Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstatistik Yenilenmiyor.
Forum istatistikleri yenilenmiyor. nasıl yapacağım ? Sayımlarda N/A düzeltemiyorum. @admin 
g2R923.png

Site adresi : fulloyuntr.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yandaki git adresine tıkla orayı düzeltemezsin
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gite basarsan zaten saymış olur. N/A ile neden oynamak istedin onu anlamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GİT Derseniz çalışıyor zaten
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oraya git tıklamadan istatistikler yenilenmiyor. Her halde bizde kaynaklı bir sorun değil. Neyse tamam teşekkürler herkese.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2017 Saat: 23:09)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oraya git tıklamadan istatistikler yenilenmiyor. Her halde bizde kaynaklı bir sorun değil. Neyse tamam teşekkürler herkese.

Evet o durumu ben de sevmiyorum maalesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çalışmamasının sebebi şudur.bunun çalışması için bir cron yapmak gerekir bu tüm forumlarda çalıştırmaları aşırı yük oluyor bu yüzden kapatılmıştır.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2017 Saat: 00:55)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çalışmamasının sebebi şudur.bunun çalışması için bir cron yapmak gerekir bu tüm forumlarda çalıştırmaları aşırı yük oluyor bu yüzden kapatılmıştır.
hocam selam, kimler çevrim içinde ziyaretci vs ip adresleri gözükmüyor bu durumda böyle bir şey olabilirmi yeni forum kurdum denedim orada ip adresleri gözüküyor. 

konu açtım 

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=90106

bir arkadaşımız benim forumdada gözükmüyor admin kısıtlamış olabilir diyor. başka bir arkadaşımızsa bizim forumlarda problem olabileceğini kendş forumunda bu özelliğinçalıştığını söyledi. bir tecrübeniz varmı bu konuda acaba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sırf bu yüzden başka bir arkadaşın forumuna taşıma yapayım dedim o arkadaşta forum temizliği yaptı. normalde ip adresleri gözüküyordu temizlikten sonra ip adresler ondada gözükmemeye başladı :)

düşünüyorum forumu kapatıp yeniden açsammı diyerek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
olabilir yeni bir forum oluşturdum bakalım.Bu sorun 10tl.net mi oluyor ?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam durum nedir kusura bakmayınız giremedim foruma teşekkürde edemedim şimdi etmiş olayım affınıza sığınarak. Size farklı bir konu içinde öm attım bıradanda yardım isteyeceğim diğer arkadaşlardan durumun acelesi var çünkü. Çok çok selam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping