Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizza Başvuru Şartları # Tanıtım
Öncelikle Gizza'da olmadığımı söylemek isterim. İnternetten araştırdığım ve çok bulunmayan bilgileri birleştirdiğim bir konudur :) Ara sıra kendimden de bildiklerimi yazacağım..
Gizza Network, çoğu Youtuber'ın favorisi ve gayet güzel bir partnerlik şirketidir. Kurucularını, yöneticilerini bizzat gördüm :) Partner olarak tercih edebilirsiniz yani :)

- Bazı Youtuberlar;

* FurkanYamanHD *
* Oyun Konsolu *
* Mehmet Uygar Aksu (MUA) *
 Eğer katılan tüm youtuberları görmek isterseniz;
Alıntı:
https://socialblade.com/youtube/network/gizza/topusers
- Başvuru Şartları (Yöneticisinden Alıntı) -
• Sadece ve sadece özgün kanallar ile çalışıyoruz.
• İzlenim ve abone şartımız bulunmuyor fakat boş veya çok yeni kanallar ile de çalışmıyoruz. Yine de kısa sürede patlama yapacağını düşündüğünüz kanalınızı bize bildirirseniz, uygun görüldüğü takdirde partnerimiz olabilirsiniz.
• Kesinti oranı kanalın genel durumuna göre değişiyor, bu yüzden net bir kesinti oranımız bulunmuyor. Kesinti oranı aralığımız %25 - %35 arasıdır.
• Ödemenizi müteakip ayın 20-25’i arası bizim tarafımızdan, bize vermiş olduğunuz Paypal adresiniz veya Banka Hesap Numaranıza yatırılacaktır.
• Ödeme Limiti ; Banka Havalesi için 150 TL olup, Paypal için herhangi bir limit bulunmamaktadır.
• Yıllık kontrat yapmıyoruz. İstediğiniz an bağlantı kesme talebi gönderebilirsiniz. Talebi gönderdikten en geç 30 gün sonra partnerimiz ile ilişkinizi kesmiş olursunuz. Not : Bazı şart ve durumlarda kanal sahibi ile görüşüp, karşılıklı anlaşma sonucunda süreli sözleşme yapılabilir.

Benim Notum: Artık 4000 İzlenme ve kanalınızın belli bir abone sayısını geçmesi gerekiyor.. 
* 4000 'i yanlış söylemiş olabilirim. Fakat şuan bu şekilde biliyorum. Yöneticiden alıntı yaptığım bölüm eskidir!

Bu partnerlik şirketi sizin Youtube kanalınızı koruyabilir ve yardım edebilir. 
- Sadece Youtube değil, Dailymotion üzerinden de partnerlik yapmaktalar..
- GameX ve GİST'te standları bulunmakta.. (Bizzat gördüm ve gittim.)
Konuyu Sabitlerseniz Sevinirim!

Gizza Web Sitesi
Alıntı:http://www.gizza.net/
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Bende YouTube ile uğraşıyorum bende GreenScreen vb. Yapıyorum Facecam arkasını yok ediyorum vs.
--
Ancak PC'im bozuldu ama yinede mobilden devam ediyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-02-2017 Saat: 20:12)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Bende YouTube ile uğraşıyorum bende GreenScreen vb. Yapıyorum Facecam arkasını yok ediyorum vs.
--
Ancak PC'im bozuldu ama yinede mobilden devam ediyorum..

O halde başarılar :) Green screen ben de yapıyordum da şimdi gerek duymuyorum :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kanalınızı Özel'den yollarmısınız ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gizza hakkında ne düşünüyorsunuz ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence YouTube'erler(Genç)için iyi bir proje :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping