Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Projesi ortak aranıyor!!!!!!
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi genelde açılan forumlarda 1 2 hafta sonra giren olmuyor forum çöp bende böyle olmasını istemediğim bir site açmak istiyorum 3 tane admin alacağıim bu tema ve forum işlerinden anlayan ayrıca Moderatör vb. de yetkili alıcağım neden başarmayalimki diyorum her forum önce 1 üyeyle başlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alan adı önemli bu konularda genellikle yapılan hata bu ve adminler ilgisizliginden oluyor inş. Doğru kişileri seçersiniz ben olmak isterdim ama işlerim yoğun hem iş hem üniversite felan karışık yani.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2016 Saat: 15:49)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alan adı önemli bu konularda genellikle yapılan hata bu ve adminler ilgisizliginden oluyor inş. Doğru kişileri seçersiniz ben olmak isterdim ama işlerim yoğun hem iş hem üniversite felan karışık yani.

İstediğin zaman musait olduğunda bana yazabilirsin  :) alırım seni
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2016 Saat: 16:30)YİĞİT KAĞAN (KOÇ) Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2016 Saat: 15:49)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alan adı önemli bu konularda genellikle yapılan hata bu ve adminler ilgisizliginden oluyor inş. Doğru kişileri seçersiniz ben olmak isterdim ama işlerim yoğun hem iş hem üniversite felan karışık yani.

İstediğin zaman musait olduğunda bana yazabilirsin  :) seni alırım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping