Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Drive için Ücretsiz 2 GB Ek Alan
Google Drive, en çok kullanılan bulut depolama hizmeti. Herkes için 15 GB alan sunan Google Drive, Güvenli İnternet Günü için kullanıcılarına bir jest yapmak istedi. Google, hesabını güvenlik kontrolünden geçiren herkese ek 2 GB alan daha veriyor.

Ekstra 2 GB alan nasıl edinilecek?
Hâlihazırda daha fazla alan için para ödemiş kimseler de bulunuyor. Google Drive, bulut depolama hizmetiyle çok öne çıkıyor ve çoğu kullanıcı bu hizmeti çok kullanışlı buluyor.

Geçtiğimiz sene de fazladan 2 GB alan veren Google, bu jesti bu sene de yaparak bunu bir gelenek haline getirdi. 2 GB fazladan Google Drive alanı almak isteyenlerin tek yapması gereken, Google hesaplarını güvenlik taramasından geçirmek.

Eğer geçtiğimiz sene güvenlik taramasını yapıp 2 GB ek alanı aldıysanız da üzülmeyin, bu seneki taramayı yapıp 2 GB daha kazanabilirsiniz. Yani daha önce bundan faydalanmış olanlar bu sefer faydalanamaz diye bir durum da yok, toplamda 19 GB alana sahip olabilirsiniz.

Güvenlik kontrolünü gayet basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numaranızı, Google hesabınızla oturum açtığınız bilgisayarları ve hesap bilgilerinize erişebilen uygulamaları görüp kontrol ettikten sonra, 2 GB ek alan otomatik olarak Drive hizmetinize ekleniyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yavaş post kasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok artık Murat banlandı..
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2017 Saat: 21:16)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yok artık Murat banlandı..

Bu günleri de görecekmişiz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biri hesabımamı girdi anlamadım benim tarafımdan yasaklanmış halbuki ben %77 uyarı vermiştim %100 verilmiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrıca sitede ayrım yapılmamalı ve yapılmıyor zaten eski yeni kim kurallara uymazsa cezası verilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:iyib -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping