Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoC Forum Şikayet
http://clashofclanns.10tl.net/index.php

Rastgele forumlara bakarken gördüm. Yazmış olduğum temanın tema yapımcısı linkini silmiş. @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bi bitmediler :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2016 Saat: 01:09)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bi bitmediler :d

Aynen öyle abi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Silseler ne olur şahsen merak ediyorum emek vererek yapmssın temanı haşa emegine bir lafim yok ancak sen o temayi paylasıyorsun ve ismim silinmesin diyorsun o adam o temayı kim bilir hangi forumlardan aliyor şahsen bu sitedeki temaların bircogunu sizin yapmış oldugunuz bile birçok sitede gördüm adam ordanda almıs olabilir burdanda almışsada gene sizin temanız isminiz durmalı ancak sen o temayı paylasıyorsan kardeşim bir lisanslama sistemi yapmadıkca o isim hep silinecektir bunu unutma silinmeyenler olucaktır tabiki ama görüyoruz örnekleri..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2016 Saat: 01:19)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Silseler ne olur şahsen merak ediyorum emek vererek yapmssın temanı haşa emegine bir lafim yok ancak sen o temayi paylasıyorsun ve ismim silinmesin diyorsun o adam o temayı kim bilir hangi forumlardan aliyor şahsen bu sitedeki temaların bircogunu sizin yapmış oldugunuz bile birçok sitede gördüm adam ordanda almıs olabilir burdanda almışsada gene sizin temanız isminiz durmalı ancak sen o temayı paylasıyorsan kardeşim bir lisanslama sistemi yapmadıkca o isim hep silinecektir bunu unutma silinmeyenler olucaktır tabiki ama görüyoruz örnekleri..

O kadar güzel uzun yazmışsında ne gerek var lisans felan? :d yani ben zaten ücretsiz paylaşmışım ve paylaşılan yerde insanlar bu temanın kimin yaptığını, emeği geçenleri hepsini biliyor ve yine farkındaysan özellikle araştırıp niye silmiş demiyoruz. @Hatake bulmuş eklemiş, seninde dediğin gibi belki başka yerden daha farklı şekilde bulup almıştır bilemicem pekte umurumda değil açıkcası :D bunlar küçük şeyler ama yine iki şekilde de arada bir emek hırsızlarını ifşa etmek lazım, malum bitmiyorlar zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping