Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ucuz Hosting&Domain
Dolar'ın yükselmesiyle bir site açmak artık 35-40 lira olmuş önceden 15-20'ye açardım şimdi maşallah diyorum herşeye zam geldiği gibi bunuda gelmiş herhalde önerebilceğiniz güvenilir ve ucuz biryer varmı ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba,
Sizin yerinizde olsaydım GoDaddy tercih ederdim. Alan adı konusunda üstüne yok, bilmiş olma ihtimaliniz de yüksek. Hosting Sağlayıcıyı da GoDaddy diyorum ancak daha iyi servislerde yok değil. Fakat alan adı konusunda GoDaddy'den şaşmamanızı tavsiye ediyorum. Ve ek bir tavsiyem daha olacak, yabancı servis sağlayıcılardan barındırma hizmeti almamanız kanaatindeyim.

İyi Akşamlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardeşim sana çok teşekkürler yaklaşık 35 lira tutan domaini kod ile 2.65 liraya aldım ve hostu alastyr sitesinden 3 liraya aldım teşekkürler :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-12-2016 Saat: 22:33)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim sana çok teşekkürler yaklaşık 35 lira tutan domaini kod ile 2.65 liraya aldım ve hostu alastyr sitesinden 3 liraya aldım teşekkürler :)

Rica ediyorum,
Benim de çok kullanmış olduğum bir yöntem o. GoDaddy'de kampanyalar ile her zaman ucuza alan adı satın alabiliyorsunuz.

İyi akşamlar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1and1 ve godaddy iyidir.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Godady mi :P :P 2.yıl 60 TL ' mi neydi uzatmak o ilk yıl için 2 tl :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 yıl 2.65 lira 2 yıl 5 lira :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kamil55 eminmisin bu son aralar pek bakmadım ama yani ilk yıl çok ucuz 2.yıl 10 katı gibi bir şeydi şimdi değişmiş olabilir tabi sonra sen zararlı çıkarsın bak derim yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son birkaç yıldır, isimtescil yoncu vs. dolaşıyordum en sağlamı yöncü oldu yıllık 40 TL karşılığında domain + sınırsız hosting hizmeti sağlıyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping