Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canlı yayında intihar etti
Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde 22 yaşındaki Erdoğan Ceren, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından canlı yayın yaparken av tüfeği ile karnına ateş ederek yaşamına son verdi.
canli-yayinda-intihar-etti-7774850.Jpeg
İbrahim EMÜL/ DÜZÇİ (Osmaniye),(DHA)

Olay saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Ellek Beldesi'nde meydana geldi. Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından "Aşkımız destan yazacaktı, Hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı" diye dörtlük ve ardından "Canım ablam ve canım yeğenim" yazılı iki fotoğraf paylaşan Erdoğan Ceren, sayfasından canlı yayını açtı. Elinde otomatik av tüfeği bulunan genç, " Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime. Alın, alın da izleyin" diye konuştuktan sonra av tüfeğini karın boşluğuna dayayarak tetiği çekti. İlk denemede tüfeğin emniyeti kapalı olduğu için ateş almazken, ikinci denemesinde tetiği çekince silah ateş aldı.  Bu sırada canlı yayın yaptığı telefon düşünce ekran karardı. Silah sesi üzerine eve gelen yakınları Erdoğan Ceren'in cesidini buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma soruşturma başlattı.
--7774844.Jpeg

İlgili Video:

Alıntıdır.
Kaynak: 
Kod:
http://www.milliyet.com.tr/canli-yayinda-intihar-etti-gundem-2324752/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yaşamaya çalışayım adam kendini öldürsün. Derdimin aşk olabileceği kadar toz pembe bir hayatım yokki. İşe bak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok.bir kız için Allah a isyan edilir mi? Ahmak sanki dünyada kız kalmadı.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-10-2016 Saat: 08:38)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok.bir kız için Allah a isyan edilir mi? Ahmak sanki dünyada kız kalmadı.
Katılıyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende sıkıldım alın alında görün (silah sesi) (laptop yere düşer)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-10-2016 Saat: 19:16)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende sıkıldım alın alında görün (silah sesi) (laptop yere düşer)

Laptop Değil Telefon
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bi 250 gram için yazık be kendi hayatı son buldu fakat kız hala normal bir şekilde hayatına devam ediyor
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:ülke içerisinde ne kadar gerizekalının olduğunu gösteren girişimdir.
evet birisi canlı yayın açıp, gözlerimizin önünde canına kıydı. bu olay zaten çoğu insanı derinden sarsan canını yakan bir şey. peki ya sonrası?
erdoğan ceren'in fotoğraflarını paylaşan arkadaşlarının gönderilerinin altında yazılan yorumlar kadar mide bulandırıcı, yüz karartıcı hiç bir şey olamaz. dalga geçenler, küfür edenler, post altında yorum atan kızlara yürüyen erkekler, erkeklere yürüyen kızlar, erdoğan adına açılmış fake hesabın zaa xd kafasında yazdığı yorumlar.
bu bi neslin parçalanışıdır.
hayatı bu denli ciddiyetsiz yaşayan, hiç bir şeyin farkında olmadan, gelişine yaşayıp, en kötü şey sanki onların başına geliyormuşcasına tepki veren gençlerin dramıdır.
bunun eğitimle, aileyle, yaşadıkları çevreyle alakası vardır. aksi iddia edilemez.

erdoğanın sevenlerine, ailesine sabırlar dilerim. her yorum onların canını daha çok yakacak, bu çok üzücü bir şey.

ve umarım, 250 tane hahaha şehlinde like atan gerizekalı insanların da aklı başına gelir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Söylenecek söz yok..

Bir kız için aileyi arkada bırakmak..

Ailesine allah sabır versin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2016 Saat: 17:43)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Söylenecek söz yok..

Anne Babasıda Vefat Etmiş(ne zaman bilmiyorum) Zaten Ablasıyla Yaşıyormuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2016 Saat: 18:06)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2016 Saat: 17:43)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Söylenecek söz yok..

Anne Babasıda Vefat Etmiş(ne zaman bilmiyorum) Zaten Ablasıyla Yaşıyormuş.

Daha kötü. Tek ailen Ablan. Ablanın tek ailesi sensin. Bence işin içine indikçe daha büyük aptallık olduğu ortaya çıkacak.

Zira şu an bencillik oldu benim gözümde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah akıl dağıtırken şemsiye hesabı nereye bakarsan bak ucu ....
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping