Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DRMaterial Theme
ZMBPQa.png

PnWZ6N.png
XML:
Kod:
http://st.10tl.net/tema/dream41/xml/DRMaterial-theme.xml

Arkdaşlar lütfen yorum yapmadan şu yorumu okuyun ona göre yorum yapın.
(23-01-2017 Saat: 22:25)karazehir41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayı edit saya biliriz material renk kullanarak FooTheme'nin düzenlenmiş ve bazı yerleri değiştirilmiş bir tema yaptım böylelikle tema yapmasını bilmeyenler bu tarz temalara bakarak veya üstünde düzenleme yaparak kendini geliştire bilir.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam benim foothemeye benzemiş biraz emeğinize sağlık :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 21:00)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim foothemeye benzemiş biraz emeğinize sağlık :D
Ayrıca postbit butonları aynı :P

Bildiğin mavi renge uyarlanmış hali, mütevazı olmana gerek yok ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 21:01)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2017 Saat: 21:00)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim foothemeye benzemiş biraz emeğinize sağlık :D

Zaten maviydi hocam?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Depres4n Evet biraz ona benzedi temayı inceliye bilirsiniz sizin temanızdan alıntı yer yok.

(23-01-2017 Saat: 21:01)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğin mavi renge uyarlanmış hali, mütevazı olmana gerek yok ^^

@#Power mavi renk değil indigo renk kodu #3F51B5
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 21:02)karazehir41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Depres4n Evet biraz ona benzedi temayı inceliye bilirsiniz sizin temanızdan alıntı yer yok.

@karazehir41 Alıntı olsa da olmasa da önemli değil hocam canın sağolsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 21:02)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2017 Saat: 21:01)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Zaten maviydi hocam?

Sanalcadde temasından bahsettim ben onu görmedim :D

(23-01-2017 Saat: 21:02)karazehir41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Depres4n Evet biraz ona benzedi temayı inceliye bilirsiniz sizin temanızdan alıntı yer yok.

(23-01-2017 Saat: 21:01)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğin mavi renge uyarlanmış hali, mütevazı olmana gerek yok ^^

@#Power mavi renk değil indigo renk kodu #3F51B5

Ha mavi ha indigo ne fark eder mavi sonuçta :D sen kendin beyan ediyorsun hatta mavisi diye.
Neyse tema sahibi ben değilim ben karışmayayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Alınmayın da Bu Bildiğin FooTheme Temasının Aynısı Sadece Renk Değiştirip Paylaşmışsın(birde birkaç değişiklik).
Örn: Header Yüksekliği, WelcomeBlock, Konu & Yorum Sayısı, Footer, İkisinde de Menü Olmaması.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 21:37)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Alınmayın da Bu Bildiğin FooTheme Temasının Aynısı Sadece Renk Değiştirip Paylaşmışsın(birde birkaç değişiklik).
Örn: Header Yüksekliği, WelcomeBlock, Konu & Yorum Sayısı, Footer, İkisinde de Menü Olmaması.

@MrTom Temayı edit saya biliriz material renk kullanarak FooTheme'nin düzenlenmiş ve bazı yerleri değiştirilmiş bir tema yaptım böylelikle tema yapmasını bilmeyenler bu tarz temalara bakarak veya üstünde düzenleme yaparak kendini geliştire bilir bu kadar tepki göstermeni anlanmadım :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam k.b ama FooTheme'ye çok benziyor hatta o...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@türkperest
(23-01-2017 Saat: 22:25)karazehir41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayı edit saya biliriz material renk kullanarak FooTheme'nin düzenlenmiş ve bazı yerleri değiştirilmiş bir tema yaptım böylelikle tema yapmasını bilmeyenler bu tarz temalara bakarak veya üstünde düzenleme yaparak kendini geliştire bilir.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Su üstüne çıkmak gibi birşey yaptığınız yani yaptığınız yorum.. @karazehir41
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 22:41)türkperest Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Su üstüne çıkmak gibi birşey yaptığınız yani yaptığınız yorum.. @karazehir41

Tema yapımcısı sorun olmadığını belirtti ve ayrıca su üstüne çıkmakla bir alakası yok yaptığım yorumun ben sadece doğruyu söyledim o amaçla yaptım temayı temaları indirip incelerseniz kodların bir birine benzemediğini anlarsanız eğer sorun olacaksa konuyu editlerip çöp kutusuna taşırım.

(23-01-2017 Saat: 21:04)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @karazehir41 Alıntı olsa da olmasa da önemli değil hocam canın sağolsun :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar tema yapımcısı bir sorun çıkarmamış konu ile ilgili konuyu daha devam ettirmemek herkes için en iyisi olacaktır. Sadece tema ile ilgili fikrini belirtecek arkadaşlar belirtirse memnun olurum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping