Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Red Tema İndex Çizim
Kabataslak çizimdir ayrıca web çizimlerinde kötüyümdür lütfen ona göre yorum yapınız :)

kv2AnJ.png

@Hatake @Albırt Enişten @Scarypower @Corleone @#Captain
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok büyük
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2016 Saat: 23:56)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok büyük

Kodlanırsaki kodlanacağını sanmıyorum sorun olacak şeyler değil bunlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2016 Saat: 00:08)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kodlanmasına kodlanır fakat artık coderler daha farklı şeyler bekliyorlar. İki thead rengi değiştir, son konulara avatar ekle al sana tema. Tema bu değil. 

Bilal abi'nin (bilsoft) tsarımlarına bakabilirsiniz, tema herşeyiyle çizilmesi lazım. Profil sayfası, ana sayfa, postbit vs.

Tekrar söylüyorum tema çizmek thead rengi değiştirip sunmak değil daha farklı şeyler tasarlamaktır.

Bu söylediklerim sana değil ortaya konuştum...
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2016 Saat: 00:14)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kodlanmasına kodlanır fakat artık coderler daha farklı şeyler bekliyorlar. İki thead rengi değiştir, son konulara avatar ekle al sana tema. Tema bu değil. 

Bilal abi'nin (bilsoft) tsarımlarına bakabilirsiniz, tema herşeyiyle çizilmesi lazım. Profil sayfası, ana sayfa, postbit vs.

Tekrar söylüyorum tema çizmek thead rengi değiştirip sunmak değil daha farklı şeyler tasarlamaktır.

bilsoft profesyonel bir tasarımcı,ben yukarıdada söyledim zaten web çizimlerinde kötüyümdür. Direkt bilsoft gibi çizemeyiz hocam anlayış gösterin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

(06-08-2016 Saat: 00:17)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

bilsoft profesyonel bir tasarımcı,ben yukarıdada söyledim zaten web çizimlerinde kötüyümdür. Direkt bilsoft gibi çizemeyiz hocam anlayış gösterin.

vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman sade ve ben beğenmedim :) Eline sağlık
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Agresifleşmek bir çözüm yolu değil, ortaya söylüyorum diyor. Zaten anasayfa belirtmiş beğenilirse devam edilir.
Konuda kabataslak çizim demiş eğer düzgün okursanız ne dediğini anlarsınız. Geliştirebilirsin kendini, belli oluyor acele yapılmış bir iş. Eğer çabalarsan başarıya ulaşırsın
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2016 Saat: 01:09)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Agresifleşmek bir çözüm yolu değil, ortaya söylüyorum diyor. Zaten anasayfa belirtmiş beğenilirse devam edilir.
Konuda kabataslak çizim demiş eğer düzgün okursanız ne dediğini anlarsınız. Geliştirebilirsin kendini, belli oluyor acele yapılmış bir iş. Eğer çabalarsan başarıya ulaşırsın
İyi abicim o zaman ben çok neysse burayı söylemiyorum çok çtü bir şey tasarlayayım taslak diyeyim. Oldu mu ? olmadı..

Taslaksa bittikten sonra paylaşırsın... Taslak demek çözüm değil..

Yine sana soylemedim xoxox...
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha gelişmen gerek, renk uyumu güzel gibi ancak çok ters yerlerde kullanılmış.
Gelişirsen güzel tasarımlar çıkarabilirsin.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha yaratıcı çizimler olması gerekiyor. Artık sen ne kadar güzel yapsan da işini bu tarzlar insanların gözünde pek hoş durmuyor. Eline emeğine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Gokss Göksel'in demek istediği şu; aslında bir zamanlar benimde söylediğim şeydi bu, tasarımın bitmeden eklenilmesi bana göre yanlıştır, yada eklersin fikir almak istersin o farklı bir şey. Bu muhabbet sadece sende yok, hemen hemen forumda bu işlerle uğraşan herkeste var ve benim gibi tamamlayıp koyabilen çok az olduğu için genelde adım bu sebepten geçiyor. Ben profesyonel bir tasarımcı değilim, olabileceğimi de zannetmiyorum.

Hepinizin önü açık, çok iyi fikirler üretip bambaşka şeyler yapabilirsiniz. Her yapılan tasarım 1 gün önce gördüğümüz ile aynı olunca haliyle pekte ilgi çekici gelmiyor, işte bunun değişmesi için karşılığını görebilesiniz diye tavsiye veriyor arkadaş. Tamamlayıp öyle ekleyin. Tastak, kabataslak, öylesine çizdim gibi konular açmayın. Dediğim gibi öneri isteyin tabiki bu başka bi olay. Şurada gördüğüm tek ilgi çekici şey ay ve yıldız onun dışında bir şey göremiyorum zaten, şevkin kırılmasın sakın o yüzden özellikle yazıyorum bunu. Yasağının açılmasına da sevindim, değerli paylaşımlarının devamı dileğiyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2016 Saat: 01:11)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-08-2016 Saat: 01:09)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Agresifleşmek bir çözüm yolu değil, ortaya söylüyorum diyor. Zaten anasayfa belirtmiş beğenilirse devam edilir.
İyi abicim o zaman ben çok neysse burayı söylemiyorum çok çtü bir şey tasarlayayım taslak diyeyim. Oldu mu ? olmadı..

Taslaksa bittikten sonra paylaşırsın... Taslak demek çözüm değil..

Yine sana soylemedim xoxox...

Çok yanlış konuşuyorsun.
- Taslaklı temalar birçok kişiye ilham verir. Tema taslak diye googlede aratırsan anlayabilirsin. Goks kardeşim, biraz sert çıkmışsın konuya ben bunun farkına vardım.

Tema dediğin thead'dan oluşmaz doğru ancak, bu kardeşimiz konuya kabataslak ve acemice olduğunu belirtmiş zaten. Ben senin yanlış anlaşıldığını biliyorum şuanda, ancak sen devam ediyorsun.

Bilal abi çok yaratıcı bir insan olduğu için zaten kimse onun gibi çizemez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2016 Saat: 02:16)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Gokss Göksel'in demek istediği şu; aslında bir zamanlar benimde söylediğim şeydi bu, tasarımın bitmeden eklenilmesi bana göre yanlıştır, yada eklersin fikir almak istersin o farklı bir şey. Bu muhabbet sadece sende yok, hemen hemen forumda bu işlerle uğraşan herkeste var ve benim gibi tamamlayıp koyabilen çok az olduğu için genelde adım bu sebepten geçiyor. Ben profesyonel bir tasarımcı değilim, olabileceğimi de zannetmiyorum.

Hepinizin önü açık, çok iyi fikirler üretip bambaşka şeyler yapabilirsiniz. Her yapılan tasarım 1 gün önce gördüğümüz ile aynı olunca haliyle pekte ilgi çekici gelmiyor, işte bunun değişmesi için karşılığını görebilesiniz diye tavsiye veriyor arkadaş. Tamamlayıp öyle ekleyin. Tastak, kabataslak, öylesine çizdim gibi konular açmayın. Dediğim gibi öneri isteyin tabiki bu başka bi olay. Şurada gördüğüm tek ilgi çekici şey ay ve yıldız onun dışında bir şey göremiyorum zaten, şevkin kırılmasın sakın o yüzden özellikle yazıyorum bunu. Yasağının açılmasına da sevindim, değerli paylaşımlarının devamı dileğiyle.

Bilal abi, bana göre xoxox zaten fikir almak için bu konuyu açmış.
Tamam biz temanın indexini bitiripte fikir almaya çalışıyorduk, ancak bu arkadaşımız acemi olduğu için bence normal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bütün forum tek yürek olup bir konuda toplanmanıza akıl sır erdiremedim. Çizime gelince eline sağlık hoş ama daha fazlası her zaman için var *-*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl her konuda tartışmayı beceriyorsunuz?

Üstelik yetkililerde konuda tartışıyor, sizin olgun olmanız gerekiyor...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İskelet çizilmiş, taslaktı kabataslaktı muhabbeti neden uzadı anlamadım. Herkes birbirinin yazdığı ile ilgileniyor. Biri çıkıp şöyle olsa böyle olsa dememiş ki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkese yorumları için teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz küçültebilirsen ve sadeliğin dışına çıkarsan hoş bişeyler gösterebilirsin bizlere.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping