan vs.}, Yabancı Oyuncu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orkun Işıtmak {Karakteri bakımından}
SeseGel
Ayyıldız Tim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orkun Işıtmak kadar kaliteli çeken yok ya Türkiye'de bence onun içerikleri de müthiş :)
Kafalar nasıl sizce ben onu da izliyorum ama :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kafalar kanalı biraz cıvık geliyor.
Nova Prospekt iyi videolar çekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 00:52)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Orkun Işıtmak kadar kaliteli çeken yok ya Türkiye'de bence onun içerikleri de müthiş :)
Kafalar nasıl sizce ben onu da izliyorum ama :)

Barış Özcanın ekipmanları ve özeni çok iyi. Onun dışında jahrein yayınlarını takip ediyorum
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer sayılıyorsa;
Alan Walker (özellikle ilk ekledim, her videosunu defalarca izlemişimdir)
Baran Somaklı
Emrah Yüksel
HyperX Türkiye
Kingston Türkiye
MSI Türkiye
PcDunyası
pintipanda
Rampage
Serkan Çay
zinzin zibidi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BaboFilms, Enes Batur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nova Prospekt,Jahrien,Yorekok,Mertcan Bahar,Orkun ışıtmak,Muratabigf,duru onver(troll amacli),Daha cok var bi enes bot sevmem
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kerim Demir (yaşına göre kaliteli)
NCS (NO COPYRİGHT SOUNDS)
Mr.Cuby (minecraft tutariollarıyla alakam olmamasına rağmen montajı vesaire harika)
Wolvoroth (Sesi hoşuma gidiyor.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceldir :)
Peki, benim kanalım hakkında neler düşünüyorsunuz ? Yani değiştirmem gereken ne olabilir veya neler yapabilirim ? İçerik yapmamda yardımcı olursanız sevinirim :)
@EvliyaCelebi @RedOx @Ripbyrustavi02
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
nasıl yapılır tarzı içerikler yap , hem az hemde faydalı, bide avatarındaki bear gryllees sanırım o adamın hayranıyım :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben şuanda Youtube ile o kadar içli dışlı değilim fakat bir kanalım var ben kendime burdaki içerikleri (bilgi videoları ve belirli bir konuya bağlı kalmamayı) tercih ettim. Bence senin özgür dünyan kanalın hayal gücün sınırsız video içerik olarak istediğini yapabilirsin bence.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beratcım diyorum benden küçüksün galiba diye sana ilk önerim 10tl.net admini ile anlaşırsan reklam konusunda hayır demez gibime geliyor admin çok iyi biri elbet yardımcı olabilir reklam yayınlar gibime geliyor en azından videoların yayınlandığında yardımcı olsa tüm 10tl.net sitelerinde reklam olabilir ordanda destek olabilir yani içeriklere gelirsek valla yanımda olsan seve seve challange olsun başka konu olsun videolara dahil olurdum :) ( ets2-csgo vs oynarsan oynarız :) ) büyük kanaları takip edip onların içeriklerinden yararlana bilirsin elbet reklam önemli oda olur 1.000 felan abonen olsa daha çok ilerlersin gibime geliyor yardımcı olabileceğimiz konularda iletirsen seve seve yardımcı olurum.
Kod:
http://teknolata.com/youtuber-tavsiyeleri-beratdemir/

bana abi şu makaleyi yayınla dersen direk yayınlarız yinede destek olmak isteriz sade bir şey paylaştım şimdilik aklıma bir şey gelmedi içerik yok diye.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 22:48)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beratcım diyorum benden küçüksün galiba diye sana ilk önerim 10tl.net admini ile anlaşırsan reklam konusunda hayır demez gibime geliyor admin çok iyi biri elbet yardımcı olabilir reklam yayınlar gibime geliyor en azından videoların yayınlandığında yardımcı olsa tüm 10tl.net sitelerinde reklam olabilir ordanda destek olabilir yani içeriklere gelirsek valla yanımda olsan seve seve challange olsun başka konu olsun videolara dahil olurdum :) ( ets2-csgo vs oynarsan oynarız :) ) büyük kanaları takip edip onların içeriklerinden yararlana bilirsin elbet reklam önemli oda olur 1.000 felan abonen olsa daha çok ilerlersin gibime geliyor yardımcı olabileceğimiz konularda iletirsen seve seve yardımcı olurum.
Kod:
http://teknolata.com/youtuber-tavsiyeleri-beratdemir/

bana abi şu makaleyi yayınla dersen direk yayınlarız yinede destek olmak isteriz sade bir şey paylaştım şimdilik aklıma bir şey gelmedi içerik yok diye.

Bana bu kadar yardım ettin daha ne isteyebilirim ki abi :) Minnettarım... Kanala çok güzel videolar gelecek zaten. Youtube Türkiye'de sizin gibi insanlar görmek çok güzel bir şey. Hiçbir şey yapmıyorum küfür yiyorum vs. vs. Ama sizin gibileri görmek :) Şimdi biri çıkar yalaka falan der ondan da şüphem yok :) Desteğin ve yanımda durman nedeniyle teşekkür ediyorum :) Ayrıca makale için teşekkürler. Yayınlamak, yayınlamamak sizin elinizde ben bir şey diyemem :) 1000 abone olursam gerisinin geleceğinden eminim zaten :) Admin ile de konuşucam bi bakalım umarım yardımı dokunur :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScarypoweR rica ederim ayrıca youtuberların videolarına güzel yorumlar vs atarak ilgi çekebilirsin.

Alıntı:koray kardeşim olduğundan;
vbdnXz.png
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2017 Saat: 19:51)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ScarypoweR rica ederim ayrıca youtuberların videolarına güzel yorumlar vs atarak ilgi çekebilirsin.

Alıntı:koray kardeşim olduğundan;
vbdnXz.png

Ne yazabileceğim hakkında bir bilgim yok :) Yani örneğin ne yazabilirim ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel İçerikler Üretiyorum İçeriklerime Bakabilirseniz Mutlu Olurum vs.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende YouTube ile ilgileniyorum yaklaşık 1 sene oldu varsa görüşlerinizi, eleştirilerinizi alırım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping