Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önerim :)
Destek.10TL.Net uzun yıllardır var kayıt tarihime de bakarsanız uzun süredir burdayım. Bilen bilir eskiden ortamımız mükemmeldi. Aktiflik desen tavandaydı. Şu eski ortamı geri sağlamak için birşeyler yapılmalı bence..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumun büyük bir kısmının şuanda tek istediği bu ancak hiç kimseden bir öneri çıkmıyor(Çıkanlar oluyordur ancak az). Sende " Önerim :)" diye başlık açmışsın ama maalesef bir öneri sunmamışsın.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mutlaka adminler görüp değerlendirmeye alıcaktır,iyi forumlar..
Edit/ayrıca eski üyeler v.b taarruz admin banlamış diye biliyorum,artık gerçek mi yalan mı bilmiyorum,ama mutlaka bir sebebi olması lazım,hakaret etmiş v.b v.b olabilir...
Not:Burda taarruz admini suçlamadım,duyduğumu söyledim...
iyi forumlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle konuları pek iyi bulmuyorum artık insanlar sıkılmaya başlıyor bizim elimizde olan bir şey değil ki çoğu kişi ya sıkıldı veya başka bir olay yüzünden gitti . Şimdilik görünüyor ki yapılacak bir şey yok diye düşünüyorum keşke eski aktiflik olsa :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2016 Saat: 20:39)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mutlaka adminler görüp değerlendirmeye alıcaktır,iyi forumlar..
Edit/ayrıca eski üyeler v.b taarruz admin banlamış diye biliyorum,artık gerçek mi yalan mı bilmiyorum,ama mutlaka bir sebebi olması lazım,hakaret etmiş v.b v.b olabilir...
Not:Burda taarruz admini suçlamadım,duyduğumu söyledim...
iyi forumlar..

Bazı üyeler arasında çıkan anlaşmazlıklar çok büyük kavgalara dönüştü. Adminlerin yapması gereken bir şeydi, yapıldı. En iyisi hiçbir şeye karışmamak benim gibi :)
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu zamana kadar ne yazık ki -meli -malı şeklinde konuştuk. Aktif bir eylem(imiz) olmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kaçıncı öneri konusu.10 olmuştur heralde.Maalesef bu tür yollar işe yaramıyoe
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2016 Saat: 20:57)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle konuları pek iyi bulmuyorum artık insanlar sıkılmaya başlıyor bizim elimizde olan bir şey değil ki çoğu kişi ya sıkıldı veya başka bir olay yüzünden gitti . Şimdilik görünüyor ki yapılacak bir şey yok diye düşünüyorum keşke eski aktiflik olsa :)

Haklı bunun için yapılacak bir şey yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Faaliyet yok.. anlayacağınız..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform