Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QuitterTR - Bölüm Şefi Başvurusu -yeniden-
edit ///
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar,umarım olursunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önceden de bölüm şefiydin ve gayet de görevini iyi yapıyordun. Olmanı isterim.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler, ben sizin böyle düşindüğünüzü bilmiyordum.
Siz neden bıraktınız?
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2016 Saat: 22:39)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, ben sizin böyle düşindüğünüzü bilmiyordum.
Siz neden bıraktınız?

internet ve bilgisayar sıkıntılarım var ve grafik ekibine de bu yüzden bakamıyordum. Bende Taarruz adminimden rankımı almasını istedim.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Albırt Enişten Hala seviliyorsun abim :) Başarılar dostum başarabilirsin :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ancak sonra geri geliceksiniz değilmi?
Uzun bir süre çok iyi çalıştınız. D10 un en iyi şeflerinden birisisiniz. Geri gelmenizi hepimiz isteriz.
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar görevini iyi yapiyordun.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağ ol. Bunları sizden duymam gerçekten beni mutlu etti.
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2016 Saat: 22:47)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ancak sonra geri geliceksiniz değilmi?
Uzun bir süre çok iyi çalıştınız. D10 un en iyi şeflerinden birisisiniz. Geri gelmenizi hepimiz isteriz.

Pek sanmıyorum, emektar rankı da aldım şuanda. Zaten forumdaki amacım sadece grafiker olmaktı ve daha fazlasını aldım. Ben yine desteğimi hiç bir konuda esirgemeyeceğim :)

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2016 Saat: 22:23)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha önceden de bölüm şefiydin ve gayet de görevini iyi yapıyordun. Olmanı isterim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Albırt Enişten peki gidene gitme denmez, gitmeyene de git denmez.
@#captain teşekkürler.
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım olursun :) başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@NameLessWarrior : Teşekkürler Sizide Yetkili Görürüz İnşallah.
@ErtanK : Saol Ertanım :)
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayırlı olsun.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@İsimsiz.. Saol :)
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saol İsmail :)
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping