Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nereden Geliyor Bu Paralar ?
Thumbs Down 
Gif herşeyi anlatmaktadır..
yNYRPN.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu SP'nin bi bug'u varmış. Ordan yapmış olabilirler. Ama yapsan da zaten sıfırlanacak dediler.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bug ile sen ona bir şey mi diyorsun :D
Birde şunlara bak;
http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=10016
http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=14763
http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=5197
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admine aktaracağım bu parayı arkadaşlarım hediye olarak sp verdi.Just Live , Moody's vb. Benim adımı kirlendiriyorsun sanane benim param dan!Ve 8.000.000 falan değil sp'm onuda hediye verdiler bana.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ripbyrustavi02 piyangodan almıştı onunki düz SP...
* Bana da hediye ettiler ama bug ile yapılmış sanırsam..
--- Adminler ilgileniyormuş sormuştum geçen..
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2017 Saat: 22:32)Adolf Missen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admine aktaracağım bu parayı arkadaşlarım hediye olarak sp verdi.Just Live , Moody's vb. Benim adımı kirlendiriyorsun sanane benim param dan!Ve 8.000.000 falan değil sp'm onuda hediye verdiler bana.
Sen istemiştin kardeşim; ondan attık.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=88971

ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Ripbyrustavi02 piyangodan almıştı onunki düz SP...
* Bana da hediye ettiler ama bug ile yapılmış sanırsam..
--- Adminler ilgileniyormuş sormuştum geçen..

Emin misin oda bugla kastı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl bir bağış bu ? + Bu bug'da neyin nesi ?? Bence bu SP işini kaldırmalılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kimseyi suçlamıyorum.. Sadece “ Nereden Geliyor Bu Paralar ” dedim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu eklentiyi hiç koymamaları lazımdı hata yaptılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 00:54)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu eklentiyi hiç koymamaları lazımdı hata yaptılar.

+1 
*Bence bunun yerine belli bir hedef koysunlar ona ulaşana ödül olarak 1 SP falan verilsin fiyatlarda ucuz olsun ama Sp kazanmak zor olsun olabilir aslında. Ama ben böyle bir şey yapsam bana deseler 50 konu aç 1 sp vereyim uğraşmam :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 01:02)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017 Saat: 00:54)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu eklentiyi hiç koymamaları lazımdı hata yaptılar.

+1 
*Bence bunun yerine belli bir hedef koysunlar ona ulaşana ödül olarak 1 SP falan verilsin fiyatlarda ucuz olsun ama Sp kazanmak zor olsun olabilir aslında. Ama ben böyle bir şey yapsam bana deseler 50 konu aç 1 sp vereyim uğraşmam :)

Onları yapsalarda açığını arayan işsiz çok. Anket puanlama bug'ını bulan işsiz istese dünyayıda fetheder orası ayrı :D.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2017 Saat: 01:04)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017 Saat: 01:02)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

+1 

Onları yapsalarda açığını arayan işsiz çok. Anket puanlama bug'ını bulan işsiz istese dünyayıda fetheder orası ayrı :D.

hocam plugin iyi bugları fixlense efsane bir plugin yani ben begendim bug fixlense işler kolay
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping