Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site adresi: mybbturkiye.net
Sorun: Arkadaşlar avatar yüklemede problem yaşıyorum. Pek çok yol denedim ancak halen bir sonuca ulaşamadım. Eklentileri devredışı bıraktım, Uploads ve Avatars klasörlerinin CHMOD izinlerini 777 yaptım (gerçi zaten 777 idi ancak tekrarladım) vs... gibi yöntemler uyguladım ancak her seferinde "Dosya yükleme işlemi başarısız oldu. Lütfen yüklemek için geçerli bir dosya seçip tekrar deneyin." hatası veriyor. Problem nerede olabilir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin panelindeki ayarları kontrol ettin mi peki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 20:31)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin panelindeki ayarları kontrol ettin mi peki?

Evet her yerini didik didik ettim ama maalesef sonuç aynı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada sen baya ciddisin galiba site konusunda SSL bile almışsın ama avatar yüklemeyi çözemiyorsun :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 20:34)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada sen baya ciddisin galiba site konusunda SSL bile almışsın ama avatar yüklemeyi çözemiyorsun :D

Evet dediğim gibi gayet ciddiyim ama avatar yüklemeyi çözememin sebebi kaynağının neresi olduğunu bilememem yada daha doğrusu bulamamam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 20:35)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-01-2017 Saat: 20:34)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada sen baya ciddisin galiba site konusunda SSL bile almışsın ama avatar yüklemeyi çözemiyorsun :D

Evet dediğim gibi gayet ciddiyim ama avatar yüklemeyi çözememin sebebi kaynağının neresi olduğunu bilememem yada daha doğrusu bulamamam :D

Hostingine kadar gidebilir o zaman sorun, bilemiyorum :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 20:38)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-01-2017 Saat: 20:35)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hostingine kadar gidebilir o zaman sorun, bilemiyorum :P

Hmm, şimdi işin saçmalığı başka üye yükleyebiliyorum diyor. Fakat sadece ben yükleyemiyorum, çerezleri sıfırlasam mı diye düşünüyorum. Başka fikri önerisi olan yorum yazabilir mi acaba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resim upload sitesine yükle sonra avatarı linkle koy :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 20:45)El Patrón Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Resim upload sitesine yükle sonra avatarı linkle koy :)

Her şekilde aynı ama
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Depres4n Aynı hatayı bende vermişti admin panel den değiştirince hata vermedi birde böyle deneyin.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2017 Saat: 02:17)karazehir41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Depres4n Aynı hatayı bende vermişti admin panel den değiştirince hata vermedi birde böyle deneyin.

Düzelttik sorunu teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping