Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Şefi Başvurusu.!
Exclamation 
Ad & Soyad : AhmetRuhi Aydemir
Okul: Özkent Akbilek İ.Ö.O
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: www.facebook.com/AhmetRuhi.Aydemir
html bilgisi: var
css bilgisi: Az
php programlama bilgisi: Az
diğer bilgileriniz: Photoshop Cs4, Photo Flitre ve Filezilla
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : wtzamani.10tl.net, gnlforum.tk, guncelwt.tk, destekwolfteamfrm.10tl.net, forumdeneke.10tl.net, telliturnam.comlu.com ve komikler.10tl.net
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz : gnlforum.tk, guncelwt.tk ve generalsforum.10tl.net
Şuanki rep puanınız: 11
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:- Ney?
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: Anlamadım Ama Yenilikçiyim Biraz
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: Bölüm Şeflerine ve Genel Şeflere Yardım Ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kusura bakmayın ama ben sizin bu göreve layık olmadağınızını düşünüyorum.. Ama Admin karar vericek :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bence bu görev için layık değilsin bir kere bilgilerin az yönetici oldugun sitelerin bir çogu 10tl.net yani biraz büyük forumlarda yöneticilik yapman lazım yenilikçi olman lazım aşırı derece bu forumda çok önemli birşeydir.kusura bakma bu görevi haketmiyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tam da 250 mesajın var.Başarılar...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sizin amacınız grafiker olmaktı grafiker olmadan bölüm şefliği size uygun değil bence. Her şey sırasıyla :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-04-2012 Saat: 18:16)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence bu görev için layık değilsin bir kere bilgilerin az yönetici oldugun sitelerin bir çogu 10tl.net yani biraz büyük forumlarda yöneticilik yapman lazım yenilikçi olman lazım aşırı derece bu forumda çok önemli birşeydir.kusura bakma bu görevi haketmiyorsun.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence çok erken. O kadar bekleyen kişi varken sizin seçilmeniz kötü olur. İleride belki :/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alonso ile FeneRLyy 'ye katılıyorum. Bencede layık değilsiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
layık olmamam demeyelimde erken diyelim :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence daha çok erkendi.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Olmuş Ama Hadi Hayırlısı Olsun Kardeşim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2012 Saat: 18:11)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olmuş Ama Hadi Hayırlısı Olsun Kardeşim.
Saol :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
aramızda ufak tefek kavgalar geçti ama ben senin bölüm şefi olacagına inanıyordum tekrar başarılar
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne Ara Geçti Hatırlamıyorum?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kabul Edilmiştir Konu Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: