Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Forum Hakkında ÖNEMLİ Sorularım
Exclamation 
Bir forum açmayı düşünüyorum bir takım sorularım var yalnız lütfen hepsini cevaplayınız.

1. .TK Taşıma hala devam ediyor mu?
2. Diyelim burdan forum açtım .com alan adı aldım burdaki forumuma alan adımı yönlendirme yapabiliyor muyum?
3. Forumumun hiti biraz yüksek olabilir , kapanma gibi bir sorun olur mu [trafik açısından]
4. Yorum yapmayanlara içeriği göstermeyen eklenti nedir?
5. http://prnt.sc/cly0kt Buton şeklinde konu ön eki yapılıyor mu [resimdeki gibi]

Konu önemli ve ciddi anlamda aciliyeti var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu ön eki yapabilirsin.

.com alırsan 10tr hostunu kullanıp .com ile bir şey yapmış olursun. Pek olur gibi değil. Ama siten 10tr'yi reklam yapabilecek kapasitede olursa sponsorluk gibi olabilir belki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sadece .com yada .tk domainleri 10tr.net subdomainine yönlendirebilirsin.yani .comlu adresden giriş olur ama ana domain olmaz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3-4 sorularına yardım istiyorum. Ha birde konu öneki kodlarını atar mısınız?

@rayray93

@kaRanLık-61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
<text style="background: green; color: white; font-weight: bold; padding: 3px; border-radius: 3px"> Ücretsiz </text>

Telefondan bu kadar yazabildim. Ama oldu yani, tek tük şeylerini düzenlersin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
4. soru cevabı hide eklentisi.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3. Forumumun hiti biraz yüksek olabilir , kapanma gibi bir sorun olur mu [trafik açısından]
4. Yorum yapmayanlara içeriği göstermeyen eklenti nedir?
5. http://prnt.sc/cly0kt Buton şeklinde konu ön eki yapılıyor mu [resimdeki gibi]
3 --> kapanmaz çok nadir olur.olacağını sanmıyorum.Saldırı uğrayabiliyor bazen sistem o zaman dışında geçte açılsa siten kesin açılır.
4 --> @Dream41 dediği gibi eklenti ayrıca üye olmayana içeriği gizleme var mybb ayarlarında yapılandırma ayararında konu gösteriminde olmalı biraz karıştır bulursun.
5 --> @rayray93 dediği gibi olmazsa.
Kod:
<span style="color: #fff; background: rgba(0, 128, 0, 0.5); padding: 5px;">Ücretsiz</span>

konu ekleri ekleme yapılandırma ayarlarına girdiğinde solda menüde görebilirsin.Oradan ayarlayabilirsin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-09-2016 Saat: 12:21)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
<text style="background: green; color: white; font-weight: bold; padding: 3px; border-radius: 3px"> Ücretsiz </text>

Telefondan bu kadar yazabildim. Ama oldu yani, tek tük şeylerini düzenlersin

Peki sorum şu bunun üstüne gelince mesela beyaz olmasını nasıl sağlarım butonun?

@rayray93
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping