Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat Eklenti İsteği...
Plugin in linki ve bknz..
Kod:
http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=2413

Chat Eklentisini neden istiyorum?
Hem Sohbet açısından iyi olur ve hem haberleşme açısından iyi olur forumda kurulu ama pasif mi bilmiyorum...
küfür olursa uyarırız ve sohbeti temizleriz yada şöyle olabilir,
Chat için bir üye veya yetkili seçeriz o temizler..
@admin @TaaRRuz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Zaten ekli 10tl.net'de.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 ama destek te pasif destekde olmasını istedim ben ayrıca forumlarda eklenti çalışmıyor,10tr.net de olduğunu bende biliyorum..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2016 Saat: 13:12)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Dream41 ama destek te pasif destekde olmasını istedim ben ayrıca forumlarda eklenti çalışmıyor,10tr.net de olduğunu bende biliyorum..

@AvanT2 eklenti'de küçük bir ayarı var onu yapınca çalışıyor.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Çalışıyor eklenti
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
D10 da etkin olursa iyi olur bence.. @Deathangel @Dream41

Çalıştığını bilmiyordum..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililer 7/24 aktif değil.Bu yüzden reklam amacı ile kullanılabilir.Genel forumlardada chat kullanılmama sebebi reklam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2016 Saat: 14:02)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetkililer 7/24 aktif değil.Bu yüzden reklam amacı ile kullanılabilir.Genel forumlardada chat kullanılmama sebebi reklam.

Benim dediğimle senin dediğin olabilir.zaten adam mesala gece 3 de çıkıp
Foruma Reklammı Basıcak?biraz saçma olmuş..
Edit:Demekki forum isteyince aktif olabilyormuş..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2016 Saat: 14:00)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10 da etkin olursa iyi olur bence.. @Deathangel @Dream41  

Çalıştığını bilmiyordum..

Gelen geçen küfreder reklam yapar.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
Sadece yetkililer için sohbet chatide olabilir, @Deathangel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2016 Saat: 16:30)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece yetkililer için sohbet chatide olabilir, @Deathangel

İnsanları her yorumunda etiketleme kardeşim senin konunu görmek zorunda değiller, birde yetkilisin bunu bir üyeden duyman saçma oldu ama hatasız kul yoktur.

Edit: Bu konuya güncel atmanda saçma. Verilecek bütün cevaplar verilmiş. Hem de 2-3 kez, lütfen bordo klavyenizi düzgün kullanınız Arda bey.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Madem forum açısından iyi olmuyor peki..Kilit
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-10-2016 Saat: 07:54)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Madem forum açısından iyi olmuyor peki..Kilit

Mesaj yazmayacaktım fakat zaten özel mesaj kutusunu açtığım anda 40 mesaj çıktı. Beni etiketleme...

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping