Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Supporter - Reklam Alanı 728x90 Banner - 50 SP İle Hit KAZANIN .
(13-02-2017 Saat: 19:38)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım bak Murat sert tepki felan vermedi şimdi orda bi dur. Hatta daha kibar olabilmek için "nız" diyor. Baltalama diyebilirdi. Baltalamayınız dedi. Şimdi başka şeyler anlamayalım lütfen. Link yazınca çıkıyor gibi birşey olmuş o da bir hatadır siler onu da abartmaya gerek yok bu kadar.

Kardeşim sen onun avukatımısın ben ayrıca orayı demedim alıntıda bassettiğim yer burda sert tavır yokmu.

(13-02-2017 Saat: 19:09)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kimse size alın diye bir şey demiyor .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 19:46)#Drkmy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017 Saat: 19:38)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım bak Murat sert tepki felan vermedi şimdi orda bi dur. Hatta daha kibar olabilmek için "nız" diyor. Baltalama diyebilirdi. Baltalamayınız dedi. Şimdi başka şeyler anlamayalım lütfen. Link yazınca çıkıyor gibi birşey olmuş o da bir hatadır siler onu da abartmaya gerek yok bu kadar.

Kardeşim sen onun avukatımısın ben ayrıca orayı demedim alıntıda bassettiğim yer burda sert tavır yokmu.

(13-02-2017 Saat: 19:09)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kimse size alın diye bir şey demiyor .

Kardeşim avukatı değilim ama arkadaşıyım, savunmak hakkım. Ayrıca çocuk doğru demiş ve düzgün bir şekilde demiş.

"Ulan almayacaksın öyle yap git böyle yap git" felan mı dedi veya hakaret mi etti ? Yok. Kısacası burada zorlama yok diyor. Niye bu kadar sıkıntı ettin bunu ya ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok basit şeylerden yine kavga..
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 19:51)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok basit şeylerden yine kavga..

Ama kardeşim şimdi durduk yere kavga çıkarıyor. Avukatı mısın ne demek ya ? Arkadaş arkadaşı savunamaz mı? Tamam, yapmış bir hata google sıralaması vb. neyse hallolur özür dileriz biter ama arkadaş uzatıyor şimdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam iki tarafta sakin olsun. Her konuyu kirletmeye, kapattırmaya gerek var mı ? Lütfen biraz sakin olalım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben oldukça sakinim zaten. Sinirlenecek birşey de yok burada. Sadece arkadaşla iki medeni insan konuştuk öyle. Bi sıkıntı olduysa özür dilerim ben. Murat da siler o google sıralaması yazısını.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 19:35)#Drkmy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017 Saat: 19:09)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu baltalamayınız kimse size alın diye bir şey demiyor .

Hem milleti kandırıp hemde bir üyeye sert tepki gösteren yetkili senin yetkin acilen alınması gerek örnek arama https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=GwwCWM6ZJ6TY8Afc1LKIDw&gws_rd=ssl#q=wtsupport direkt 1. sırada çıkıyor.

Yetkiyle onun ne alakası var ? ben kimseye sert tepki vermedim vermem de neden boşa kızayım ki ? , kendinize düzen vermenizi öneriyorum ve konuda tartışma çıkarmayınız , konu amacından çıkmasın iyi forumlar :) +
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 18:25)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Googleye linkini aratmışsın bide alt sıralarda mı çıksaydı :D

Google'a olacak o :D google diye mi okuyorsun yoksa gogıl diye mi :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
boşa tartışmayın beyler.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 21:45)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: boşa tartışmayın beyler.

Tartışma bitti çoktan :D Internet Explorer senii :DD
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 21:51)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017 Saat: 21:45)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: boşa tartışmayın beyler.

Tartışma bitti çoktan :D Internet Explorer senii :DD

Acele işe şeytan karışır

-İnternet explorer
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel alımlar devam ediyor :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gencler fullprogramcn Yazın Bakıyım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform