Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitede Hackleme Mevcut ADMİN BAKINIZ
http://destek.10tl.net/calendar.php Bakın birisi oyun yapmış ama düzeltilmesi lazım bence :) @admin @TaaRRuz
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Takvimde html kullanımı açık.Sadece etkinliği bütün günlerde yazıp html index koymaya çalışmış.
Yani herhangi bir açık yok onlar silinir geri 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Acaba Kim Yapmış :D
mE0Jq2.png
@DeathAngeL
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2016 Saat: 13:11)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Acaba Kim Yapmış :D
mE0Jq2.png
@DeathAngeL

Buna hack mi diyor. Hacked by açık var. Hmm güzel ingilizce.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
DeathAngel'ın böyle bir şey yapmasının sebebi nedir acaba? çok merak ettim. Ne zamandan beri bu sitenin yetkilisi, yakıştıramadım.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu yapanın amacı nedir ? Lamerlik yapmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2016 Saat: 14:12)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: DeathAngel'ın böyle bir şey yapmasının sebebi nedir acaba? çok merak ettim. Ne zamandan beri bu sitenin yetkilisi, yakıştıramadım.

+1 Böyle bir durumun yetkilinin yapması biraz garip ama ...
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
D10'un gündemini YouTube Türkiye'ye döndürmeyin şimdi o onu ifşa şu şunu ifşa eder ortam bozulur adam yapmış bir hata yorum yapmayın adminler ne yapılması gerekiyorsa yapar zaten susun az.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2016 Saat: 18:36)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10'un gündemini YouTube Türkiye'ye döndürmeyin şimdi o onu ifşa şu şunu ifşa eder ortam bozulur adam yapmış bir hata yorum yapmayın adminler ne yapılması gerekiyorsa yapar zaten susun az.

Arkadaşınla kankeytalığını facebookta devam ettir burası forum.

(16-10-2016 Saat: 20:51)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-10-2016 Saat: 16:42)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adamın yalanı kendinedir sizene? hoşgeldin kardeşim sağ salim dönmüşsün.

Burası forum, tartışma platformu bir nevi. Herkes kendi fikrini söylüyor, eleştiriye açık. Saygı çerçevesinde ve ahlak kuralları içerisinde. İsterseniz adminler hakkında dahi şikayet konusu açabilirsiniz bir huyunu veya yönünü beğenmiyorsanız. Saygı ve ahlak çerçevesi içinde olduğunuz sürece bir şey olmaz. Tarafımca denendi. Fikir ve görüş belirtmek için yapılmış sistemler forumlar. BKZ:

Alıntı:Peki Forum nedir?

İnsanların sanal dünyada bir araya gelerek bilgilerini, tecrübelerini, doğrularını, yanlışlarını, hatalarını, eksiklerinive aklınıza gelebilecek her konuda topic(konu) ve yorum yazarak paylaştığı yazların bütünüdür.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=87530&pid=563456#pid563456

Okumadın sanırım bu yorumu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL , krdş sn hngi heçk tayfasındansın ders almak istiyorumda banada öğretirmisin ltfn bnide hçkr yprmsn .s .s
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hastayım takip edemiyorum

Bu konunun devamında tartışma çıkar ise işlem yapacağım çünkü sözel bir şeyler yazmaya vakti yok hiçbir görevlinin.

Kendimi yormama da gerek yok, konudaki lüzumsuz davranışlarınızı sizlere açıklayacağım derken klavyemdeki basış ömrümü azaltmama yazık olur sadece.

Ağır bir cümle oldu, Hafif arkadaşlarımız kaldıramayabilir. Olağandır, forumda bazı insanlar ile politikaya girmemeniz gerektiğini öğrenmeniz lazım. Kimseyi bozguna uğratmak istemiyorum. Zira birilerinin mücadele olarak gördüğü saçmalığın yok olması iki tıklamaya bakıyor.

Kısacası birini yargılayacağım derken kendinizi rezil etmeyin @SunXDizayn özellikle de senin yazdığın pek gereksiz olmuş.

edit: Hayır yani sebebini herkes sorsa laf etmeyeceğim, belki "böyle bir açık var" diye örnek oluşturdu. Nereden bilelim neyin ne olduğunu. Denetim ekibinin bile dahil olmaması gerekirken beni konuya çağırdığınız gibi üyeler de müdahele ediyor. Ne şimdi bu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@rayray93 , peki bunu bir yetkilinin yapması normal mi ? yazı filan yazarsın anlarımda hacked by açık var nedir bir yetkilinin bunu yapmasını uygun görüyorsan ben bir şey demiyorum hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle bir düşündüm de yargısız infaz yapmayalım arkadaşlar. Ben DeathAngel'ın böyle bir şey yaptığını düşünmüyorum. Hesabını biri ele geçirmiş olabilir yada daha farklı bir şey. En iyisi arkadaşın yorumunu beklemek..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güldüm geçtim ama yakıştıramadım.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İndex gözüküyorsa admine bildirecektim fakat internetim kesildi, her neyse lamerlik diyosanız lamerlik olsun :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping