Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D10 Forum Önerisi
Herkese selamlar.

Şimdi konuya gireyim hemen. 10tl.net bir bedava forum açma sitesidir.

Bu tabiiki de güzel bir sistem fakat herkes forum açtıkça herkes forumunu tanıtsa da çoğu kişi forumlara kayıt olamayabiliyor. O yüzden birçok forum doğrudan çöpe gidiyor, herşeyi iyi olsa da üye olmayınca. O yüzden mesela bu forum açma stilini market üzerinden satın alsak daha iyi olmaz mı? Yani markette "forum açma" diye bir ürün olabilir ve herkes zırt pırt gereksiz yere forum açmaz. Daha iyi olabilir mesela.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
spamlardan ve inaktif olanlardan kurtuluruz yani.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen. Ben bu fikri düşündüm ve adminlerin de onay verebileceğini düşündüm. Zaten birçok site konusuz kalıyor. Sebebi ise az üye. MyBBArşiv, Supporter gibileri değil de benim forum vardı onun gibiler çöküyor hemen reyting almayan dizi gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dışarıdan gelen (yani siteyi fazla tanımayan) kişilere de katkı sağlanması gerekiyor ki daha çok kişi duysun siteyi.. Mesela ben geldiğimde hemen site açmak isterim şahsen :) Bu üyelerin azalmasına neden olabilir diye düşünüyorum ben

Ek olarak;
Böyle bir şey olursa spamlardan temizlenir ancak milletin biraz site yapmakla uğraşmakla bir eğlencesi var ya. Mesela gelip burda SP kasıp açarsa ok ama çok kişi bunu yapmaz diye düşünüyorum :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forum kur dediğinde destek sitesinde üyelik istese daha iyi olabilir mi acaba
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi düşünülmüş bir fikir.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 01:17)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dışarıdan gelen (yani siteyi fazla tanımayan) kişilere de katkı sağlanması gerekiyor ki daha çok kişi duysun siteyi.. Mesela ben geldiğimde hemen site açmak isterim şahsen :) Bu üyelerin azalmasına neden olabilir diye düşünüyorum ben

Ek olarak;
Böyle bir şey olursa spamlardan temizlenir ancak milletin biraz site yapmakla uğraşmakla bir eğlencesi var ya. Mesela gelip burda SP kasıp açarsa ok ama çok kişi bunu yapmaz diye düşünüyorum :)

Ya aslında bir bakıma doğru söylüyorsun da insanlar localhosttan site açmayı öğrenmeli de aynı zamanda ki böyle deneme 10tl siteleri açılmaz hem, hem de site açma zevklerini alırlar. Halbuki işe yarar konular açarak SP kazanan biri hem destek sitesine iyi bir üye olarak gözükür, hem kendi sitesini açar, hemde birçok insanın gözüne girebildiği için insanlar onun açacağı siteye üye olup ona destek verebilir. Tabiiki sadece üye olmak yetmez, aktif olmak da lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 01:28)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2017 Saat: 01:17)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dışarıdan gelen (yani siteyi fazla tanımayan) kişilere de katkı sağlanması gerekiyor ki daha çok kişi duysun siteyi.. Mesela ben geldiğimde hemen site açmak isterim şahsen :) Bu üyelerin azalmasına neden olabilir diye düşünüyorum ben

Ek olarak;

Ya aslında bir bakıma doğru söylüyorsun da insanlar localhosttan site açmayı öğrenmeli de aynı zamanda ki böyle deneme 10tl siteleri açılmaz hem, hem de site açma zevklerini alırlar. Halbuki işe yarar konular açarak SP kazanan biri hem destek sitesine iyi bir üye olarak gözükür, hem kendi sitesini açar, hemde birçok insanın gözüne girebildiği için insanlar onun açacağı siteye üye olup ona destek verebilir. Tabiiki sadece üye olmak yetmez, aktif olmak da lazım.

Dediğim gibi sana da katılıyorum ancak şimdi öyle insanlar var ki saçma saçma konular açıp yine de o SP'yi kasarlar.. Sen ben gibi değil ki her insan... Bazısı yararlı konu açar, bazısı zararlı bilemeyiz.. Bence şuanki gibi olması güzel ama o spam işine ben karışamam tabii ki :) Belki üye olup açma olabilir fakat ben onu da çok yararlı bulmuyorum. Mesela kendimden örnek vereyim;
Ben bir site açıcam mesela internete yazarım bedava forum açma vs. vs. Sonra 10tl.neti bulurum girerim üye ol yazar çıkar başka bir yer ararım. İnsanların doğasında var sanki :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 01:32)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2017 Saat: 01:28)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ek olarak;

Dediğim gibi sana da katılıyorum ancak şimdi öyle insanlar var ki saçma saçma konular açıp yine de o SP'yi kasarlar.. Sen ben gibi değil ki her insan... Bazısı yararlı konu açar, bazısı zararlı bilemeyiz.. Bence şuanki gibi olması güzel ama o spam işine ben karışamam tabii ki :) Belki üye olup açma olabilir fakat ben onu da çok yararlı bulmuyorum. Mesela kendimden örnek vereyim;
Ben bir site açıcam mesela internete yazarım bedava forum açma vs. vs. Sonra 10tl.neti bulurum girerim üye ol yazar çıkar başka bir yer ararım. İnsanların doğasında var sanki :)

Aynen şimdi yalan yok bende forum açma diye yazarak buldum 10tl'yi. Valla ikimizde haklıyız şimdi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani bunun çözümü yok hocam :) Ya risk alacaksın SP'li falan yapacaksın, ya da risksiz katlanacaksın :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SP sistemi stabil değil o yüzden bunun gibi önerileri sunmayın, yani en azından şu anlık. Spam forumların temizlenmesinde öne geçilmiş olur gerçekten de yani 10tl.net'e gelen ziyaretçiyi nasıl buraya yönlendireceksin bir de SP kastıracaksın. Ben asla gelmezdim açıkçası, aman bir de bununla mı uğraşıcam diyip başka bir site arardım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site açarken destek sitesinden haberi olmayan kişiler var bu yüzden olmaz diye düşünüyorum.
Örneğin ben ilk forumumu 2012'de açtım fakat destek sitesiyle 2013'te tanıştım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2017 Saat: 05:05)El Patrón Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Site açarken destek sitesinden haberi olmayan kişiler var bu yüzden olmaz diye düşünüyorum.
Örneğin ben ilk forumumu 2012'de açtım fakat destek sitesiyle 2013'te tanıştım.

Bende öyle tanıştım forumtransformice adında forumuma tema ararken destek.10tl.net sitesini keşfettim bana göre üye olmayan kullanıcılara zarar her şeyi destek forumuna bağlamak tüm hiti d10a çekmek olur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
olabilir
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten