Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liderlik Sistemi Kaldırılmalı
Exclamation 
Bana sorarsanız liderlik sistemi kalkmalı şuanda kimse liderlik sisteminde lider başvurusu yapabilicek kapasitede değil yapsada alınabilecek kapasitede değil ve bir sürü ekibin lideri emekliye ayrıldı bir süre bence liderlik sistemi kaldırılmalı diye düşünüyorum yönetim ekibi çoğalınca tekrar getirilmeli yada liderlik sistemi dursun onursal üyelere geri dönmek için mesaj atılması lazım bazıları dönerse lider ekibi sağlam olur birde alımlarla bence bakılmalı ben kendi açımdan demiyorum bir sürü başvuran var tema ekibine filan

Not: Bu sadece benim görüşlerim ve benim önerimdir.

Saygılarımla // S.E.G
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Liderlik sistemi gerekli fakat liderlik yapabilen yok... Ekibini kontrol eden çok az insan var...
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekibin Düzenini Sağlayacak Daha Kimse Yok Haklısın ancak Ekib Liderleri Lazım.
Mesela Şöyle Bir Düşün Adminler Bütün Yetkilerle Uğraşıyor Zaten Yoğunlar Zar Zor Giriyorlar.
Daha Kötü Olur Böyle. Ekip Liderleri Alınmalı @TaaRRuZ @Edward . Konuyla İlgili Gerekli Yorumları Yapıcaklardır.
Karar Onların.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 12:36)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Liderlik sistemi gerekli fakat liderlik yapabilen yok... Ekibini kontrol eden çok az insan var...

Evet
Konuya adminlerimizi çağıralım;

@TaaRRuZ @Edward;

(02-08-2016 Saat: 12:43)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ekibin Düzenini Sağlayacak Daha Kimse Yok Haklısın ancak Ekib Liderleri Lazım.
Mesela Şöyle Bir Düşün Adminler Bütün Yetkilerle Uğraşıyor Zaten Yoğunlar Zar Zor Giriyorlar.
Daha Kötü Olur Böyle. Ekip Liderleri Alınmalı @TaaRRuZ @Edward . Konuyla İlgili Gerekli Yorumları Yapıcaklardır.
Karar Onların.

Bencede alınmalı.
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Zaten Etiketlemiştim Gerek Yok.
Admin Nickli Adminimizi Etiketlemeye Gerek Yoktu Zaten Kendiside Belirtiyor.
TaaRRuZ adminimiz ve Edward Adminimiz Yardımcı Olurlar Bize.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 12:46)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Zaten Etiketlemiştim Gerek Yok.
Admin Nickli Adminimizi Etiketlemeye Gerek Yoktu Zaten Kendiside Belirtiyor.
TaaRRuZ adminimiz ve Edward Adminimiz Yardımcı Olurlar Bize.

sen yazarken bende yazmıştım gönderdiğinde ben yazıyordum o yüzden görmedim :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyuncak gibi kaldıralım koyalım sürekli. Doğru bir vizyon olur mu sizce?

Zaten meseleyi lider yokken de varmışçasına hiçbir problem olmadan ilerlemesi üzerine tutuyoruz. Şu an var olduğu dahi bilinmeyen bir çok ekip var.

Ekip aşırı yoğun olmadıkça liderlik konusunda aceleci davranmaya gerek yok sadece. Jüri sisteminde git-gel yapılması buradakileri yeteri kadar yormuş zaten.

Bir bakıma mantıklı, bir bakıma değil. Artı ve eksileri var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten alımlara bakılıyor biraz sabırlı olmak lazım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 15:53)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zaten alımlara bakılıyor biraz sabırlı olmak lazım...

Sadece alımdan mı bahsediyorsun? Ekibinin aktifliğini sağlamak mesela... Tek yönlü düşünce insanı çukura düşürür.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Birde alımlarla bence bakılmalı ben kendi açımdan demiyorum bir sürü başvuran var tema ekibine filan

Konuda geçen yere bakarmısın? @DeathAngeL
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 16:07)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2016 Saat: 15:53)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zaten alımlara bakılıyor biraz sabırlı olmak lazım...

Sadece alımdan mı bahsediyorsun? Ekibinin aktifliğini sağlamak mesela... Tek yönlü düşünce insanı çukura düşürür.

Ekibi eleştirmek içinmi Emektar rütbesini aldın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 16:37)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Birde alımlarla bence bakılmalı ben kendi açımdan demiyorum bir sürü başvuran var tema ekibine filan

sayın yönetici tema ekibine ve başka yere başvuranlar var konuları hala açık isterseniz bir bakın.

özellikle buraya http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=144
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Liderlik sisteminin kaldırılması söz konusu olamaz bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir Lider Olarak Söylemem Lazım Sadece Kendi Ekibim İçin Konuşuyorum Hiçbir Şekilde Aktif Olmuyorlar Zorla Aktif Hale Getiremem Onları Ben Uyarırım Siz Dışardan Bakıyorsunuz olaya biz herzaman liderler olarak adminler ve denetleme ekibi ile iç içeyiz her daim onlar bize biz onlara rapor veririz bu böyledir şu alınmalı mı bu alınmalı mı diye de her daim fikir paylaşımı yaparız...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 16:51)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2016 Saat: 16:37)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sayın yönetici tema ekibine ve başka yere başvuranlar var konuları hala açık isterseniz bir bakın.

özellikle buraya http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=144
Görüyoruz zaten inceliyoruz bundan bahsediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 16:49)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ekibimi değil bütün ekipleri... Evet öyle.. Zaten eleştiriyordum :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 18:25)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2016 Saat: 16:49)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ekibimi değil bütün ekipleri... Evet öyle.. Zaten eleştiriyordum :)

Yönetim ekibi demek istedim ama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Liderlik sisteminin getirilmesi çok iyi olmuş. Şu an çoğu ekibin lideri yok demişsiniz;

Lider:
Bölüm Şefi Ekibi Lideri: kamil55
Denetleme Ekibi Lideri: rayray93
Arge Ekibi Lideri: L34DRi
Grafik Ekibi Lider: Albırt Enişten'di dün emekli oldu.

Tabloya bakıldığında bir tek Tema Ekibi ve Coder Ekibi lideri yok.

Emin ol Tema Ekibindede lidere ihtiyaç yok. Coder Ekibi desen zaten orada Göksel var şu an kullanılan temayı yazmış kişi. Shihouinin kayıt tarihine ve yazdığı temalara bakabilirsin. Benim de. Ben burada böbürlenmiyorum. Yönetim ekibi zaten alacağı kişileri hangi rütbeye alacağına çok dikkat ediyor bunu belirtiyorum. Tema ekibinin lideri yok hadi lider alalım derlerse işte o zaman vaziyet vahim olur. Her şey zamanla oturur. İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 19:02)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Liderlik sisteminin getirilmesi çok iyi olmuş. Şu an çoğu ekibin lideri yok demişsiniz;

Lider:

Emin ol Tema Ekibindede lidere ihtiyaç yok. Coder Ekibi desen zaten orada Göksel var şu an kullanılan temayı yazmış kişi. Shihouinin kayıt tarihine ve yazdığı temalara bakabilirsin. Benim de. Ben burada böbürlenmiyorum. Yönetim ekibi zaten alacağı kişileri hangi rütbeye alacağına çok dikkat ediyor bunu belirtiyorum. Tema ekibinin lideri yok hadi lider alalım derlerse işte o zaman vaziyet vahim olur. Her şey zamanla oturur. İyi forumlar.
Haklısın forumun tema ve  coder'ler alanında çok eksiği var. @Edward @TaaRRuz el atmalı bu işe.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 19:05)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2016 Saat: 19:02)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Liderlik sisteminin getirilmesi çok iyi olmuş. Şu an çoğu ekibin lideri yok demişsiniz;

Lider:

Haklısın forumun tema ve  coder'ler alanında çok eksiği var. @Edward @TaaRRuz el atmalı bu işe.

Tekrar tekrar etiketlemeye gerek yok görmüşlerdir bile konuyu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping