Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exe Cover Rank - PSD & PNG
Ben hiçbirzaman bir kişiliğe kolay kolay laf atmadım. Adamın sabrını zorlarsanız böyle olur. Karı gibi lafa değil adam gibi icraata beklerim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adım gibi eminimki bu arkadaşlar karı gibi laf yapıp burayı kirletmeye devam edecek, bu yüzden herhangibir yetkili bu konuyu kilitlerse sevinirim.

Çünkü bir sene öncede böyle laf yapıp icraat'ın bir gramını göstermeyen kişiliksiz insanlarla tartıştım. Olgunluktan bahsedip kendi yorumlarının bir tanesi birini tutmayan arkadaşlar burada bana laf yapar oldu. Ben anlamış değilim, o kadar insan teşekkür ederken bu tip insanlar burada karı gibi laf yapmaya başlıyor. Sanıyorlarki prim kasıyorum.

Konumu kilitlerseniz sevinirim.
@Hatake, @Dream41, @!!Yeah!!, kamil55, rayray93.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu amacından iyice çıkmış daha fazla uzatmayın konuyu kilitliyorum konuşacak bir şeyiniz varsa özel mesaj yolu ile konuşun.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu ben aciyorum simdi.Merak ediyorum yani nedir tüm bu forumla tartisma isteginin nedeni?Yani 1 degil 5 degil...Önce asipatron, sonra ben, sonra hatake, simdide 3 arkadas ki kimisi forumumuzun yeni uyesi..Yani ettiginiz kelimelere cumlelere bakiyorum sokak kavgasindan farksiz.Bu mesaji buraya yazdim.Bir sonrakinde uyarmam.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-09-2016 Saat: 12:09)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu ben aciyorum simdi.Merak ediyorum yani nedir tüm bu forumla tartisma isteginin nedeni?Yani 1 degil 5 degil...Önce asipatron, sonra ben, sonra hatake, simdide 3 arkadas ki kimisi forumumuzun yeni uyesi..Yani ettiginiz kelimelere cumlelere bakiyorum sokak kavgasindan farksiz.Bu mesaji buraya yazdim.Bir sonrakinde uyarmam.
Benim herhangibir tartışma isteğim yok. Zaten mert ile aramızdaki sorunu çözdük, hatta aramızda sorun bile yok.
- Sadece kendini çok olgun sanıp, burada kendinden büyük bir kişiye IQ meselesi açması çok gereksiz.

Konuyu kilitlettirmemin sebebi zaten yukarıda yazılı; bunlar hep böyle laf yapıyor ancak bir gram icraat göstermiyor. Çünkü adı üstünde laf, laf, laf, laf başka bildikleri yok.

Benim aramda Mert ile sorun yok. Atakaj kendini ne sanıyorsa bilemem, tartışmaya niyetli olan ben değilim. Buraya gelip yine laf yaparsa şaşmayın. Çünkü yapacak sonuçta Atakaj o.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-09-2016 Saat: 00:14)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2016 Saat: 23:09)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2016 Saat: 20:58)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2016 Saat: 13:18)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2016 Saat: 12:14)MertKExe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Keşke Warez Marez Lisans Misans Uğraştırmasan Be Güzelim :) Bir Mesaj Bu Kadar Zor Değil Şimdi Kim Uğraşacak Ya :)

Zaten senin rankları çalan çalıyor boşuna uğraşma bence. Ne yapsan çalıyorlar

@Atakaj: Vay vay, büyümüşte konuma mesajlar atarmış. Sen ilk önce kendi kişiliğini yorumla ondan sonra gel bana laf at. Sizin gibi veletlere karşı ters cevap verincede suçlu ben oluyorum. Ama değişmiyorki sen bi veletsin.

Ben burada sana bir laf atmadım, ama seninle de adam gibi konuşulmayacağını biliyorum. Hatta konuşulmayacağını biliyorum. Özentiden başka bir şey değilsin, hayal gücün yerlerde, işin gücün böyle rank convertlemek beğendiğin tasarımların aynısını & benzerini yapmak... Velet terimini açıklayabilir misin bana? Genelde "velet" terimini kullananların çoğu daha ergenlik çağını geçememiş oluyor. Ayrıca şahsıma edilmiş bu hakareti de kullanmamışsın gibi sayıyorum. Benim kişiliğim seni ilgilendirmez, seninki de beni. Keşke zamanın insanları değil armutları olgunlaştırdığını bilsen. Ayrıca IQ'su boyundan düşük olan kişilerle artık konuşmuyorum, yorumuna cevap vermeyeceğim.

Sen istesende ayakkabı numarandan küçük IQ'n ile bana laf yapamazsın. İlk önce büyü, olgunlaş. Çok fazla yanlış konuşup bunları doğru yapmaya çalışan karektersiz insanlarla benimde işim olmaz.

Yanlış konuştuğumu nereden çıkardın? Söyle bakalım yanlış yaptığım bir yorumu. Şu ana kadar hep tarafsız oldum, haksız isem haksızım dedim, kendimi zeytinyağı gibi üste çıkarmaya çalışmadım. Hata yaptıysam da bir ders çıkarmaya çalıştım. Saygı çerçevesi içerisinde hakkımda yapılan tüm eleştirileri başımın üstüne çıkardım. Benim lafımı bana çevirme ayrıca, tereciye tere satılmaz. Laf yapamazsın demişsin ya, yaptım işte. Senin olamayacağın kadar olgunum ayrıca, kimin karaktersiz olduğu belli oluyor. Yaptığın tasarımların %80'i özentilikten ibaret zaten. Senden tasarımcı olmazdı, tasarımı bırakman yerinde bir karar olmuş. Keşke hiç başlamasaydın.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz: Abi, dediğim gibi işte açıkçası karı gibi laf yapma peşinde olan Atakaj yüzünden konu zaten iyice saptı. Tekrar kilitlermisin?
- Bu küçük kardeşimin yorumlarına daha fazla cevap vermeyeceğim. Belliki bir gram çekemiyor, gelip burada ağlıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-09-2016 Saat: 12:30)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TaaRRuz: Abi, dediğim gibi işte açıkçası karı gibi laf yapma peşinde olan Atakaj yüzünden konu zaten iyice saptı. Tekrar kilitlermisin?
- Bu küçük kardeşimin yorumlarına daha fazla cevap vermeyeceğim. Belliki bir gram çekemiyor, gelip burada ağlıyor.

Özel mesaj yazdım, oradan devam edeceğim. Milletin huzurunu bozmak istemem. 20 yaşında bir küçük kardeşin varsa tabii küçük kardeşin oluyorum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping