Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albırt Enişten'e Teşekkür
Albırt Enişten isimli eski grafiker liderimiz an itibari ile görevini kendi isteğiyle bırakmıştır.Bu zamana kadar yaptığı her türlü katkıya ve emeklerine çok teşekkür ederiz.Efendiliğiylede öne çıkmış olan bu görevlimiz destek forumuna iz bırakan isimler oldu...İlk kez bırakan bir arkadaşımız için konu açıyorum bundan sonra gerçekten emekleriyle yükselip, emekliliğini isteyen ve destek forumuna gözle görülür katkı sağlamış olan herkes için kendi fikirlerimi yazarak konu açacağım.Sizde düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.Mümkünse olumsuzlara çok girmeyelim, eleştiri değil teşekkür konusudur...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda tanıdığım ender insanlardan. Hayatta her zaman iyi yerlere gelmesi dileğiyle :)
Sanki forumu bırakmış gibi konuştum ama.. :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende size ve diğer adminlerime bana kattıklarınız için ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bundan sonra olacak her şey umarım destek forumu için en iyisi olur. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş zaten çok sevdiğim bir arkadaş. Konuyu açmanız çok iyi olmuş. Cidden çok hoşuma gitti konu :D Kendi adıma üzüldüm. Bilal abi görevi bıraktığında da üzülmüştüm. Umarım hayatında iyi yerlere gelir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok sevdiğim bir insan en azından beni forumda tutan yetkili olmama teşvik eden bir insan rankını çok da hak ediyordu. Çok iyi anılarımız oldu üzüldüm açıkcası.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim aktif olduğum dönemlerde de aktif olan bir arkadaşımdı, çalışmalarını vs. gayet başarılı buluyordum. Pek muhabbetim olmasa da kendisi forumda ki duruşunu hiç bozmayan insanlardan. Hayatta başarılar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senle güzel gruplar kurduk beraber grafikle uğraştık. Hep bana yardım ettin. Bana sen benden daha iyisin demen bile yeter abi. Özleneceksin. Senin gibileri zor gelir buralara. İnşaallah ilerde de bizimle olursun. Hakkım varsa helal olsun abi :) :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olmadı bu Alper karpuz kesecektik daha .d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2016 Saat: 00:26)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende size ve diğer adminlerime bana kattıklarınız için ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bundan sonra olacak her şey umarım destek forumu için en iyisi olur. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim.
Benimle beraber bıraktın demek :D Emekli olmayı bende istiyordum oldumda.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alper'i kelimeler anlatamaz. Foruma en çok emek verenler arasındaydı hemde çok iyi bir dost.
Özel hayatında başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her Türlü Emeğin İçin Bizzat Teşekkür ederim alper sen benim her daim dostumsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakkımda yazdığınız güzel cümlelerden dolayı hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar ;)
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping