Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jinpachi Şikayet
Şuanlık haklı taraf @jinpachi olarak görüyorum fakat bir taraftan sizde haklısınız .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:01)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuanlık haklı taraf @jinpachi olarak görüyorum fakat bir taraftan sizde haklısınız .

Ben en azından insanları bilgilendirecek konular açıyorum. Saçma saçma forum oyunları ile vaktimi harcamıyorum. Tüm yetkililere teşekkürler insanı bu kadar soğutabilirsiniz. Teşvik edin ki destek forumu canlansın canlı olmayan forumda konu açsam tabi ki genel bakış kirliliği olur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sorumlu olduğum bölümde konu kasınca taarruz hocam konu acmami vs yasaklamisti yani ard arda spam oluyor 5dkda 1 yada 2 olabilir
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:01)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-02-2017 Saat: 22:51)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazmayayım diyorum fakat neden ben konu açmak yasak dedim gibi gösteriliyor.
Konu açmak yasaksa neden burası bir forum sitesi :)
Benim anlatmak istediğim yardım konularını göremiyoruz, adamlar tema paylaşıyor emeklerine saygı olarak bi eline sağlık yazamıyoruz konuyu görmediğimiz için.
Kim ne derse desin isterse forum kurallarından kaldırılsın bana göre üst üste konu açarak genel bakışı doldurmak saçma.
Neyse umarım bir daha yazmamı gerektiren birşey olmaz :) :)

İnsanlar konu açarken uyarı vermen insanları soğutuyor. Bende diyorum ki; İnsanları soğutmak, sıkmak, boğmak, yerine neden teşvik etmiyorsun? Sonuçta sen bir yetkilisin buda görevin sayılır. Ama bizim yetkilimiz maalesef uyarı veriyor.

3 kere uyardıktan sonra uyarı puanı vermekten başka yapabileceğim bir iyilik yok sana 3 sözlü uyarıdan anlamadıysan teşviktende anlamazsın diyorum hem 3 kere sözlü uyarı yapmaman için bir teşviktir diye düşünüyorum.

Ayrıca 10tr.net admini olsaydım sırf senin için uyarı ve yasaklama sistemini kaldırırdım ne de olsa üyeleri forumdan soğutuyor herkes özgür olurdu ne hoş değil mi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:04)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-02-2017 Saat: 23:01)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-02-2017 Saat: 22:51)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazmayayım diyorum fakat neden ben konu açmak yasak dedim gibi gösteriliyor.
Konu açmak yasaksa neden burası bir forum sitesi :)
Benim anlatmak istediğim yardım konularını göremiyoruz, adamlar tema paylaşıyor emeklerine saygı olarak bi eline sağlık yazamıyoruz konuyu görmediğimiz için.
Kim ne derse desin isterse forum kurallarından kaldırılsın bana göre üst üste konu açarak genel bakışı doldurmak saçma.
Neyse umarım bir daha yazmamı gerektiren birşey olmaz :) :)

İnsanlar konu açarken uyarı vermen insanları soğutuyor. Bende diyorum ki; İnsanları soğutmak, sıkmak, boğmak, yerine neden teşvik etmiyorsun? Sonuçta sen bir yetkilisin buda görevin sayılır. Ama bizim yetkilimiz maalesef uyarı veriyor.

3 kere uyardıktan sonra uyarı puanı vermekten başka yapabileceğim bir iyilik yok sana 3 sözlü uyarıdan anlamadıysan teşviktende anlamazsın diyorum hem 3 kere sözlü uyarı yapmaman için bir teşviktir diye düşünüyorum.

Ayrıca 10tr.net admini olsaydım sırf senin için uyarı ve yasaklama sistemini kaldırırdım ne de olsa üyeleri forumdan soğutuyor herkes özgür olurdu ne hoş değil mi :)

Ben sana uyarı sitemini kaldır demiyorum ki, uyarı belirli kurallara uymayan kişilere verilir
ben yararlı konu açıpda uyarı alıyorsam o yetkilide sorun var demektir.

-RedOx : Zaten forumda kimse konu açmıyorsa kendi kendine spam oluyor. Bazılarıda yanlış anlıyor her zamanki gibi.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece bunun için verilen uyarı seviyesi ve süresi abartılmış gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala diyorsun ben yararlı konu açıyorum. Sen yararlı konular açabilirsin ona sözümüz yok.
Bizim burada tartıştığımız şey ard arda beklemeden konu açman sen hala diyorsun ben yararlı konu açıyorum.
Elimden geldiğince bu konuya yorum yazmayacağım, tartışma çıkmasın.
Adminler veya üst yetkililer noktayı koyar zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:08)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece bunun için verilen uyarı seviyesi ve süresi abartılmış gibi.

Mert, başta sözlü uyarı verdim sonra %22, bir daha uyarı %44 sonra dinlemeyince %66 verdim.
Yani bi anda pat diye %66 vermedim, böyle bir sebeptende vermem zaten :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:08)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece bunun için verilen uyarı seviyesi ve süresi abartılmış gibi.

Ben kuralların yeniden özenle yazılması gerektiğini düşünüyorum. Kurallarda yasak olan bazı şeyler şuanda uygulanabiliyor, bazılarıda bunları kendisine ilke olarak görüyor kurallar zaten katı olduğundan üyeler soğuyor anlatabildim mi?

Ben kesinlikle uyarıyı hak etmediğimi düşünüyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende diyorum ki forum zaten durgun neyi uzatıyorsun? Uyarın haksız artık anlamanı istiyorum. Kimse konu açmazken ben açınca spam gibi duruyor yani. Hatanı kabullenmek bu kadar mı zor? Ama yook- illa üyeler bir noktadan sonra soğuyacak.

Alıntı:Elimden geldiğince bu konuya yorum yazmayacağım, tartışma çıkmasın.

Çıkardın zaten tartışmadan ne farkı kaldı ki?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mevzuyu dinledim fakat bir şey anlamadım , dostlar derdiniz nedir ? Sen konu açıyorsan aça bilirsin ama belirli aralıklarla yap diyorsun o zamanlar boştu.. o zaman adam yardım soruları soruyor 2 3 kişi tasarım yapıyor idi ve onları kapattın. ?

Jinpachi , sende yetkili bir kişi olarak olay çıkarmaman gerekiyor , Bölüm şefi olay uzayıncada kilitlemesi gerekiyor , Jinpachi adminle yakından ilişkin varsa KURALLARI KATILAŞTIRIN , katı kural yok , düzgün görev yok olayı çözmek yerine ikinizde uzatıyorsunuz ? bumu 10tl.net'in saygısı ?

Benim düşüncem bu konunun kilitlenmesi yada silinmesi

Jinpachinin görevini yapmasına
ripbyrustavininde , spam yapmamak şartıyla (10 dk da 1 hem konu biriktirir öle öle atar boş vaktinide değerlendirirsin) yolunuza gidin. :) bu konu %90 saçma

Hadi Eyvallah
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 23:17)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mevzuyu dinledim fakat bir şey anlamadım , dostlar derdiniz nedir ? Sen konu açıyorsan aça bilirsin ama belirli aralıklarla yap diyorsun o zamanlar boştu.. o zaman adam yardım soruları soruyor 2 3 kişi tasarım yapıyor idi ve onları kapattın. ?

Jinpachi , sende yetkili bir kişi olarak olay çıkarmaman gerekiyor , Bölüm şefi olay uzayıncada kilitlemesi gerekiyor , Jinpachi adminle yakından ilişkin varsa KURALLARI KATILAŞTIRIN , katı kural yok , düzgün görev yok  olayı çözmek yerine ikinizde uzatıyorsunuz ? bumu 10tl.net'in saygısı ?

Benim düşüncem bu konunun kilitlenmesi yada silinmesi

Jinpachinin görevini yapmasına
ripbyrustavininde , spam yapmamak şartıyla (10 dk da 1 hem konu biriktirir öle öle atar boş vaktinide değerlendirirsin) yolunuza gidin. :) bu konu %90 saçma

Hadi Eyvallah

Konu saçma değil ki biz burda tartışıyoruz hakkımızı arıyoruz. Aslında bu konuyu şikayet değilde biraz kural değişikliğine gidilmesi yönünde itiraz gibi bir şey. Benim uyarım kaldırılması gerekiyor.

Evliya zaten bende öyle yapıyordum içerik bulması dahi 5-6 dakika sürüyor.

edit : nasıl katı kural yok? okumadın mı hiç? 10tl.net dışı destek yasakken şimdi serbest kurallara geçmedi bunlar bunu anlatmak istiyorum
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne ben ne de Murat tartışma çıkardı. Kendini savunmak ne zamandandır tartışma oluyor sayın üye :)
Dediğim gibi biz bırakalım son noktayı üst yetkililer koysun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu daha fazla uzamaması adına kilit.
Yöneticiler gerekli açıklamayı yapacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konunun İlk sayfasını okudum;
daha önce de bunu demiştim:
"yazı kasmak", "çok yazı göndererek spam yapmak" diye bir suçumuz yok. Az yazı yazın, şu saatte yazın v.b. diyemeyiz.
Genel bakışı kirletmek diye de birşey yok. Genel bakışın amacı zaten son yazıları göstermek. yoksa, siz yazı yazdıysanız, birisi/başkaları birçok yazı gönderdiğinden sizinki genel bakıştan düştüyse bunda üzülecek/hayıflanacak birşey yok. sizin yazınız zaten ilgili konuda/forumda bulunuyor.

Spam şudur: aynı konuda, sürekli benzer şey paylaşılırsa, faydasız anlamsız şeyler sürekli paylaşılırsa, bu spamdır. Spam olsa bile, hiçbir suçun cezası burada süresiz değil... hepsi süreli... bunu bilmeyen görevli varsa öğrensin. Forumda faydalı paylaşım yapan, üretken kişileri bırakın cezalandırmayı, mükafat vermemiz lazım..

@Ripbyrustavi02 nin cezasını ben kaldırıyorum. Benzer şekilde haksızlığa uğrayan varsa da önce görevlilere, adminlere ve en son da bana gelsin.

Tekrar ediyorum, post kasmayın, post kasmak falan saatte diye bir kuralımız yok, varsa da kaldırıyorum şuanda... Bırakın insanlar faydalı ne paylaşmak istiyorsa paylaşsın. forum sadece genel bakıştan ibaret değil.. (Bu konuya itirazı olan varsa, buranın altın yazsın, gerekirse oylama yaparız... kuralı görüşürüz.. konunun kilidini de açıyorum)
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence yanlış admin bey burası destek forumu diğer alakasız haberler vb. şeyler uygun bir zamanda paylaşılmalı tema paylaşıyorum yeni yaptığım görüş almak için kimse görmüyor kimsede özellikle temalar kısmına girmiyor burda genel bakışın önemi çok bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 12:40)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konunun İlk sayfasını okudum;
daha önce de bunu demiştim:
"yazı kasmak", "çok yazı göndererek spam yapmak" diye bir suçumuz yok. Az yazı yazın, şu saatte yazın v.b. diyemeyiz.
Genel bakışı kirletmek diye de birşey yok. Genel bakışın amacı zaten son yazıları göstermek. yoksa, siz yazı yazdıysanız, birisi/başkaları birçok yazı gönderdiğinden sizinki genel bakıştan düştüyse bunda üzülecek/hayıflanacak birşey yok. sizin yazınız zaten ilgili konuda/forumda bulunuyor.

Spam şudur: aynı konuda, sürekli benzer şey paylaşılırsa, faydasız anlamsız şeyler sürekli paylaşılırsa, bu spamdır. Spam olsa bile, hiçbir suçun cezası burada süresiz değil... hepsi süreli... bunu bilmeyen görevli varsa öğrensin. Forumda faydalı paylaşım yapan, üretken kişileri bırakın cezalandırmayı, mükafat vermemiz lazım..

@Ripbyrustavi02 nin cezasını ben kaldırıyorum. Benzer şekilde haksızlığa uğrayan varsa da önce görevlilere, adminlere ve en son da bana gelsin.

Tekrar ediyorum, post kasmayın, post kasmak falan saatte diye bir kuralımız yok, varsa da kaldırıyorum şuanda... Bırakın insanlar faydalı ne paylaşmak istiyorsa paylaşsın. forum sadece genel bakıştan ibaret değil.. (Bu konuya itirazı olan varsa, buranın altın yazsın, gerekirse oylama yaparız... kuralı görüşürüz..  konunun kilidini de açıyorum)
Peki hocam hatırlarsanız eskiden 50 konu açan nick değişebiliyordu haberler bölümünde.
O zamanlar neden 50 konuyu gece açmak şarttı?
@admin
Ben o zamanlar sorduğumda overview kirleniyor gibi cevaplar aldığımı çok çok iyi hatırlıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 12:43)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence yanlış admin bey burası destek forumu diğer alakasız haberler vb. şeyler uygun bir zamanda paylaşılmalı tema paylaşıyorum yeni yaptığım görüş almak için kimse görmüyor kimsede özellikle temalar kısmına girmiyor burda genel bakışın önemi çok bence.

Ripbyrustavi artık nasıl adminin başının etini yediyse dakika bir mesaj atarak, adam mecbur mesaj atmak zorunda kalmış ripten kurtulmak için :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel bakıştan, haber gibi bazı şeyleri çıkarabiliriz belki. yapabilir miyiz bilmiyorum, ama ona benzer birşey olabilir.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 15:16)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel bakıştan, haber gibi bazı şeyleri çıkarabiliriz belki. yapabilir miyiz bilmiyorum, ama ona benzer birşey olabilir.

Belirli kategorilerden konu göstermemesi sağlanabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping