Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Statue - Heykel CreepyPasta
Birkaç yıl önce bir anne ve bir baba, dinlenmeye gerek duydu. Bu sebeple bir geceliğine kasabadan ayrıldılar ve en güvenilir bebek bakıcılarını aradılar. Bakıcı geldiğinde, iki çocuk çoktan yataklarında uyuyordu. Bu sayede bakıcı da oturup, çocuklar için her şeyin iyi olduğundan emin olabilecekti.

Bu geceden sonra, bakıcı sıkıldı ve televizyon izlemeye gitti, ama alt katta izleyememişti çünkü alt kat için kablolu yayınları yoktu. (Ebeveynler, çocuklarının çok fazla zırvalık izlemesini istemiyordu.). Bakıcı ebeveynlere telefon açtı ve onların yatak odasında televizyon izleyip izleyemeyeceğini sordu. Ebeveynler elbette bunu sorun etmeyeceklerini söylediler. Yalnız... Bakıcının son bir sorusu daha vardı. Yatak odalarının pencerelerinin dışında duran melek heykelini bir battaniye veya bir bez ile örtüp örtemeyeceğini sordu, çünkü bu heykel onu oldukça geriyordu. Telefon hattı bir anlığına sessizleşti. Ve bakıcıyla telefonda konuşmakta olan baba şunu söyledi, "Çocukları al ve evden çık. Biz polisi arayacağız. Bizim bir melek heykelimiz yok."

Aramadan üç dakika sonra polis, çocukları ve bakıcıyı havuzun içinde kendi kanlarının üzerinde yığılmış halde buldu.

Ancak heykel falan bulunamamıştı.

Doctor Who'daki bir bölümden uyarlanmış dizidede baktığınızda hareket etmiyordu fakat gözünüzü kırpsanız bile sizi 100 yıl geriye/ileriye götürebiliyordu. Bölümün sonunda Doctor heykellerin birbirlerine bakmasını sağladı böylece hiçbiri haraket edemedi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere Krallığı başta olmak üzere Seri Katil profiline uyması için bir şahsın 1'den fazla kişi öldürmesine gerek olmadığına karar verilmişti.

Bu nedenden ötürü kişinin Narsist, Objesistik takıklıkları gibi benzeri kişilik bozulmalarına uğraması nedeniyle 2. kişiyi öldürme ihtimalinin oldukça yüksek olduğundan Seri Katil sıfatını belirlediler.

Aslında ciddi derecede mantıksızlık var. ABD televizyon dizileri tarafından yanlış anlatılan bir toplum. Aslında genel kesiminde Muhafazakar bir kitle var. Yatak odalarına girilmesine izin vereceklerini sanmıyorum.

Birkaç ihtimal var:

1. Olarak evin iki veya daha fazla kata sahip olmasından ötürü ailenin maddi durumu ile ilgili bir konu var.

Toplumun muhafazakar olabileceğini söylemiştim, Genel olarak komşularına, yakınlarına bırakabiliyorlar çocukları. Yataklarında uyuyor olmaları bunu daha da kolaylaştırır. Bir bakıcı tutmaları(gerçi çok yaygın bir durum) maddi konum olarak biraz daha üst seviyeye çıkartabilir durumu.

Evin havuzu olduğunu da düşünürsek yazlık evi gibi bir yere benzeyecek durumda değil. Zira evin içinde 1'den fazla televizyon var olduğunu ve akşam saatinden daha geç bir vakitte ailenin evden ayrılması da bunu az çok ihtimal olarak yükseltebilir.

Yani seri katil büyük ihtimal geçmişinde yaşadığı ciddi bir travmada bir heykel ile anısı bulunmuş olabilir. Büyük ihtimal akıl sağlığı pek yerinde değil. Psikopat tipinde olsa öldürüp havuza atmaz. Bence travmasından kalıcı olan heykeli başkalarına da yaşatıyor.

Devamı var mı bunun, tek kişi öldürmüş olabilir gerçi. Boşuna yazdım o kadar :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 13:44)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere Krallığı başta olmak üzere Seri Katil profiline uyması için bir şahsın 1'den fazla kişi öldürmesine gerek olmadığına karar verilmişti.

Bu nedenden ötürü kişinin Narsist, Objesistik takıklıkları gibi benzeri kişilik bozulmalarına uğraması nedeniyle 2. kişiyi öldürme ihtimalinin oldukça yüksek olduğundan Seri Katil sıfatını belirlediler.

Aslında ciddi derecede mantıksızlık var. ABD televizyon dizileri tarafından yanlış anlatılan bir toplum. Aslında genel kesiminde Muhafazakar bir kitle var. Yatak odalarına girilmesine izin vereceklerini sanmıyorum.

Birkaç ihtimal var:

1. Olarak evin iki veya daha fazla kata sahip olmasından ötürü ailenin maddi durumu ile ilgili bir konu var.

Toplumun muhafazakar olabileceğini söylemiştim, Genel olarak komşularına, yakınlarına bırakabiliyorlar çocukları. Yataklarında uyuyor olmaları bunu daha da kolaylaştırır. Bir bakıcı tutmaları(gerçi çok yaygın bir durum) maddi konum olarak biraz daha üst seviyeye çıkartabilir durumu.

Evin havuzu olduğunu da düşünürsek yazlık evi gibi bir yere benzeyecek durumda değil. Zira evin içinde 1'den fazla televizyon var olduğunu ve akşam saatinden daha geç bir vakitte ailenin evden ayrılması da bunu az çok ihtimal olarak yükseltebilir.

Yani seri katil büyük ihtimal geçmişinde yaşadığı ciddi bir travmada bir heykel ile anısı bulunmuş olabilir. Büyük ihtimal akıl sağlığı pek yerinde değil. Psikopat tipinde olsa öldürüp havuza atmaz. Bence travmasından kalıcı olan heykeli başkalarına da yaşatıyor.

Devamı var mı bunun, tek kişi öldürmüş olabilir gerçi. Boşuna yazdım o kadar :(

Hocam devamı yok ama Doctor Who bölümünü bulup size atabilirim :) Favori bölümlerimdendir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Bunlar anca filmlerde olur" dediğimiz cinayetler gerçekte oluyor da, anca filmlerde yakalıyorlar sanırsam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Season 3 Episode 10 Blink - Doctor Who

Buyrun hocam :) @rayray93
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 13:58)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Season 3 Episode 10 Blink - Doctor Who

Ağlayan Melekler. Evrenin en eski ve en ölümcül yaratıklarıdır. Başka evrenin yaratıkları. Kuantum bariyerleri sayesinde bir canlı tarafından gözlendikleri anda hareket edemezler. Aslında ağlamıyorlar; birbirlerine bakma riskine girmezler. En büyük silahları, en büyük lanetleri.
Bir heykeli öldüremezsiniz, tabi bir heykelde sizi öldüremez ancak, gözünüzü sadece 1 saniyeliğine bile kırparsanız geçmişe gönderilirsiniz.
@xoxox ileriye değil geriye gönderiyor. ve 100 yıl değil :) Blink adlı bölümde Doctor'u 38 yıl geriye gönderdi. The Angels of Manhattan adlı bölümde Amy ve Rory adlı yol arkadaşlarını 84 yıl geriye gönderdi. tumblr_mw1sztSNSD1s2wqx2o1_500.gif
Söz konusu Doctor WHO olunca yorum yazmadan duramadım..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 14:05)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2016 Saat: 13:58)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Season 3 Episode 10 Blink - Doctor Who

Ağlayan Melekler. Evrenin en eski ve en ölümcül yaratıklarıdır. Başka evrenin yaratıkları. Kuantum bariyerleri sayesinde bir canlı tarafından gözlendikleri anda hareket edemezler. Aslında ağlamıyorlar; birbirlerine bakma riskine girmezler. En büyük silahları, en büyük lanetleri.
Bir heykeli öldüremezsiniz, tabi bir heykelde sizi öldüremez ancak, gözünüzü sadece 1 saniyeliğine bile kırparsanız geçmişe gönderilirsiniz.
@xoxox ileriye değil geriye gönderiyor. ve 100 yıl değil :) Blink adlı bölümde Doctor'u 38 yıl geriye gönderdi. The Angels of Manhattan adlı bölümde Amy ve Rory adlı yol arkadaşlarını 84 yıl geriye gönderdi. tumblr_mw1sztSNSD1s2wqx2o1_500.gif
3x10 da ki kumral kızın arkadaşını 1910 lu yıllara göndermişti hocam,hafızam bana oyun oynamıyordur umarım :) Bölümü 1 ay önce izlemiştim hatırlaması zor. Birde iletişim kurdukları sahne efsane yanlız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 14:08)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2016 Saat: 14:05)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

3x10 da ki kumral kızın arkadaşını 1910 lu yıllara göndermişti hocam,hafızam bana oyun oynamıyordur umarım :) Bölümü 1 ay önce izlemiştim hatırlaması zor. Birde iletişim kurdukları sahne efsane yanlız :)

Doğru. 1920 yılına göndermişti. O zaman meleklerin gönderdikleri yıl farklı. Doctor ve Yol arkadaşını (ve dedektifi) 1969 yılına göndermişlerdi. Kesinlikle öyle :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping