Konuyu Oyla:
  • Toplam: 8 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multi Hesap İle Sp Transferleri Tartışma Konusu
İlk Öncelikle Yetkili Arkadaşlar Ve Forum Üyeleri Merhaba,
Son Günlerde Multi Üyelik Yada Haksız SP Kazançlarında Artış Oldu Bunun Önüne Geçilmesi Lazım.
Ayrıca Ceza Alan Kişilerin SP Kazançlarının Sıfırlanmasını Arz Ediyorum. En zengin kullanıcılar yerinde haksız kazanç yapanlar cezalı üyeler var onların sp'leri sıfırlanmalı.

Bunu Sayın Forum @admin 'ine Bildirdim Ve Bununla İlgili Yorumlarınızı Merak Ediyorum.

Ayrıca Haksız Sp Kazançlarında Bir Yenisi Daha Eklendi Konu Listesinden Konulara Değerlendirme Yapınca Direk Kazanç Elde Ediliyor.

Resimde İşaretli Olan Yerlere Seri Bir Şekilde Değerlendirme Yaparsanız SP Artığını Rahatça Görürsünüz.

ErjVz8.png
hileturk.10tl.net satılıktır ( min50tl )
Teşekkür verenler:
Güzel öneri, ellerine sağlık.
“ Farklı olmaya çalışma, sadece iyi ol; iyi olmak yeterince farklıdır. ”

business instagram @thevortexfather
personal instagram @v.cemgokce
business instagram @v.gladiator
-
( www.piratenetwork.10tl.net )
( www.expertboss.10tl.net )
( www.raidcalltr.10tl.net )
Webmaster

Teşekkür verenler:
Evet bende onu farkettim hepsi 5 yıldız..
  ~ Keisly ~
 |Not New He İs Epic|
  __

Seo&Webmaster Expert
Tasarım İşleriniz İçin
Lütfen Konu Başlığına "Tasarım İşi" Diyerek Başlayın.

Teşekkür verenler:
Bunu özel mesaj ile göndersen daha iyi olurdu şimdi herkes yapacak... Ayrıca işlemler sekmesinden takip edebilirsiniz.
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 21:05)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunu özel mesaj ile göndersen daha iyi olurdu şimdi herkes yapacak...  Ayrıca işlemler sekmesinden takip edebilirsiniz.
@Ripbyrustavi02

admin rica etti: peki yeni hesaplar o parayı kolayca nereden nasıl kazanmışlar ?

bunları, o açacağın konuda biraz yazın, diğerleriyle beraber tartışın .
Teşekkür verenler:
Öneri iyi adminler illa takip ediyodur.
Hayat sadece kendini beğenenlerle değil, başkalarını da beğenenlerle yaşanır.
Ara
Teşekkür verenler:
Skyv5 adamda 100 küsür SP var ?
  ~ Keisly ~
 |Not New He İs Epic|
  __

Seo&Webmaster Expert
Tasarım İşleriniz İçin
Lütfen Konu Başlığına "Tasarım İşi" Diyerek Başlayın.

Teşekkür verenler:
Sanal para sistemini, multi hesaba teşvik eden bir sistem olarak düşünüyorum (asıl amacı öyle olmasada), bankadan kredi çekme olayı kesinlikle kaldırılmalı diye düşünüyorum.
Eski Denetleme Ekibi Lideri
Ara
Teşekkür verenler:
Valla bak sistemin başında sorun var, cevap yazmadan konu açmadan para gelmiyor, biz de öyle yöntemlere başvuruyoruz. Sistemin düzgün çalışmamasından dolayı insanlar böyle bir şey yapıyor ve karşılığında ödül var. Benim SP'lerim baştan sayılsa 10 bin'i aşkın SP olur bende.
Ve bu dediğin haksız kazanç olmuyor, uyanıklık oluyor, hakkım olan şeyden de kazanamıyorum çünkü.
Teşekkür verenler:
İtiraf edeyim bununla 100 SP kastığım oldu :D
Ara
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 21:10)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İtiraf edeyim bununla 100 SP kastığım oldu :D

hocam güzel itirafta üşenmeden nasıl yapıyorsanı helal olsun.

(29-01-2017 Saat: 21:09)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla bak sistemin başında sorun var, cevap yazmadan konu açmadan para gelmiyor, biz de öyle yöntemlere başvuruyoruz. Sistemin düzgün çalışmamasından dolayı insanlar böyle bir şey yapıyor ve karşılığında ödül var. Benim SP'lerim baştan sayılsa 10 bin'i aşkın SP olur bende.
Ve bu dediğin haksız kazanç olmuyor, uyanıklık oluyor, hakkım olan şeyden de kazanamıyorum çünkü.

size şu yönden katılıyorum konu veya yorumlarımız da sp vermiyor herkes bu yola başvuruyor.

(29-01-2017 Saat: 21:08)El Patrón Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanal para sistemini, multi hesaba teşvik eden bir sistem olarak düşünüyorum (asıl amacı öyle olmasada), bankadan kredi çekme olayı kesinlikle kaldırılmalı diye düşünüyorum.

bunda siz nedense hak verdim bir teşvik olmasa herkes yapmaya kalkmaz zaten.
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 21:09)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla bak sistemin başında sorun var, cevap yazmadan konu açmadan para gelmiyor, biz de öyle yöntemlere başvuruyoruz. Sistemin düzgün çalışmamasından dolayı insanlar böyle bir şey yapıyor ve karşılığında ödül var. Benim SP'lerim baştan sayılsa 10 bin'i aşkın SP olur bende.

Zamanında ben anket açarkende bana aynıları yapan olmuştu. Bu konuda tamamen katılıyorum Mertcim.

-
Webmaster

Teşekkür verenler:
Güzel öneri.
Ara
Teşekkür verenler:
(29-01-2017 Saat: 21:35)#Matessa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel öneri.

Güzel avatar :D

-
Webmaster

Teşekkür verenler:
Öncelikle, Banka sistemi çok oturaklı değil anladığım kadarıyla. rasgele kredi çekilebiliyor ve ödemeyince cezası pek yok anlaşılan.
Bunun için, normal kullanıcılar için bankadan kredi çekmeyi şuanda kaldırdım. diğer gruplarda halen var.
Banka sistemini ilerde güncellememiz ya da geliştirmemiz lazım. onda dünyada güncelleme olunca bana haber verin ya da daha gelişmiş hali varsa söyleyin.

SP deki haksızlıklarla ilgilenmek istiyoruz.
Ayrıca aslında SP hakkında bir öneri konusu da açacağım.
Ana prensibimiz "İnsana/Yaradılana Saygı"

Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... 

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi