Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinizi Gizlemenin Altın Kuralları
78016.jpg

Arkadaşlar çoğu kişi kendinini gizlediğini düşünüyor ama gizlenmiyorsunuz. Bazıları İllegal işlere bulaştıkları için bazıları ise sadece bilgilerinin çalınmasından korktukları için. Ben şimdi size kendi yöntemlerimi vereceğim. Asla garanti vermiyorum devlet işin içine girerse kurtulma şansınız hiç yok diyebilirim. Neyse yöntemlere geçelim.

1. Linux Kullanın.

Linux, temel olarak Finlandiya Üniversitesinde öğrenci olan Linus Torvalds'ın ve İnternet üzerinde meraklı bir çok yazılımcının katkıları ile geliştirilmiştir. Linux gelişimi açık bir şekilde yapılmaktadır.

2. VPN kullanın.

VPN'ler sizi bir yere kadar koruyabilir. Tabii burada Zenmateden veya Hotsholddan bahsetmiyorum en küçük bir suç duyurusunda anında paketsiniz. Burada paralı ve size dava açıldığında sizi ele vermeyecek VPN'ler kullancaksınız. StroongVPN ücretli bir vpn olsada size kazandırdıkları çok sunucularına dava açılsada asıl VPN'yi kullanan kişiyi aslaha ele vermiyorlar. Tabiiki bu da bir yere kadar.

3.  Anonim VPS kullanın.

Paypal kapandığı için artık bu zorlaştığı bunu sadece benim bulduğum ödeme yöntemlerinden birisi olan Payzaa üzerinden yapabilirsiniz ilk olarak vpn niz ile payzaa gibi bir ödeme yoluyla sunucu satın alacaksınız. Sunucu size ulaştıktan sonra Payzaa dan kartınızı kaldırıp hesabınızı kapatacaksınız. Ayrıca bu işlemi isimsiz olarak halledeceksiniz. Daha sonradan sunucunuzu bir ghost vpn ile kullancaksınız.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar bilgilerimi geliştirdikçe yenilerini ekleyeceğim teşekkürler. Yorumlarınız benim için çok değerli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mantıklı bir konu bende hack işlerine başladığımda sistemimi kali linux yapacağım. iki pc var laptop normal windows 10 olacak kasayı kali linux yapmaya hedefliyorum.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2016 Saat: 15:51)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mantıklı bir konu bende hack işlerine başladığımda sistemimi kali linux yapacağım. iki pc var laptop normal windows 10 olacak kasayı kali linux yapmaya hedefliyorum.

En iyisi direkt sunucu almak bence ama :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 13:58)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En iyisi direkt sunucu almak bence ama :)
sunucu alacak param olsaydı kesin güçlü bir hack saldırısı yapardım. şimdilik kali linux tan devam edeceğim.
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 20:48)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2016 Saat: 13:58)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En iyisi direkt sunucu almak bence ama :)
sunucu alacak param olsaydı kesin güçlü bir hack saldırısı yapardım. şimdilik kali linux tan devam edeceğim.

Bir ara hatırlat sanal sunucu ayarlayabilirsem ayarlarım sana :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 20:58)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2016 Saat: 20:48)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir ara hatırlat sanal sunucu ayarlayabilirsem ayarlarım sana :)

:D hatırlatırım :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İp adresi program kullanırak saklanmaz, herhangi bir bilişim suçuna bulaşıldıysa program desteği ile yakalanma olanağı çok yüksek. Basit programlar hiç bir işe yaramaz ve bir hacker her zaman terminali tercih eder ve bu yüzden lunix vazgeçilmezdir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 22:51)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İp adresi program kullanırak saklanmaz, herhangi bir bilişim suçuna bulaşıldıysa program desteği ile yakalanma olanağı çok yüksek. Basit programlar hiç bir işe yaramaz ve bir hacker her zaman terminali tercih eder ve bu yüzden lunix vazgeçilmezdir :)

"VPN'ler sizi bir yere kadar koruyabilir"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hackerlar neden yakalanmaz bilir misiniz ? Çünkü Onları Yakalıcak insanları hacklerler kimsede onlara soruşturma açacak kadar cesaretli değil yoksa oho herkes hacker yakalar ama hacker savcıların polis teşkilatının içine kadar sızabiliyor bu yüzden kimse onlara soruşturma açamıyor :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 22:57)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hackerlar neden yakalanmaz bilir misiniz ? Çünkü Onları Yakalıcak insanları hacklerler kimsede onlara soruşturma açacak kadar cesaretli değil yoksa oho herkes hacker yakalar ama hacker savcıların polis teşkilatının içine kadar sızabiliyor bu yüzden kimse onlara soruşturma açamıyor :)

"Mistir rubout" izledikten sonra ben :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 22:51)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İp adresi program kullanırak saklanmaz, herhangi bir bilişim suçuna bulaşıldıysa program desteği ile yakalanma olanağı çok yüksek. Basit programlar hiç bir işe yaramaz ve bir hacker her zaman terminali tercih eder ve bu yüzden lunix vazgeçilmezdir :)

proxy yönetimide var kendimi avrupada gösteririm mesela :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 23:05)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hiçbir işe yaramaz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Kardeşim program da öyle gösteriyo ama siz işin içine girin anlarsınız :) Kendinize bilgisiz bir çocuk gözüyle bakarsınız. Bu işler programlara güvenerek olmaz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 23:10)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kardeşim program da öyle gösteriyo ama siz işin içine girin anlarsınız :) Kendinize bilgisiz bir çocuk gözüyle bakarsınız. Bu işler programlara güvenerek olmaz :)

İpmi versem düşürebilirmisin? İstersen özelden verebilirim düşürebilirim diyorsan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
65 TL lik sağlam bir hacker seti sipariş ettim 6 setten oluşuyor ve acayip fena bir şey şuan her şeyi yapabilirim ama önce kali linuxsa geçmem gerek :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 23:11)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2016 Saat: 23:10)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İpmi versem düşürebilirmisin? İstersen özelden verebilirim düşürebilirim diyorsan.
Şuan ilgilenmiyorum kardeşim öyle tartışamalara girerim bi. Herşeyin yeri zamanı var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 23:13)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 65 TL lik sağlam bir hacker seti sipariş ettim 6 setten oluşuyor ve acayip fena bir şey şuan her şeyi yapabilirim ama önce kali linuxsa geçmem gerek :)

:( Üzdün kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 23:13)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 65 TL lik sağlam bir hacker seti sipariş ettim 6 setten oluşuyor ve acayip fena bir şey şuan her şeyi yapabilirim ama önce   kali linuxsa geçmem gerek :)

65 tl verene kadar işi öğren kodlamayı veri tabanını vs. felan. Kendi emeğinle yap işini ama yararlı amaç ile :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 23:17)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2016 Saat: 23:13)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 65 TL lik sağlam bir hacker seti sipariş ettim 6 setten oluşuyor ve acayip fena bir şey şuan her şeyi yapabilirim ama önce   kali linuxsa geçmem gerek :)

65 tl verene kadar işi öğren kodlamayı veri tabanını vs. felan. Kendi emeğinle yap işini ama yararlı amaç ile :)

sağlam bir yer adresi 10tl dışı bu yüzden veremem ama sana atsam o seti maşşallah dersin eminim o setin içinde ortam dinlemesinden trojan atma keylogger dan konum bulmaya kadar ne ararsan var :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 23:19)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2016 Saat: 23:17)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sağlam bir yer adresi 10tl dışı bu yüzden veremem ama sana atsam o seti maşşallah dersin eminim o setin içinde ortam dinlemesinden trojan atma keylogger dan konum bulmaya kadar ne ararsan var :)

Ah kardeşim ah malware ler genellikle hazır programlarla atılır sıfırdanmı kodlayacaksında kitabını aldın :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping