Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows10 Hkk. (Bakmanizda fayda var.)
Merhaba arkadaslar belki icinizde hala windows 10'a gecmeyen windows 7,8,8.1 sevdalilari vardir. Ben daha bugün gectim. Benim gibi bekleyenlerinizde mutlaka vardir. Iste sistem tam otursun ondan sonra geceriz diyenler. Windows 10'a ücretsiz gecisler 29 Temmuz 2016'da bitecek. Benden size bir hatirlatma olsun. Ayrica bilgisayariniza rezerve gelmediyse. Windows'un kendi sitesinden "MediaCreationTool.exe" adli dosyayi indirip bununla gerekli windows10 setup dosyalarini indirebilirsiniz. Diger bir yol ise "Windows10Upgrade9194.exe" yine microsoft'un kendi sitesinden iniyor fakat insan disi birsey sahsen bu dosya ile kurulum yaptigimda 19 saat %99'da bekletti beni gece kalkip 3 kez baktim bir ilerleme olmadi görevi sonlandirdim. Dedigim gibi düzenli güncelleme alan birisi degilseniz tavsiyem degil. Ayrica "MediaCreationTool.exe" adli dosyanin kurulumunda ise güncellemeler denetleniyor bölümünde takiliyor. Bu bölümde kolayca görevi sonlandirip Disk C: ESD > Windows > Setup.exe bunu baslatirsaniz size secenek verecek bu seceneklerden ikinciye tiklayip güncelleme almazsaniz kurulumu hizli bir sekilde yapar. Sahsen toplamda 28 saat cile cekmis biri olarak allah kolaylik versin diyorum. Umarim siz bunu cekmezsiniz. Ama unutmayin "Güncellemeler denetleniyor " kismina kadar beklemek zorundasiniz o evreye kadar sistemin dosyalarini indiriyor olacak. Herhangi bir sonlandirma yapmayin"Güncellemeler denetleniyor" bölümüne gelene kadar.

Saglicakla kalin...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrica Diski %100 kullanma sorunu alan arkadaslarimiz. Windows Servislerine girip "Background Intelligent Transfer Services" "Superfetch" "Windows Search"  hizmetlerini kapatabilirler.

Ayrica bkz. :

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=5Mbrw1x0LzU
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani win10 kullanmayınmı diyorsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-07-2016 Saat: 00:29)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani win10 kullanmayınmı diyorsun

Sanırım win10 hakkında bilgilendirme yapmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-07-2016 Saat: 00:29)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani win10 kullanmayınmı diyorsun

Alakasi yok sadece windows 10'a gecmeniz icin bir uyarida bulundum sayet ücretsiz gecisler yakinda bitecek ayrica gecis sirasinda yasadigim sorunlari dile getirdim cözümlerini yazdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping