Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayet
1.Şikayetim : Forumun kadrosuna bir göz atılmasını istiyorum sebebi ;
Konularımı düzgün yere açmama rağmen yetkililer tarafından uyarı alıyorum ...
Örnek Konu : TIKLA
2. Şikayetim , Forum Ekibinde bir kaç yetkilinin pek aktif olmaması L34DRİ Adlı yetkilimiz en son 15.09.2015 Tarihinde aktif olmuş bulunmakta ...

Şikayetlerim Bu kadardı...

Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. Konuda Haklısın da 2. Konuda 2015 de Giren Yok ki En Son Sanırım Yanlış Yazdın. Leadri nin Son Ziyareti 09-15-2016, 10:05 PM Bu Şekilde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-10-2016 Saat: 17:41)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1. Konuda Haklısın da 2. Konuda 2015 de Giren Yok ki En Son Sanırım Yanlış Yazdın. Leadri nin Son Ziyareti 09-15-2016, 10:05 PM Bu Şekilde.

paRDON YAnlIŞ YazMIŞIM
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1- Birinci konuyu şikayet etmene gerek yoktu bence. Çünkü zaten Taarruz admin bile orada olaya el attı ve yetkiliyi uyardı.
2- Doğrudur, bende yetkililerin biraz daha aktif olması gerektiğini düşünmekteyim ancak örnek verdiğin yetkili bu forumun en sadık üyelerinden biri.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. Şikayette haklısın da yetkililerin aktif olmama sebebi kendi istekleriyle olduğunu sanmıyorum yoksa gerçekten aktifliğin yanına bile yaklaşamayacak yetkilier avr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. Şikayetin zaten bir admin görmüş ve incelemiştir muhtemelen konuyu gerekli şekilde incelerler.

2. Şikayetin L34DRİ uzun zamandır bu forumda kesinlikle yetkisini hak ettiğini düşünüyorum. Son zamanlarda aktif olamasa'da en kısa sürede girmeye çalışacaktır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping