Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jinpachi Şikayet
Arkadaş konu açtığımdan dolayı bana uyarı verdi ve devamı için süresiz yasakladı.

Şimdi şunu dile getirmek istiyorum forumda konu açmak yasak mı serbest mi?  buna adminler karar verecektir bir yetkili çıkıpta cevap vermesin lütfen.

İnsanları uyarı ile yasaklama ile korkutursanız tabii ki insanlar multi üyelik açıp başınıza musallat olur. 

Bir şeyler yapalım destek olalım diyoruz konu açtığımız halde uyarı yiyoruz. Şöyle bir şey olabilir destek bekleyenler vardır, konu açmazsın aşağıya doğru gitmesin diye. Ama öğlen vakti o kadar boş oluyor ki daha yetkililer aktif değilken birde konu açmayın diyor. 

Jinpachi adlı arkadaşa sesleniyorum insanları bir şey yapmadığı halde uyarı ile korkutamazsın daha hakkında bir çok şey yazabilirdim hatalarını liste halinde dökebilirdim ki yapmadım sabır gösterdim.

Neyse benden bu kadar etiketler : @TaaRRuZ , @admin
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir hata olmuş. Bunu büyütmeye gerek yok.

Ek olarak konu kasımı geç saatlerde yapılmaktadır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki benim uyarım ne olacak? Uyarım duruyor budamı hata? konuyu okur musun? Adam konu açtım diye uyarı verdi diyorum...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uyarı konusunda haklı o saatlerde öyle spam oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 21:50)Moody Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir hata olmuş. Bunu büyütmeye gerek yok.

Acaba ben mi anlatamadım?
Alıntı:Şöyle bir şey olabilir destek bekleyenler vardır, konu açmazsın aşağıya doğru gitmesin diye. Ama öğlen vakti o kadar boş oluyor ki daha yetkililer aktif değilken birde konu açmayın diyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O saatte çok fazla spam yaptın ben tema konusu açtım yeni tema o bile görülmedi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 21:53)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-02-2017 Saat: 21:50)Moody Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir hata olmuş. Bunu büyütmeye gerek yok.

Alıntı:Şöyle bir şey olabilir destek bekleyenler vardır, konu açmazsın aşağıya doğru gitmesin diye. Ama öğlen vakti o kadar boş oluyor ki daha yetkililer aktif değilken birde konu açmayın diyor.

Daha ne üsteliyorsunuz onu anlamadım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 21:53)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yalnız konu açtığında öğlen değildi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diyorum ki; O saatte kimse konu açmıyordu açılanlarda yardım konular değildi. Burada istediğim uyarımın kaldırılması anlatabildim mi?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 Ben seni uyarmıştım özel mesaj ile uyarımı dikkate almadın jimpachi yani Yusuf'da demekki uyardı dikkate almadın uyarı alman normal.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 22:00)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 Ben seni uyarmıştım özel mesaj ile uyarımı dikkate almadın jimpachi yani Yusuf'da demekki uyardı dikkate almadın uyarı alman normal.

O zamana dair açılmış yardım konusu gösterebilir misin?

-Uyarına geri cevap vermiştim, forumun durak olduğunu altına basarak belirttim
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat kardeşim banada öyle birşey dedi gecenlerde.daha yetkililer bile aktif değilse acabilirsin ki bunda ne sakınca var?Ve dün gece ve sabah baktığımda çok yardım konusu yoktu ve sen ondan sonra açmışsın ben ben bunda bir sıkıntı görmüyorum ama bu kardeşimiz de işini yapmış sonucta kurallarda ne yazıyorsa ve yetkili olduğu için işini yapıyor.Adminler kurali değiştirilebilir fakat adminlerin kararı sonuçta...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Yusuf ( Jinpachi ) hocamız bir hata yapmıştır...
Bence bunu bukadar uzatmayalım ancak vede lákin  
Bir yandan da Ripbyrustavi02 hocama da hak vermekteyim..
Ripbyrustavi02 hocam hakkını savunabilir ancak
Bence konuyu bukadar uzatmakta yersiz...
Adminlerimiz karar versin diye düşünüyorum..
@admin , @TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senden hatalarımı listelemeni istiyorum, demişsinya daha listelerdim ama boşverin..
En azından hatamız varsa düzeltmiş oluruz.
Bu arada hak ettiğin uyarıyı alacaksın bir de hata üstüne hata yapıp gelip kendini mi savunuyorsun.
Yardım konularının olup olmaması değiştirmez ne de olsa konularının altına dur diyoruz onu bile görmüyorsun, konu açarken arada yardım konularının kaynamasını bile göremezdin.
Kurallar buysa benim görevim kuralları ihlal edenlere cezayı vermek.
Arkadaşlar hata yaptı demişte, benim hatam şu uyarı puanlarını karıştırdım o kadar saniyeler geçmeden düzelttim.
Yani uyarı vererek hata yapmadığımı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 22:25)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senden hatalarımı listelemeni istiyorum, demişsinya daha listelerdim ama boşverin..
En azından hatamız varsa düzeltmiş oluruz.
Bu arada hak ettiğin uyarıyı alacaksın bir de hata üstüne hata yapıp gelip kendini mi savunuyorsun.
Yardım konularının olup olmaması değiştirmez ne de olsa konularının altına dur diyoruz onu bile görmüyorsun, konu açarken arada yardım konularının kaynamasını bile göremezdin.
Kurallar buysa benim görevim kuralları ihlal edenlere cezayı vermek.
Arkadaşlar hata yaptı demişte, benim hatam şu uyarı puanlarını karıştırdım o kadar saniyeler geçmeden düzelttim.
Yani uyarı vererek hata yapmadığımı düşünüyorum.

Bu mu yani? İnsanları forumda soğutarak hizmet almalarını falan mı bekliyorsunuz? Çok kaliteli bir yönetim gerçekten. Ayıp ben o kadar konu açıyorum.
Alıntı:Bu arada hak ettiğin uyarıyı alacaksın bir de hata üstüne hata yapıp gelip kendini mi savunuyorsun

Özür diler insan bari..
Alıntı:Arkadaşlar hata yaptı demişte, benim hatam şu uyarı puanlarını karıştırdım o kadar saniyeler geçmeden düzelttim

İnsan bari özür diler senin matematik seviyen yüzünden yasaklandım. Hatalarını listeleyebilirim içinde biraz kişisel şeyler var onun dışında sen yanarsın.

Alıntı:Yani uyarı vererek hata yapmadığımı düşünüyorum.

Keşke konuyuda okusaydın
Alıntı:Şimdi şunu dile getirmek istiyorum forumda konu açmak yasak mı serbest mi? buna adminler karar verecektir bir yetkili çıkıpta cevap vermesin lütfen.

Buna göre uyarının haklı olup olmadığını sen karar veremezsin bu bir tartışma konusu değil adminlere soru soruyorum sonuçta. Belirttiğim yetkili sendin. Artık anlamışsındır adminleri etiketledim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala diyorsun matematiğin vs. vs. ben diyorumki iki kere üst üste uyarı verince toplanıp yazıldığını bilmiyordum, bunun matematikle ne alakası var.
Ayrıca hatam varsa özür dilerim fakat uyarı puanı fazla verme dışında hatamın olduğunu düşünmüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 22:41)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hala diyorsun matematiğin vs. vs. ben diyorumki iki kere üst üste uyarı verince toplanıp yazıldığını bilmiyordum, bunun matematikle ne alakası var.
Ayrıca hatam varsa özür dilerim fakat uyarı puanı fazla verme dışında hatamın olduğunu düşünmüyorum.

O kadar yazsamda anlamayacaksın galiba faydası yok. Neyse ben uyarımın kaldırılması hakkında şikayet başlattım adminlerde sonlandırır. Umarım gereken yapılır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler, abilerim neden büyütüyorsunuz ki ya ?
Ben olaylara fazla karışmam. Ama konu açmak bence suç değildir. Ripbyrustavi'yi tanıyoruz zaten. Spam yapmak istese paşa paşa yapar. Lütfen uzatmayalım da kimse kavgalı kalmasın...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazmayayım diyorum fakat neden ben konu açmak yasak dedim gibi gösteriliyor.
Konu açmak yasaksa neden burası bir forum sitesi :)
Benim anlatmak istediğim yardım konularını göremiyoruz, adamlar tema paylaşıyor emeklerine saygı olarak bi eline sağlık yazamıyoruz konuyu görmediğimiz için.
Kim ne derse desin isterse forum kurallarından kaldırılsın bana göre üst üste konu açarak genel bakışı doldurmak saçma.
Neyse umarım bir daha yazmamı gerektiren birşey olmaz :) :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 22:51)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazmayayım diyorum fakat neden ben konu açmak yasak dedim gibi gösteriliyor.
Konu açmak yasaksa neden burası bir forum sitesi :)
Benim anlatmak istediğim yardım konularını göremiyoruz, adamlar tema paylaşıyor emeklerine saygı olarak bi eline sağlık yazamıyoruz konuyu görmediğimiz için.
Kim ne derse desin isterse forum kurallarından kaldırılsın bana göre üst üste konu açarak genel bakışı doldurmak saçma.
Neyse umarım bir daha yazmamı gerektiren birşey olmaz :) :)

İnsanlar konu açarken uyarı vermen insanları soğutuyor. Bende diyorum ki; İnsanları soğutmak, sıkmak, boğmak, yerine neden teşvik etmiyorsun? Sonuçta sen bir yetkilisin buda görevin sayılır. Ama bizim yetkilimiz maalesef uyarı veriyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping