Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AkıllıForum | Forum Projesi için Ekip...
Kolay gelsin arkadaşlar,
AkıllıForum adında bir forum projesi başlatmış bulunuyorum. Eğer bu proje ile, yükselip, geniş çaplı bir kitleye sahip olabilirsek Ücretli Host/Domain'e taşımayı planlıyorum.

Ancak bu konuda sizin desteğiniz önemli. Bana yardımcı olmak isteyenleri, forumda ekipe kaydedeceğim. Ve beraber çalışmaları yürüteceğiz. Forum henüz bakım halinde, temel optimizasyonlarını yaptığım zaman açacağım.

Ayrıca, siteye özel temayı da bizzat kendim tasarlayacağım. Yani başkasının temasını kullanmayacağız. Özel ve kendimize ait.

Bu konuda katılım bekliyorum, zira bu işleri kendim yapamam. Forum açmak, ekip işidir ve deneyim ister.

3 Adet rütbe olacak:

Yönetici
Üst Yetkili
Yetkili

Ayrıca, rütbelerde seviye sistemi gibi teferruatlar olmayacak. Gerek yok.

Bu arada AkıllıForum'un ne tür bir forum olduğunu söylemeyi unutmuşum. Geniş ölçekli bir Webmaster/Tasarım/Oyun/Torrent(Yasal)/Geyik forumu olacak. Bu konuda işi yapabilecek ve kendine güvenenler konuşsun lütfen, yoksa yarı yolda bırakacaklar rica ediyorum hiç yorum yazmayın ve üstteki logoya basın.

Yönetici olmak için gereksinimler?
Herkesi yönetici olarak almıyorum. Destek sitesindeki aktivitesini değerlendiriyorum ve ona göre bir sonuca varıyorum. Konu/Yorum sayısı, Yararlı İçerikleri, Üyelerle ilişkileri bu unsurların hepsi göz önünde bulunduruluyor.

Üst Yetkili olmak için gereksinimler?
Daha önce tutan bir veya bir kaç forum projeleri olmalı. Veya forumlarda moderatör/s.mod/admin olarak çalışmış olmalı yani yetkililik konusunda tecrübe ve deneyim sahibi olmalı.

Yetkili olmak için gereksinimler?
Bu işte hevesli, konu paylaşımında bulunabilecek ve forum/toplum idaresinde deneyimli kişiler olabilir. Ancak gerçekten olabilecek ve yığılmayacak, sıkılmayacak ve pes etmeyecek birileri.

Yukarıdan sizi anlatan en iyi maddeyi seçin. Ve ona göre başvurunuzu yapın, direk Yönetici seçerseniz hemen kim olduğunuz anlaşılır zaten. (Yönetici kriterlerine uyanlar hariç)

Yönetici Grubu Sınıfları
Her yönetici forumun bir parçasından sorumlu olacak. Kimisi kategorilerden, kimisi güvenlik ve bakımdan, kimisi üye yönetiminden vs...

Ana Yönetici -> Aurora
- Kategori Yöneticisi ->
- Güvenlik Yöneticisi ->
- Üye Yöneticisi ->

ANCAK;
Arkadaşlar, sırf bir ekip kurduk ve forum açıyoruz diye kendi reel hayatınızdan yüz çevirmemelisiniz. Herşeye denge sağlamalısınız. Ben kimseyi zorlamıyorum, isteyen katılır. Ancak sizin reel hayatınız ve sağlığınız çok daha önemli. Yani buna da bir kota getirirseniz iyi olabilir.

Anlaşılmayan soru var mı? Varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ekibe dahil olmak isteyen arkadaşlar var ise şu formu ÖZEL MESAJ ile yollasınlar.

Kod:
Ad-Soyad:
İstenilen Yetki:
Neden Bu Yetki:
Neden Ekibe Dahil Olmak İstiyorsunuz:
Aktiflik Durumu:
Yetkili Olduğunuz Forum/lar:
Daha Önceki Projeleriniz:
Uzmanlık Alanlarınız:

Kolay gelsin,
dediğim gibi sorularınız var ise lütfen yorumlarda belirtin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
'karazehir41', Yetkili olarak atanmıştır.
Hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar halen güncel, şu anda projede 2 kişi var 1 kişi de katılabilir. (Aurora, karazehir41 -katılmak üzere: MrTom)
Lütfen katılalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
'MrTom', Kategori Yöneticisi olarak atanmıştır.
Hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başvuruyorum,Konularıma Bakabilirsin,Forumdaki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
'AvanT2', Yetkili olarak atanmıştır.
Hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konunun hepsini okumadım ama yetkililerin az olması iyi olmuş. Daha değişik bir sistem de uygulayabilirdin de neyse. Buradan insan alırken dikkat etmelisin, yeterli tanıdığına emin ol. Her tür insan bulunur burada.
Webmaster/Tasarım/Oyun/Torrent(Yasal)/Geyik konulu forumları tutturmak oldukça zor bu dönemde. Millet sıkılıp bırakıyor. Zaten alıntı konularla doluyor forum yani ne oluyor ki? Amaç nedir? Ortamı da bir arada tutman çok zor illa ki dağılıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru söylüyorsunuz
alımlar güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
siz bir eski forumları görseydiniz... @Aurora

Her an konu paylaşılıyordu,yetkililer çoktu hele destek.10tl.net 2012 de çok güzeldi ben yoktum ama güzelliğini hissediyorum,hem bütün üyeler bahsediyor. :) şimdi herkes in dediği kelime şu: "aman boşver banane" kelimesi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping