Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PC gta 5 kaldırırmı
Evet bu konudan uzun bir zaman önce tekrar açmıştım, benim pc yi geri alırken ben yarıda kapatıp açtım kurtarma yapılması diskin çoğu gitti windows 7 idi. Sonra pc bozuldu format attım win 7 den win 10 yaptım şuan win 10 .
Bozulmadan önce disk sorunu varken indirmiştim açtım çok kasıyordu nfs de indirdim oda kasıyordu pc den kaynaklanan sorundu disk yüzünden.Şimdi youtubers life indirdim kasmıyor bide ets2 indirdim kasmıyor önceden torrentte ets2 kasıyordu.

Pc özelliklerim :
Marka : Dell İnspiron 5537
Ram : 8 GB
Ekran Kartı : 2 GB
İşlemci : İntel Core i5-4200U CPU @ 1.60 GHz 2.30 GHz

Ekran Fotoğrafı :
dXoZ64.png

Yardımcı Olanlara rep + teşekkür vericeğim konu dışı yorumlar atmayın lütfen.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arama çubuğuna "dxdiag" yazıp ekran kısmına gel, oranın SS'i lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gXnZPR.png

9GR2Y3.png

@rayray93
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nothing.. Nothing.. Nothing..
Kaldırmaz kardeş intel hd gp 6000 olsa bile low ayarlarda kaldırıyor ki seninki i5 42 serisi
hd 3000 yada 4000 vardır diye tahmin ediyorum tam okuyamadım sana en az amd tarafında r7 240 ekran kartlı bir pc lazim en az seviye buda..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2016 Saat: 01:15)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nothing.. Nothing.. Nothing..
Kaldırmaz kardeş intel hd gp 6000 olsa bile low ayarlarda kaldırıyor ki seninki i5 42 serisi
hd 3000 yada 4000 vardır diye tahmin ediyorum tam okuyamadım sana en az amd tarafında r7 240 ekran kartlı bir pc lazim en az seviye buda..

Sanıyorsam NVidia GeForce GT840M olması lazım ekran kartı arkadaşın. Muhtemelen arkadaşın attığı SS'de görüntülediği onboarddır.

Bilgisayarım'a sağ tıkla -> Yönet -> Aygıt yöneticisi -> Görüntü Bağdaştırıcıları bölümünün SS'sini atabilir misin?
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harici ekran kartı gözükmüyor, iş için üretilmiş bir bilgisayar. GTA 5 zor biraz. Ekran kartının 8gb ram olan bir bilgisayarda neden olmadığını da anlamadım, driver yüklü değil galiba.

Driver güncellemesi yapıp ekran kartın var mı yok mu öğrenmen lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2016 Saat: 18:58)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harici ekran kartı gözükmüyor, iş için üretilmiş bir bilgisayar. GTA 5 zor biraz. Ekran kartının 8gb ram olan bir bilgisayarda neden olmadığını da anlamadım, driver yüklü değil galiba.

Driver güncellemesi yapıp ekran kartın var mı yok mu öğrenmen lazım

Hayır ekran kartının olmaması sebebi minik bir lattop ve iş için olması yani farklı bir bilgisayar katlanan türden resimlerde öyle gözüküyordu tam bilmiyorum ram açısından yüksek olması gerekir çünkü ram paylasımlıdır 4gb ram intelin grafik yongasına 4 gb ise bilgisayar için harcanabilicek şekilde konumlandırılmıştır malesef gta 5 kaldırmaz gibime geliyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ONBOARD Ekran kartı var. Eğer amd r7 alırsan ki fazla pahlı değil max 250-300 tl... kaldırır :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
USB ile Laptoplara dahil edilebilen ekran kartları var, AMD yada Sapphire'in türündekiler yapılabiliyor. Ortalama bir şey alsan 30fps alırsın en azından.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping