Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Öneri] 468x60 Reklam 10TR.NET
Selamlar, birazdan önereceğim fikir bence gayet güzel olacak :)
Sanal para sistemi kaldırılmalı veya kazançlar 0 olmalı sadece konu açılımdan sp kazanılmalı.
Asıl önerim ise şu, genel bakışın altında veya üstüne 468x60 reklam alanı olacak (adsense reklamının yanında koyulsa daha güzel durabilir), ve ''rep'' karşılığında destek.10tl.net'e reklam verilebilecek.
Örneğin 20 repe bu reklamı aldık 1 hafta süreli profilden 20 rep adminler veya yetkililer tarafından silinecek.
Rep karşılığında alınması önerimin sebebi şu, eğer reklam rep karşılığında verilirse, üyeler rep kazanmak için çok ve boş konular değil, yararlı konular açacaktır bu yüzden reple alınması mantıklı olacak diye düşünüyorum.
Sizde görüşlerinizi yazın, teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel de biraz zor olur rep , hem hilesi basit bir hesap açarsın ona rep gönderirsin güzel bir düşünce .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2017 Saat: 18:31)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel de biraz zor olur rep , hem hilesi basit bir hesap açarsın ona rep gönderirsin  güzel bir düşünce .

Öncelikle görüşünü belirttiğin için teşekkürler, öyle birşey olması imkansız gibi birşey olacak çünkü reklam vermek isteyenlerin rep sayfasına bakacağız multi hesap varsa yakalarız zaten ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar bunu fırsata çevirip birbirlerine "yok yardım etti rep,yardımcı oldu" vs vs. şeyler yazıp rep kasacaklardır :d
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir şey olursa kimseye rep kastırmayız sıkınti değil. Ancak repleri feda etmek saçma geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence kastırılır :d Mesela adam konu açar bana yardım edene 30 rep :D Çaktırmıyor gibi :dd
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rep Kişinin Forumdaki İtibarını Gösterir, Şahsi Fikrim Bu Yönde. Repin Verilmesi Saçma Olur Ve bununda Üst Yetkililerin Omzuna Büyük Bir Yük Oluşturacağına eminim. Günde 10 Kişi Eşya Alsa 10 Kişinin Repini Kesicekler Uğraştırıcı olur Ama NP Eklentisindeki Bazı Para Kazanma Yolları Kısıtlanabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanal para kullanimi degerlendirilebilir
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel olmaz önermem adminlere iş çıkarmaya gerek yok
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yük olur diyenler için; boşuna yetkili olmadık toplasan günde maximum 5 yardım, istek konusu geliyor, boş boş geziyoruz pek yük olacağını sanmıyorum.
Ayrıca rep üyenin forumdaki itibarını gösterir diyenler için ; bence çok çok yanlış bir düşünce örneğin edward hocam repine bakın isterseniz adam rep bile istemiyor :)
Boş boş rep kasarlar diyenler için; boş boş rep kasamazlar çünkü üyelerin günde en fazla 2x5 rep verme hakları var yani toplasan günde 10 rep verir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping