Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayet Konusu ; Forumda Hack yasak ama paylaşım serbest
Exclamation 
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=28157 buradaki kurallara dayanarak 15.ci maddeyi ihlal eden tüm konuların kapatılmasını talep ediyorum.

@admin
@TaaRRuz

Not: son konuyla alakası yok bende daha yeni okudum bu kuralları
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 18:51)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=28157 buradaki kurallara dayanarak 15.ci maddeyi ihlal eden tüm konuların kapatılmasını talep ediyorum.

Not: son konuyla alakası yok bende daha yeni okudum bu kuralları

Dikkatin için teşekkürler, bende yönetim bölümüne konu açacaktım kapatayım mı diye.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten teşekkürler Murat Baykam'ın kuralları okumadığını düşünüyorum ve kuralları okumaya davet ediyorum.

@MuratBaykam
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum kuralları önemsenmiyor bu da gevşek bir yönetimin sonucu..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her şey normal de buna mı takıldınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam hatayı bildiriyorum bunda ne var ki
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 19:16)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her şey normal de buna mı takıldınız

Adminler Birşey demezken bazılarının zoruna gidiyor işte hocam artık nedenini bilemeyiz.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 19:19)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hatayı bildiriyorum bunda ne var ki

Demek istediğim forumdaki her şey düzgündü de, tek anormal olan şey bu mu sizce
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orası öyle
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 19:21)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2017 Saat: 19:19)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hatayı bildiriyorum bunda ne var ki

Kurallar o kadar eski ki 2012 yılında yazılmış hiç bir şey tam olduğu gibi güncellenmiyor bir yetkili zaten ayrı bir kafada ismini vermiyorum zaten şikayet edilecek yani temelde sıkıntı var biraz daha özen gösterilmesi gerek.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 19:24)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2017 Saat: 19:21)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kurallar o kadar eski ki 2012 yılında yazılmış hiç bir şey tam olduğu gibi güncellenmiyor bir yetkili zaten ayrı bir kafada ismini vermiyorum zaten şikayet edilecek yani temelde sıkıntı var biraz daha özen gösterilmesi gerek.

Biri kalkıp bir adminin, yetkilinin koyduğu bir şeyi değiştirmeye kalkarsa otomatik olarak karşı çıkacaklar. Dikkatinizi karşı çıkana verin; Forumun bu halde olmasına hiçbir şekilde ses çıkartmayanlar. Açıkça söylüyorum MuratBaykam'ın yetkili olmasında sakınca görmeyen, bu duruma muhalefet olmayan birisinin yapılan ıslahat'a dil uzatmaya hakkı yok.

Gel görelim ki yapan yapar. İstifa et onurlu yaşa

Çaresizlik altında kaldığı için, kötü durumlar mükemmel gösterildiği için adı forum hainine, isyancıya çıkan bütün cesur yürekli arkadaşlarıma da helal olsun bu arada

Kimse artık forumun çıkarlarını düşünmüyor. Siz de kendinizi düşünün. Haksızlığa tahammül edemediğinizi belirtmeyin siz zararlı çıkarsınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping