Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logoyu Tam Ayarlayamıyorum Yardım Lütfen
Sad 
Başlıktada dediğim gibi logomu tam ayarlayamıyorum forumum http://unitydersleri.10tl.net/ lütfen yardım bu konularda pek fazla bilgim yoktur :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logoyu yanlış yere koymuşun.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2016 Saat: 12:22)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Logoyu yanlış yere koymuşun.

Temanın içindeki logo kısmına link koydum hizliresimden aldığım linki ? Peki bennasıl yapabilirim bu işi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2016 Saat: 20:51)KaptaTsu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temanın içindeki logo kısmına link koydum hizliresimden aldığım linki ? Peki bennasıl yapabilirim bu işi ?

Yanlış yazmışım logonuz arkası transparan değil siyah öyüzden logo arkası öyle logunuzu transparan yaparsanız düzgün olur.
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2016 Saat: 22:16)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2016 Saat: 20:51)KaptaTsu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temanın içindeki logo kısmına link koydum hizliresimden aldığım linki ? Peki bennasıl yapabilirim bu işi ?

Yanlış yazmışım logonuz arkası transparan değil siyah öyüzden logo arkası öyle logunuzu transparan yaparsanız düzgün olur.
Yok hayır bilerek öyle yaptım ki ne kadar yer kapladığını göriyim ama arkadaki mavi kısmı tamamen nasıl doldurabilirimki ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin kp>Temlar Şablonlar>Kullandığınız Tema>revolution.css gelişmiş düzenle CTR+F yapıp topbar bulun background bununla değiştirin.
Kod:
background: #1a1e21;

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2016 Saat: 13:03)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin kp>Temlar Şablonlar>Kullandığınız Tema>revolution.css gelişmiş düzenle CTR+F yapıp topbar bulun background bununla değiştirin.
Kod:
background: #1a1e21;

Maalesef dediğimi anlamıyor olabilirsiniz :( şöle diyim ben logoyu ne kadar büyük yapsam bile yukarıdan belli bir hızadan başlıyor ben bunu düzeltmek istiyorum yardım ederseniz çok iyi olur iyi günler dilerim .. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping