Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geri Döndüm Merhaba
Shocked 
Merhaba Uzun Sayılmasada Bir Aradan Sonra Sizlerleyim Sizi Özlemişim İYİ FORUMLAR :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sitenize koyduğunuz temayı siz mi kodladınız ki kendi isminiz yazıyor ?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-04-2012 Saat: 15:55)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sitenize koyduğunuz temayı siz mi kodladınız ki kendi isminiz yazıyor ?
hayır düzelttim tema by karanlık yazıyor dikkatli bakarsanız

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orayı demiyorum kodlayan : blackblood 2011-2012 Blackblood yazmışsınız.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-04-2012 Saat: 16:37)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Orayı demiyorum kodlayan : blackblood 2011-2012 Blackblood yazmışsınız.

Kbakmayın düzelttim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kodlamada mybb dışında bir isim yazmaz kardeşim kodlama sadece mybb'ye aittir biz sadece editleyip ufak tefek eklenti koyuyoruz bu aklında bulunsun kodlayanların arasındaki kişileri sil zaten tema kaRanLık-61'e ait düzenleme diye birşey göremiyorum forumda istersen orada kendi adınıda sil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hoşgeldiniz ve ne zaman gitmiştiniz :D

konuyu değişik yerlere yaşımayınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hoşgeldiniz.

Footor 'u orjinale dönüştür 'e tıklayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping