Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick'im Değişmedi ?
Arkadaşlar ben Nick değiştirici aldım. @admin ve @TaaRRuZ a bildirdim ve bugün @TaaRRuZ hocam 2 kez giriş yaptı ancak ne bir geri dönüş aldım nede bir nick değişikliği 
Değiştirmek İstediğim Nick :  ðєคt คภġєlร™
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bende Tüm 10TR.NET Sitelerinde Reklam Aldım Hala Yayınlanmadı ?
-Üzücü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bende reklam satın aldım ancak ( Durum Ortada )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Meşgul olabilirler anlayışlı olmak lazım.
PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 hocam @TaaRRuZ açık iken gayet konuları inceliyordu.. Ancak şu nick değişikliğine hiç bakmadı.. (“ Bakti isede “icraat yok”(”)..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şahsen benim SP'm artmıyor ve siz bunun zamanlamasına mı takıldınız?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Evet @Helper
--
@TaaRRuZ ve @admin ilgilenilmesini istiyorum.
--
İyi geceler arz ederim..
--
TRP
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2017 Saat: 00:50)türkperest Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet @Helper
--
@TaaRRuZ ve @admin ilgilenilmesini istiyorum.
--
İyi geceler arz ederim..
--
TRP

Birde her mesajına admini etiketleme, senin gibi destek bekleyen çok kişi var onlara engel oluyorsun. Mümkünse benide etiketleme özel mesaj kotam doluyor.
PGM
Teşekkür verenler:
Biraz konudışı olacak ama şu sanal para denen şeyden bana hiç gelmiyor ya neden ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1- HER MESAJA ADMİN'LERİ ETİKETLEMEYİN. /yasak
2- BİZDE ALDIK AMA BEKLİYORUZ YOĞUNLAR DEMEK Kİ.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Bu insanlar, 16-17 yaş grubu arası genç kitle insanlar değiller. İşleri var, çalışıyorlar. İkisi de. Ben öyle biliyorum. Dışarda normal hayat var. Dolayısıyla hemen ilgilenemiyorlar. Gerçekten ilgilenebilecek şekilde; bilgisayardan giriş yaptıklarında bakacaklardır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1 Saatte 3 kere adminleri etiketlemişsin. Amacını tam anlayamadım Metehanın dediği gibide her insanın işi gücü var hayat sadece bu destek sitesi değil,hayat daha derin bir mesele.

(26-01-2017 Saat: 00:32)türkperest Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 hocam @TaaRRuZ açık iken gayet konuları inceliyordu.. Ancak şu nick değişikliğine hiç bakmadı.. (“ Bakti isede “icraat yok”(”)..

Birazda üslup"una dikkat et istersen biraz kelimeleri seçerek yazmaya çalışın yoksa siz haksız olursunuz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://i.hizliresim.com/PnZpAd.png

Bak bakalım güzel kardeşim senin sandığın gibi gerçekten o kadar basit mi..Benim 2 gün ilgilenemem bu mesajların yığılmasına sebep oluyor.Benim gün içinde girdiklerime bakma sen kısa kısa giriyorum ara sıra fırsat olursa ondada forumda acil bir şey olup olmadığına bakıyorum.Farzet ki bir yetkilinin tüm diğer yetkilileri banlaması, konuları silmesi vs olaylarda müdahele edebilmek adına yada herhangi bir üyenin spam yapmasıda olabilir.Ben yazılım şirketinde çalışıyorum işim hep bilgisayar fakat işten hizmete sıra gelmiyor fırsat doğmuyor bazen akşamları vakit ayırıyorum bazen erken geliyorum ofise vs..
Şuanda saati görüyorsun 00:58 ben üşenmeden bu açıklamayı sana yapıyorum.
Yapıyorum ki insanlara karşı yargısız infaz yapma.Zira sen hesabını kaybettiğinde onca zaman ayırmadım mı sana?
Şuanda bu hesaptan bir talepte bulunabiliyorsan bu benim sayemde.Mecbur değildim.Seni 1 haftada bekletebilirdim 1 ayda.Öyle yapmadım olabildiğince hızlı işini gördüm.
Evet açıklamalar bittiğine göre gelelim asıl cevaba.
Şimdi sen bu tavrı takınarak -bana göre- bir hata yaptın ve bunun bana göre bir karşılığı olmalı.Zira senin aldığın paketlerin uygulamasını ben yapmayacağım.Sana bu hakkı tanımayacağım.admin nickli adminimiz yaparsa uğraşır şanslısın ama ben uygulamayacağım.Beklemenin ne olduğunu anlayıp insanlara bedava hizmet aldığın bir yerde nasıl davranman gerektiğini öğrenmen için.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2017 Saat: 01:13)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz konudışı olacak ama şu sanal para denen şeyden bana hiç gelmiyor ya neden ?

Sanırım Emektar Üye'ler SP kazanamıyor onu farkettim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2017 Saat: 03:32)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2017 Saat: 01:13)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz konudışı olacak ama şu sanal para denen şeyden bana hiç gelmiyor ya neden ?

Sanırım Emektar Üye'ler SP kazanamıyor onu farkettim.

Bende kazanamıyorum. Sistemle alakalı @Helper düzeltilecek zamanla.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adamlar bizim gibi değil onların işi gücü var ekmek parası ...
Biliyorsunuz bu işler şip diye olmuyor onlarda yoğun ...
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz Hocamız bana bir ara döndü ve dedi ki ; "10larca mesaj var ancak sana sıra geldi"
Elbet dönecektir. Sabır...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
TaaRRuz Hocamız dedi ki '' Belki yarın belki yarındanda yakın sabır et ''
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2017 Saat: 14:39)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TaaRRuz Hocamız bana bir ara döndü ve dedi ki ; "10larca mesaj var ancak sana sıra geldi"
Elbet dönecektir. Sabır...

(26-01-2017 Saat: 14:41)FROXY Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TaaRRuz  Hocamız dedi ki '' Belki yarın belki yarındanda yakın sabır et ''

Söylenmek istenen söylendi pekiştirmeye ve bunun için admin etiketlemeye gerek yok.
Konuyu açan da cevap vermediğine göre kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping