Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EG Tema V1 | Yayında
Canlı demo: http://egrafiker.10tl.net/index.php
Xml : http://dosya.co/izskgz28g0du/EG_Tema.rar.html

Editlediğim ilk temam, kullanıcı paneli ikonlarını yapamadım. Mazur görün, temayı istediğiniz gibi editleyebilirsiniz. :) iyi günler.

Not: Lütfen footerdan adımı silmeyin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık biraz sade olmuş ama olsun.

Menüyü kendim mi kodladın? Yoksa başka temadan mı aldın? Zaten aldıysan bile ilk teman bir kaç alıntı yapman pek önemli değil :) Bir menüyü değiştirmişsin ve thead'ı değiştirmişsin başka bir şey yok. Ha birde header :) Seni kötülemek değil amacım daha çok şeyleri değiştir, gerekirse yapboz gibi oyna her yeriyle boz tekrar yap :) Benim konularımı incele benim ilk yaptığım temalar direk defaulttu yani çok az değişiklik yapıyordum :) Şimdi tema yapsam güzel çıkar :) Yetkili olduktan sonra hiç tema yapmadım html, css falan uğraştım. Şimdide php ile uğraşıyorum :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş ellerinize sağlık.Sadeliği tam kıvamında olmuş..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık çok güzel^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2016 Saat: 16:48)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık biraz sade olmuş ama olsun.

Menüyü kendim mi kodladın? Yoksa başka temadan mı aldın? Zaten aldıysan bile ilk teman bir kaç alıntı yapman pek önemli değil :) Bir menüyü değiştirmişsin ve thead'ı değiştirmişsin başka bir şey yok. Ha birde header :) Seni kötülemek değil amacım daha çok şeyleri değiştir, gerekirse yapboz gibi oyna her yeriyle boz tekrar yap :) Benim konularımı incele benim ilk yaptığım temalar direk defaulttu yani çok az değişiklik yapıyordum :) Şimdi tema yapsam güzel çıkar :) Yetkili olduktan sonra hiç tema yapmadım html, css falan uğraştım. Şimdide php ile uğraşıyorum :)

Yorum için teşekkürler, dediğim gibi daha yeniyim umarım bir gün bende sizin kadar iyi kodlarım. Evet üst menü alıntı :)

(13-07-2016 Saat: 22:25)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş ellerinize sağlık.Sadeliği tam kıvamında olmuş..
Teşekkür ederim :)
(13-07-2016 Saat: 22:57)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık çok güzel^^

Size de teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben temayı beğendim gerçekten ellerine sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2016 Saat: 14:24)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben temayı beğendim gerçekten ellerine sağlık

Teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping