Laga Luga Tartışma Platformu | Yeni Açıldı! Güncel Olaylar - Çeşitli Kategorilerle!
ForumREO | Webmaster, Oyuncu Ve Paylaşım Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenlik Ekibi Sistemi
Güvenlik ekibi sistemi bir nevi polis olacağız bu fikrimi umarım beğenirsiniz ;
Bu sistem aynı polis sistemi gibi bir sistem olacak mesela ; başvuru için 300 Konu 1000 Yorum gerekecek ona ulaşan kişi başvuru yapıp alınmasını bekleyecek sonra STAJYER GÜVENLİK Rütbesiyle ilk görevine başlayacak görevi ise ; küfür eden kişilere uyarı vermek , forum kirliliğini önlemek , forumu denetlemek .
Sonra ise KOMİSER Olacağız komiser de aynı şekilde görevini yapacak . En Son ÖZEL TİM Diye bir grup olacak bu gruba katılanlar siber saldırılar ilgilide ilgilenebilecek böyle forum %10000000 oranında korunmuş olacak :) Teşekkür butonuna basmayı unutmayın :)
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Teşekkür verenler:
fikir fena değil. Uygular mıyız bilmiyorum. Polis devleti gibi, polis forumuna doğru gideceğiz anlaşılan.
Ana prensibimiz "İnsana/Yaradılana Saygı"

Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... 

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Ara
Teşekkür verenler:
Denetleme ekibi gibi birşey olacak yani?

uygulancaksa listeye yazın adımı ben varım...
Ara
Teşekkür verenler:
Baya garip bir öneri olmuş. Şimdi kısım kısım açıklayayım.

"küfür eden kişilere uyarı vermek" Bütün yetkililerin görevi bu zaten. Buna gerek yok sadece küfür edenler için bir rütbe açamayız herhalde?

"forum kirliliğini önlemek" keza yukarıdaki gibi.

"forumu denetlemek" Denetleme ekibi zaten bunun için ayrı bir grup var gerek var mı? bilmiyorum.

Bu şekilde öneride bulunmanız çok güzel..Lakin zaten şuan bunlar hepsi mevcut forumda rank karıştırmak yerine daha iyi fikirler lazım gibi katılırmısınız bilemem.. Ama öneri için tekrar teşekkürler...

@admin
10tl.Net - Founder & CEO (Onursal Admin)
#efsanebaşkan
Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"
"Cillian Murphy"
Teşekkür verenler:
Yeni bir rütbe yeni sorunlara neden olabilir ek olarak ise sadece fazlalık olur :P
“ Farklı olmaya çalışma, sadece iyi ol; iyi olmak yeterince farklıdır. ”

business instagram @thevortexfather
personal instagram @v.cemgokce
business instagram @v.gladiator
-
( www.piratenetwork.10tl.net )
( www.expertboss.10tl.net )
( www.raidcalltr.10tl.net )
Webmaster

Teşekkür verenler:
Bence biraz yanlış bir düşünce , dediginiz sistem'deki rütbeler bence aşşagıdaki gibi olmalı..
Güvenlik Ekibi 1.Seviye
Güvenlik Ekibi 2.Seviye
Güvenlik Ekibi 3.Seviye
Güvenlik Ekibi Lideri
Yapıcakları görev'ler ise forumdaki küfür edenlere uyarı vermek olmaz bence , lafina uygun olmalı mybb'nin yama notlarını araştırmalı , forum'un açıklarını bulmaları gerekmekte bu konudada bilgili bir kişi lazim her 1000 mesaj'a ulaşana verilmemeli. şahsi düşüncem bu yönde.
Ara
Teşekkür verenler:
(07-11-2016 Saat: 22:59)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence biraz yanlış bir düşünce , dediginiz sistem'deki rütbeler bence aşşagıdaki gibi olmalı..
Güvenlik Ekibi 1.Seviye
Güvenlik Ekibi 2.Seviye
Güvenlik Ekibi 3.Seviye
Güvenlik Ekibi Lideri
Yapıcakları görev'ler ise forumdaki küfür edenlere uyarı vermek olmaz bence , lafina uygun olmalı mybb'nin yama notlarını araştırmalı , forum'un açıklarını bulmaları gerekmekte bu konudada bilgili bir kişi lazim her 1000 mesaj'a ulaşana verilmemeli. şahsi düşüncem bu yönde.

Denetleme ve bölüm şefi ekipleri neler yapacak?
- Sonuçta bu kişilerde bölümünde küfür eden yada forum kurallarına haykırı davranan kişilere uyarı verebilir. Bence bu rütbe fazlalık ve boş sorunlardan başka birşey getirmez :P
“ Farklı olmaya çalışma, sadece iyi ol; iyi olmak yeterince farklıdır. ”

business instagram @thevortexfather
personal instagram @v.cemgokce
business instagram @v.gladiator
-
( www.piratenetwork.10tl.net )
( www.expertboss.10tl.net )
( www.raidcalltr.10tl.net )
Webmaster

Teşekkür verenler:
Bölüm Şefi'nin görevleri ve ismi uyuşmuyor diye Güvenlik Ekibi ismini alsın demiştim. Kaldı sonra o öyle.

Siber Tim kısmı, Getaway-Forbidden hataları alabilen bir sistem için ne kadar mantıklı olur tartışılır
arkadaşlar ben dinsiz değilim nereden çıktı bu Allah aşkına
Teşekkür verenler:
Denetleme ve Bölüm ekipleri tarih olur gider ne olacak ki bu kadar abarttınız basit bir olay yani .
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Teşekkür verenler:
@admin Fikir uygulanabilir. Bu görevi yapabilecek arkadaşlarımız forumda var.

“We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.”
eski ve son arge ekibi lideri
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -