Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum konu önerileri
Forum açıcam ne hakkında olabilir teknoloji webmaster başka? tutacak birşey.
Webmaster forumu açasım var. Konu yazarken yaratıcı adda yazabilirsiniz beğendiklerime rep vericem
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hukuk,sağlık vs vs. Bu tarz birşeyin üzerinden başlayabilirsin. Son zamanlarda bu tarz içerikler yetişkinler tarafından çok fazla ilgi odağı oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu listelerseniz şuanda webmaster a yönelen birçok kişi var aslında
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2016 Saat: 17:46)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu listelerseniz şuanda webmaster a yönelen birçok kişi var aslında

Piyasada webmaster forumu dolu. Az bulunan içeriğe yönelmen lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teknoloji mobil inceleme falan tutar çünkü teknoloji çoğaldı piyasada fazla yok böyle siteler
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dizi, Film sitesi açalım Eyüp, en iyisi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2016 Saat: 18:51)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dizi, Film sitesi açalım Eyüp, en iyisi.

Emin olunki hevesle açarsınız domain-hosting herşeyi kurarsınız sonra bot bulamayınca 1 gün uğraşırsınızız 2 gün uğraşırsınız 3. gün keşke açmasaydım dersiniz. Yaşadım :) Yinede kolay gelsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilemiyorum forum açmazsam ortak almam.
Dizi filmde tutmaz.
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla bilemedim kafana bak, Kaan'ın dediği aslında doğru. Bot bulamazsak olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuanda tüm kategorilerde tüm forumlar dolu, forum kirliliği fazlaca var. Sadece 10tl değil, gerek .com domain olsun gerek 10tl olsun. İnsanlara bir heves geliyor açıyorlar 2 gün sonra kapatıyorlar. Ya hiç açmıyacaksınız ya da devam edip istediğiniz hedefe doğru gideceksiniz ya da başarı elde edeceksiniz. Daha başarı görmeden kapatanlar var.

Diyeceğim şudur ki, eğer bir hevesle açacaksan hiç açma. Eğer çok istekliysen aç ki zaten böyle bir şey olduğunda sonuna kadar gidersin ve başarı elde edersin. 4-4 olmasına gerek yok, yeter ki yapabildiğin iyisini yap.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping