Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRP-BölümŞefi Aday Başvurusu
Teşekkürler hocam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel @Jinpachi,@admin,@kamil55
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
GamerZone.10tl.net///Güncel Konu-- @kamil55
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel//SupportEXT
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel..°°
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel//Slytherin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunlar ne ifade ediyor?
GamerZone.10tl.net///Güncel Konu
Güncel//SupportEXT
Güncel..°°
Güncel//Slytherin

Biraz daha olgun olursan alınırsın başarılar. Anlamını bilmediğin avatarlar koymasan daha iyi olur.
PGM
Teşekkür verenler:
Peki bunlardan sizene ? İstediğim işareti ve istediğim avatarı koymakta “ Özgürüm ”
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Metalci avatarı koyup röportajına pop dinliyorum kadar saçma bir şey olabilir mi? Buda olgun olmadığının göstergesidir. Neyse tartışma çıkmasın çok yanlış anladığından uzatmak istemiyorum.
PGM
Teşekkür verenler:
Emin olun tartışma çıkarmak yerine ben konuşurum. Peki röportaj'ımda POP ama avatarımda Rock olmasının sebebini açıklayıcı bir dilde anlatayım mı ? O Rock avatarı gözüme çok hoş gelmişti ve bende avatarım olarak kullanmaya başladım. POP ise kulağıma çok hoş gelen bir müzik.. Bence sen bahane bulamayıp sadece müzik zevkimden ortaya dalıyorsun. Şimdi düşündüm de.. Belki de konularını hakikaten gözden ( bende ) geçirmeliyim.. Belkide kavgalarından ( Yönetime ) alınmadın. Ha siz beni hala 2014'teki insan sanıyorsanız.. Ben O Değilim “ Başvurusunda 14 yazan ancak röportajlar'ında 17 yaşındayım ” diyen insan'da ben değilim.. İyi akşamlar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 23:27)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emin olun tartışma çıkarmak yerine ben konuşurum. Peki röportaj'ımda POP ama avatarımda Rock olmasının sebebini açıklayıcı bir dilde anlatayım mı ? O Rock avatarı gözüme çok hoş gelmişti ve bende avatarım olarak kullanmaya başladım. POP ise kulağıma çok hoş gelen bir müzik.. Bence sen bahane bulamayıp sadece müzik zevkimden ortaya dalıyorsun. Şimdi düşündüm de.. Belki de konularını hakikaten gözden ( bende ) geçirmeliyim.. Belkide kavgalarından ( Yönetime ) alınmadın. Ha siz beni hala 2014'teki insan sanıyorsanız.. Ben O Değilim “ Başvurusunda 14 yazan ancak röportajlar'ında 17 yaşındayım ” diyen insan'da ben değilim.. İyi akşamlar..

Yalnız başvuru tarihine bak 2013 yılındaki başvuruya bakarsan o zamanlardaki yaşımın 14 olduğunu görürsün.

Ben bir eski yetkiliyim ve eskisi gibi tek taraflı bakmıyorum. Eskiden sadece yönetim tarafından bakarken şimdi bazen adminlerin kararlarınıda haksız buluyorum. Bence her yetkilinin örnek alması gereken bir davranış. Sana kalsa ki her mesaja teşekkür verip geçmek ile yetki alınmıyor maalesef.

Ayrıca bir kaç ay önce koyduğun avatarda hiçte 16 yaşında gözükmüyordun? Reel facebook hesabın var ise konuşabiliriz.
PGM
Teşekkür verenler:
Yorum için teşekkürler ayrıca yanlış anlamadığınız içinde Teşekkürler. Kusura bakmayın ancak o fotoğraf 2 Yıllık bir fotoğraf.
Ayrıca Facebook'a olan ilgimde tam 2 Yıl önce bitti. Hesabımı kapattım sildim. Evet siz eski bir yetkilisiniz.Benim amacım insanların paylaştığı bilgiye hak vermek için teşekkür ediyorum. Yani Yetki Almak ile bir alakası yok. Neyse ben sözlerimi burada bitiyorum. ( Tartışma çıkarmadığınız içinde Teşekkürler. )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel//
1.03.2017
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
02.03.2017
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dostum :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hocam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
08.03.2017
-Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
Ara
PGM