Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube İçerik Tavsiye?
Thumbs Up 
Arkadaşlar youtube kanalım var 240 abone.
Kendime özgü bir içerik üretmek istiyorum oyun da olabilir tabii. 
Önemli olan Tablet üzerinden ve sessiz videolar olacak şarkılı. Tavaiyelerinizi bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyun kanalları çok var genelde veletler yüzünden oyun kanalları sevilemiyor , nasıl yapılır çek misal photoshopdan şu nasıl yapılır , camtasia dan şu nasıl yapılır eğlenceli challangeler felan emin ol bunu yapan az ve yararlanan çok kişi var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.youtube.com/watch?v=tIKVYLsV3ro

bu arkadaş gibi ağlayabilirsin, ne diyeyim ki :D youtube ile uğraşma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:44)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyun kanalları çok var genelde veletler yüzünden oyun kanalları sevilemiyor , nasıl yapılır çek misal photoshopdan şu nasıl yapılır , camtasia dan şu nasıl yapılır eğlenceli challangeler felan emin ol bunu yapan az ve yararlanan çok kişi var :)

@Cyber-Evils multi hesabın olarak görünüyor açıklama bekliyorum.
@EvliyaCelebi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cyber-Evils'i Arkadaşıma vermek için açmıştım Arada bir bize geliyor benim de kendime ait hesap olarak bunu açtım , Cyberevilsi Arkadaşa verecem

Yani bu hesap benim diğeri arkadaşımın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power Aynen belki Ayyıldız Time alırlar beni :D

Hack bilgim de var :D

http://ppa.ecole-et-nature.org/wiki-rico/wakka.php?wiki=ChemodanKupit
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence sayko videoları toplayıp tek bir videoda birleştirebilirsin. Onun dışında tabletden pek bir şey öneremem.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel videoları birleştirerek {ilgi çekici videolar} montajlayarak sunabilirsin, iyi izleniyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence şu arkadaş gibi olabilirsin :D https://www.youtube.com/channel/UC90BVZr5EN0i9fdPWf7jZMg

* Şaka bir yana bence benim gibi vlog tarzı içerikler üretebilirsin... Arkaya müzik ekleyip etrafı gezersin. Kanalın ismini de SessizSerinlik gibi bir şey yaparsın. Al sana Youtube'da olmayan güzel bir içerik :) Bu arada konuyu Youtube Video Paylaşımları kısmına taşırsanız sevinirim.. @Jinpachi
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi fikir aslında. Yav normalde PC varda,

- İntel Core i7 5600u İşlemci
- 4GB RAM
- 4GB Nvidia GeForce GTX 950m Harici Ekran Kartı
- 2GB İntel Dahili Ekran Kartı
- 1TB HDD

Ancak TEOG olduğu için PC açmıyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Whoww :D Pc 10.tl'yi coşturuyor :) Güzel montaj yapılır ordan bea :) Biz kasa kasa :D
* Dediğim içeriği bir düşün
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:53)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence şu arkadaş gibi olabilirsin :D https://www.youtube.com/channel/UC90BVZr5EN0i9fdPWf7jZMg

* Şaka bir yana bence benim gibi vlog tarzı içerikler üretebilirsin... Arkaya müzik ekleyip etrafı gezersin. Kanalın ismini de SessizSerinlik gibi bir şey yaparsın. Al sana Youtube'da olmayan güzel bir içerik :) Bu arada konuyu Youtube Video Paylaşımları kısmına taşırsanız sevinirim.. @Jinpachi

Berat, arkadaş video paylaşmamış ki saçma olmaz mı sence de :)
@Scarypower
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:56)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-02-2017 Saat: 23:53)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence şu arkadaş gibi olabilirsin :D https://www.youtube.com/channel/UC90BVZr5EN0i9fdPWf7jZMg

Berat, arkadaş video paylaşmamış ki saçma olmaz mı sence de :)
@Scarypower

Admin nickli admin ile konuştum :) O bölüm tutarsa bölümlere ayırmamıza izin verecekmiş... Biraz aktiflik lazım. Yani ben mesela Partnerlik ile ilgili şeyler paylaştım. Alt kısımlar eklenince ben taşıyıcam onları :) Oranın yöneticisi ben oldum :) @Jinpachi
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayyıldız Tim youtuberlara eğitim veriyormuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır, taşıdım o bölüme.
Bu arada yöneticiliğin hayırlı olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim :)
* Destek için konu açarsan sevinirim dostum :)
@Jinpachi
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gülmeme , Ağlamama , cinli köy paranormal olaylar , clackbiat(neyse iste) dolu aga bunlar youtubenin izlenme konulari valla ben zevkine daliyorum mertcan bahar ,nova prospekt,orkun isitmak,berkcan guven,ruhi cenet favorimdir.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 00:17)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gülmeme , Ağlamama , cinli köy paranormal olaylar , clackbiat(neyse iste) dolu aga bunlar youtubenin izlenme konulari valla ben zevkine daliyorum mertcan bahar ,nova prospekt,orkun isitmak,berkcan guven,ruhi cenet favorimdir.

Önemli olan yapılmamış içeriği oluşturmak :) Tabii bu yolda diğerlerini örnek alırsın ama Türk milleti youtube konusunda bi değişik desem yeridir. Yapıyorsun emek veriyorsun " özenti " diyorlar. Bana küfür geliyor ya inanabiliyor musun ? Sana küfür etmedim sana laf atmadım sen gel bana küfret :) Bunları sallamayacaksın söyleyeyim yani kanal açacaksanız :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman ağla. Ayyıldız Tim ağlayanları hacker yapıyor...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 00:38)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O zaman ağla. Ayyıldız Tim ağlayanları hacker yapıyor...

1. si bunu bana söylediyseniz ben halimden memnunum. Zaten küfredenleri kanaldan adios amigos...
2. si bunu deme sebebiniz nedir ?
3. sü PC kötü dediysem mi dedin bunu tam anlamadım...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping