Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayet Konusu; Toorent Siteler ve Hack Siteleri
Exclamation 
Sevgili Adminler ve Çok Değerli Forum Üyeleri,

Sizlere bu konumda bir şikayette bulucağım, toorent,hack ve warez ile kurulan 10tl.net uzantılı sitelerin kapatılması talebinde bulunuyorum.
Bu talep için gerekçelerim;
1-) Öncelikle lisansla korunan ürünlerin izin ve telif hakları halledilmeden paylaşılması yasadışıdır. Bu Sebepten dolayı toorent sitelerinin kapatılması gerekmektedir.
2-) Hack eğitim sitelerinde kapatılması tarafındayım, nedeni ise ileride birleşip gruplaşmaya gidebilir veyatta hack eğitim yerlerinde eğitim gören kişilerin karaktersel yapılarını bilemeyiz belli adam kötü biri yani sırf bu sebeplerden katılmalı.
3-) Warez zaten yasak ve yasadışı.

Konuyu değerlendirmek için değerli adminlerimize ve tüm destek.10tl.net üyelerine kamu oyuna sunuyorum :)
Saygılarımla...
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten bunun için ziyaretçilere kapatılıyor, fikir güzel ama kapatmak yerine ziyaretçilere gizlenmesi daha uygun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 23:05)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili Adminler ve Çok Değerli Forum Üyeleri,

Sizlere bu konumda bir şikayette bulucağım, toorent,hack ve warez ile kurulan 10tl.net uzantılı sitelerin kapatılması talebinde bulunuyorum.
Bu talep için gerekçelerim;
1-) Öncelikle lisansla korunan ürünlerin izin ve telif hakları halledilmeden paylaşılması yasadışıdır. Bu Sebepten dolayı toorent sitelerinin kapatılması gerekmektedir.
2-) Hack eğitim sitelerinde kapatılması tarafındayım, nedeni ise ileride birleşip gruplaşmaya gidebilir veyatta hack eğitim yerlerinde eğitim gören kişilerin karaktersel yapılarını bilemeyiz belli adam kötü biri yani sırf bu sebeplerden katılmalı.
3-) Warez zaten yasak ve yasadışı.

Konuyu değerlendirmek için  değerli adminlerimize ve tüm destek.10tl.net üyelerine kamu oyuna sunuyorum :)
Saygılarımla...

Mence burdan hack qrubu quranların hepsi lamer qardaş sen hack qrubu quracan madem bilirsen sunucu alarsan ne bedava qullanarsan,dediğim qibi hepsi lamerdir sorsaq sql açıqı qibi açıqları bilirler lakin bunlar rte açıqına index basıp qendilerini hacker sanan qişilerdir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sizin gibi düşünmüyorum w@rez konusunda belki haklısın ama torrent yada hile(hack) hakkında haksız buluyorum.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılmıyorum çok saçma neden karışılsın ki isteyen açar torrent forumu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+18 hariç serbest olmalı.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
saçma. w@rez neyse de hack,torrent. hahah
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kuralları ihlal eden sitelerle ilgili bir liste oluşturup en son bana gönderirseniz hepsine ikaz yazabiliriz.
Ama sadece bunları ziyaretçilere açana yapalım.Yoksa foruma üyelik gerektiren konuların belli bir kısmı bizi ilgilendirmez.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@isimsiz.. Hocam bakınız size örnek vereyim adam .tk domain alıyor hostinger den de beleşe hosting hizmeti (Tabii Hizmet Denirse Destek Bile Yok). Ardından biz hackeriz diye dolaşıyorlar ki bunun adı lamerlik. Tek bildikleri şey cmd ye ping ve netstat -n yazmak. Örnek olarak turkhackteam - ayyıldıztim gibi hack grupları büyük işler yapıyor. ABD'nin devlet sitelerini ele geçirmişlerdi zamanında... 10tl.net den hack forumu açıldığı zaman diğer lamerler DDOS vs atıyor. Bazı lamerlerin özel makineleri vs olabiliyor. Buda 10tl.net e baya zarar veriyor maalesef.
----------------
Şimdi geçelim torrent ve oyun hilelerine,

Örnek olarak www.wtsupport.10tl.net Edward ait bir site. Şuan 10tl.net'in en önemli sitelerinden eğer bu site kalkarsa 10tl.net'e çok zararı dokunur. Hit kaybeder 10tl.net. Bunları kaldırmak yerine google ve ziyaretçilerden gizlemeyi tercih edelim.

Bakın şu foruma: http://hilehocam.10tl.net/ siz belki kimse girmiyor sanıyorsunuz fakat o kadar fazla hit çekiyor ki böyle şeyler sayesinde hep. Ben Torrent Ve Hile lerin kaldırılmasına karşıyım. Google ve ziyaretçilere gizlenmesi taraftarıyım. Fakat hacking forumları kapatılsın.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
en aktif 2 forumu kapatmak için mi başladınız ?
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Iyide +18 siteler dışında sitelerin içeriği ve amacı kimseyi ilgilendirmezki bir de işin bu yanı var. Hile forumlarıyla torrent forumlarının 10tl.net için bir zararı yok diye düşünüyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
haksızlık oluyor bence +18 neysede böyle forumlar kapatılırsa olmaz yani.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
amacım en iyi 2 forumu çekmek değil amaç güvenlik DDOS/DOS Saldırısına karşı sunucuların daha tepkili olması için forum sayısını azaltmak gerekmekte bana kalırsa
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 23:29)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: amacım en iyi 2 forumu çekmek değil amaç güvenlik DDOS/DOS Saldırısına karşı sunucuların daha tepkili olması için forum sayısını azaltmak gerekmekte bana kalırsa

siz binlerce spam forumu şikayet etmek yerine 2 tane aktif forumumu cezalandırmak istiyorsunuz?
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 23:25)LordOfBan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: en aktif 2 forumu kapatmak için mi başladınız ?

@LordOfBan Hocam yanlış anladınız ben sizi savundum :D
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 23:29)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: amacım en iyi 2 forumu çekmek değil amaç güvenlik DDOS/DOS Saldırısına karşı sunucuların daha tepkili olması için forum sayısını azaltmak gerekmekte bana kalırsa

Şuan 10tl.net de belki yüzlerce belkide binlerce spam forum var. Bunların hepsi kapatılsa en ufak sıkıntı çıkmaz birdaha bence çok yanlış konuşuyorsun. Bu forumlar kapatılırsa 10tl.net de online forumlar aşırı azalmış olur.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 23:31)#WaRRioR# Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2017 Saat: 23:25)LordOfBan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: en aktif 2 forumu kapatmak için mi başladınız ?

@LordOfBan Hocam yanlış anladınız ben sizi savundum :D

sizi kast etmedim hocam konu sahibine diyorum. zaten o dediğiniz 2 forum en aktif
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çözülecek daha önemli sorunlar var, pek de gereği olmayan bir konu.
Ayrıca karşıma çıkan +18 siteleri bildirmeye çalışıyorum, oyun hilelerinden, torrentten önce +18 siteler kapatılmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben belirttim o 2 forumu kaddetmediğimi sadece size fikirlerini sordum konuyu değerlendirmenizi söledim illa ki olacak gibi bir şey yok ortada kavga çıkarmayın sakince tartışıyoruz konuyu :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kavga zaten sevmem tartışıyoruz hocam :)
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping